بازیهای موجود در بازار برای PC

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط vahidrezi16:
آخه یه ایمیلی برام اومده بود(از طرف گیم اسپات)درباره تایم شیفت.من نخوندم فکر کردم بازیش اومده.:cheesygri فرزاد جان یعنی تو عید می تونیم این بازی رو انجام بدیم دیگه؟؟
به احتمال زیاد این بازی هم از استارفورس استفاده میکنه اگه کابل کشی بکنی میتونی بازیش کنی.(البته شاید جز اون سری از بازی ها بشه که از قفل استافورس زیر 3.5 استفاده کردن و با برنامه های موجود قابل اجرا باشن)

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
آخه یه ایمیلی برام اومده بود(از طرف گیم اسپات)درباره تایم شیفت.من نخوندم فکر کردم بازیش اومده. فرزاد جان یعنی تو عید می تونیم این بازی رو انجام بدیم دیگه؟؟
ببله بازی در عید میاد..اما اینکه کی در ایران پخش بشه من نمیدونم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نه خير قربان مجاني ميدن.دلت خوشه ها.معلومه كلي هم حتما پوله پيك ميگيرن...
اره این رو راست میگی این تکین می خواد بازی بیاره 2 هزار تومان میگیره اینها که دیگه فکر کنم عصابی پول بچاپن
یه بازی درپیت ایرانی آخه این همه ارزش جر بحث داره؟
اون پایان معصومیتشون رو دیدیم!
بابا همین درپیت درپیت کردناتون باعث شده ایران هیچ پیشرفتی نکنه دیگه البته باید قبول کرد درپیت دیگه ولی اگر بجای اینکه این همه کار میکردن میومدن این اقا علی اویل مدیر پرشین دسینگ رو میبردن تو گروهشون بازی از پرنس باحال تر میشد;)
منظورت از حسيني ، همون الحسيني ، كلاه بردار معروفه ؟
نه بابا همین حسینی که تو مسابقه سیمرغ هم هست این رو میگم من اصلا فکر میکنم گفت من یک شیش ماهی نمیام دیگه میخوام استراحت کنم برای این بازی هست فکر کنم کارگردان هنریش بود یا همچین چیزی
اسم اين بازي رو نيار كه من بهش آلرژي دارم حيف اون 2500 تومن
خب اقا یک دوتا عکس ازش بزار ببینیم چه شکلی من ندیدم تا حالا؟:confused:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب من که دارم یک ساعت گلومو پاره میکنم بابا حسینی کار کرده یک روز البته گلومو پاره کردم اصلا انگار نه انگار راستی خریدی چنتا عکس بزار قشنگ بود ماهم بخریم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سایه خانوم مارو گذاشتید سرکار؟
بابا این که گفت 10 اسفند پخش میشه زدم خود شرکتش مرکز پخششم نزدم خود شرکتش گفت 10 اسفند یارو دعوا هم داشت!!!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نقل قول!
بابا همین درپیت درپیت کردناتون باعث شده ایران هیچ پیشرفتی نکنه

پيشرفت صنعت بازي سازي باعث نميشه كه من پوالمو بريزم تو جوب و يه بازي آشغال رو بگيرم!
اگه ميخواييم اين صنعت پيشرفت كنه بايد توش سرمايه مايه گزاري بشه
اين پول رو هم ما نبايد بديم بلكه دولت بايد بودجه بده!(خودمم نفهميدم چي گفتم!)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب پول نمیدی یک بازی 50 هزار تومان بخری 3 هزار تومان میخری 3 هزار تومانشم بزار برای این بازی والا
ایکاش مرد بود زن بود بابا انگار اینقدر بهش زنگ بزده بودن قاطی کرده بود رفت اخرشم یکی نشد ما زنگ بزنیم نگه خانوم به ما !!!
بابا سید محمد حسینی مهتان سیمرغ اینها رو ساخت باز یادت نمیاد
ولی خدایی گرافیکش بد نیست ها؟

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
بابا همین درپیت درپیت کردناتون باعث شده ایران هیچ پیشرفتی نکنه

صرف ايراني بودن يك بازي دليل بر اين نميشه كه من سنگشو به سينه بزنم !

خب اقا یک دوتا عکس ازش بزار ببینیم چه شکلی من ندیدم تا حالا؟

همون بهتر كه نديدي ! ، ولي اگه دوست داري ميتوني بري سايتش عكساش رو اونجا ببيني . www.questofpersia.com

پایین عکس هم شماره مرکز پخش رو میتونید بردارید.
يه عكس كه معلوم نيست از كجا اومده چيزي رو ثابت نميكنه ، من هنوزم باور نميكنم همچين بازي اي وجود خارجي داشته باشه
بيشتر از اين هم مايل نيستم دربارش صحبت كنم .
چون خود عكس نشون دهنده همه چيزه ( چهره واقعي حسيني كه روي تن يكي از كاراكترها با فتوشاپ مونتاژ شده ديگه حرفي براي گفتن باقي نميذاره ! )
اگه يه روزي بازيش تو بازار اومد اونوقت يك هيچ به نفع تو !

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
بله مصطفي جان حق با شماست.عكسه حسيني منتاژ شدست.اينو منم فهميدم ولي اين بازم دليل نميشه كه بازي وجود نداره.البته منم اصراري ندارم كه وجود داره...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بابا بازیش هست بخدا تو اخبارم صحبتش رو کردن حالا ببین اگر 10 اسفند وارد بازار نشد من اسمم رو عوض میکنم چی بزارم؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
سلام دوستان گلم من خوب هستید ما نبودیم چه خبر بوده از بازیهای جدید خبری هست یا نه

اگه میشه یک لیستی چیزی بزارید مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر