بازیهای موجود در بازار برای PC

نوشته شده توسط mohandes_register:
خيلي زود بياد 4 ميشه نه 2 يا 3.چون 1 فروزدين تازه ريليز ميشه...
خب درسته که 1 فروردین تازه ریلیز میشه ولی این دلیل نمیشه تا به حال بازی هایی بوده که حتی زودتر از تاریخ انتشارشون تو ایران بودن:cheesygri
من گفتم اگه خیلی زود بیاد 2 یا 3 فروردین امکانش هم هست زودتر بیاد مثل فیفا 2006 که زودتر از تاریخ انتشارش اومد:D

حالا من در مورد نسخه pc چیزی نمیدونم.
ولی شنیدم که نسخه ps2 تو بازار هست.البته به قول اقا علیرضا خیلی از بازی ها زودتر از موعد مقرر تو بازار ایران ÷خش میشند.مثل بازی کماندوز.

نوشته شده توسط ONLY_BAZICENTER:
حالا من در مورد نسخه pc چیزی نمیدونم.
ولی شنیدم که نسخه ps2 تو بازار هست.البته به قول اقا علیرضا خیلی از بازی ها زودتر از موعد مقرر تو بازار ایران ÷خش میشند.مثل بازی کماندوز.
آره دقیقا کماندوز هم یکی دیگر از نمونه هاش است زودتر از تاریخ انتشارش اومد خب بلاخره این جا ایران است دیگه

خدمت اقا احسان عزیز عرض کنم از شماره ی 1 اسپلینتر سل شروع کنی بهتره چون تو شماره ی 1 هست که تو مرحله ترینینگ بازی اشنا میشی و این طوری برات خیلی بهتره اگه از شماره ی 3 شروع کنی شاید همه ی حرکات قبلی سام که تو شماره ی های 1 و 2 بود رو بلد نباشی و بازی لطفی دیگه نداره.در ضمن اینم بگم که شماره ی 1 این بازی هم گرافیک خیلی عالی داره ولی خب شماره های بعدیش خیلی عالی ترن.
پیشنهاد من به عنوان یه اسپلینت باز اینه که از شماره ی 1 شروع کنی حالا خودت هر جور راحتی...

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
خدمت اقا احسان عزیز عرض کنم از شماره ی 1 اسپلینتر سل شروع کنی بهتره چون تو شماره ی 1 هست که تو مرحله ترینینگ بازی اشنا میشی و این طوری برات خیلی بهتره اگه از شماره ی 3 شروع کنی شاید همه ی حرکات قبلی سام که تو شماره ی های 1 و 2 بود رو بلد نباشی و بازی لطفی دیگه نداره.در ضمن اینم بگم که شماره ی 1 این بازی هم گرافیک خیلی عالی داره ولی خب شماره های بعدیش خیلی عالی ترن.
پیشنهاد من به عنوان یه اسپلینت باز اینه که از شماره ی 1 شروع کنی حالا خودت هر جور راحتی...
آره به نظر من هم بهتر است از شماره 1 شروع کنی من خودم اول شماره 1 رو بازی نکرده بودم شماره 2 رو بازی کردم اولش از بازی هیچی نفهمیدم:cheesygri
حداقل دیگه از شماره 2 میخاهی شروع کن تا بری از شماره 3 شروع کنی

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
نچ فقط از شماره ی 1 شوع کن برای خودت میگم این طوری لذت بیشتری میبری.(پوزه علیرضا رو زدم):cheesygrin:
چی میگه:cheesygri
پوز زنی امین جون یه کار نکن پرت رو بزنم:cheesygri :razz:
امین جون به جایی که پز منو بزنی بهتر یه سر بیای تو یاهوو باهت کار دارم اونجا پوزت رو حسابی زدم و میزنم:cheesygri :cheesygri :cheesygri

سلام برو بچه با حال

اقا یون از بازی ها چه خبر تو بازار چه بازی اومده بریم یاور اش رو استاد کنیم اگه هست به م امعرفی کنید ممنون

بازي سايلنت هيل 4 بصورت فارسي و دوبله شده توسط شركت بلو-ري براي Ps2 در بازار موجوده من خودم نديدم چه جوريه ولي ميگن خوب از اب دراومده
من كه ديروز پاساز لباف بودم اثري از گادفادر نديدم

آخرین ویرایش:
:arrowl: حالا اگه میشه فقط بگید بازی بدرد بخور برای کامپیوتر که بتونه تو عید سرگرم کنه چی سراغ دارید؟
لزوما هم اکشن باشه!
نقش افرینی هم بود اشکال نداره
مثل مدل پانیشر یا یه چیز تو این مایه هاا

سلام
دوستان من خیلی وقت هست که از گیم های و تاریخ اونها خبری ندارم
در مورد بازی استالکر و هم چنین اضافه شونده هاف لایف و یا فیفا کاپ خبری نشده؟

نوشته شده توسط behzadr:
در مورد بازی استالکر و هم چنین اضافه شونده هاف لایف و یا فیفا کاپ خبری نشده؟

سلام

اول اینکه یه زنگ به من بزن.

++++++++++++++++++++

استالکر رفت برا 2007

هاف لایف : احتمال خیلی زیاد در ماه اوریل منتشر میشه.

اسمش هست :

Half Life 2 :Episode 1

در مورد فیفا من اصلا تو خطش نیستم.ببخشید.

خداحافظ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or