خبر رسمی بازیهای استارفیلد، Hi-Fi Rush و Sea of Thieves برای PLAYSTATION 5 عرضه خواهند شد

Rodan

کاربر سایت
May 26, 2022
314
💥🔳 فیل اسپنسر: "ما تصمیم گرفته ایم فقط 4 بازی را به کنسول های دیگر ببریم، تغییر اساسی در استراتژی انحصاریمان نخواهد بود. این تصمیم را بنا به دلایل خاصی با توجه به سلامت و رشد بلند مدت پلتفرم اکس باکس گرفته ایم. میخواهیم پلتفرم را برای سازنده ها و همچنین رسیدن به پلیر های بیشتر گسترش دهیم. تیم رهبری اکس باکس همواره درحال یادگیری است و ما فکر میکنیم این زمان مناسبی برای ما خواهد بود تا از پلتفرم های دیگر استفاده کنیم تا فرانچایز های خود را گسترش دهیم. "

▫️اسپنسر از نام بردن این بازی ها خود داری کرد و گفت تیم های سازنده برنامه خود را برای اعلام این اسم ها دارند که خیلی دور نخواهد بود.

▪️تینا امینی: آیا استارفیلد و ایندیانا جونز جزو این 4 بازی خواهند بود؟ اسپنسر پاسخ داد: نه استارفیلد و ایندیانا جونز نیستند.

▫️تینا امینی از اسپنسر درباره نحوه انتخاب کردن این 4 بازی پرسید و اسپنسر جواب داد: "ما به بازی هایی که بیش از 1 سال هستند و مدتی از عرضهشان روی اکس باکس و پی سی گذشته نگاه کردیم، چندتا از این بازی ها بازی های کامیونیتی محور هستند، بازی هایی که اولین عنوان فرانچایز خود هستند و به پتانسیل کامل خود روی پی سی و اکس باکس رسیده اند و ما میخواهیم بتوانیم بیشتر روی انها سرمایه گذاری کنیم.... دو بازی دیگر بازی های کوچتری هستند که ما هیچوقت نمیخواستیم به عنوان انحصاری بزرگ پلتفرم بسازیمشان. بازی هایی که تیم های ما واقعا علاقه به ساختشان داشتند."

▪️اسپنسر: "داستان جالبی پشت این قضیه هست که ما میخواهیم با عرضه فرانچایز های اکس باکس رو پلتفرم های دیگر، پلیر های ان پلتفرم ها را به اکس باکس علاقه مند کنیم. 4 بازی [را عرضه خواهیم کرد] قولی بیشتر از 4 بازی نمیدهم، اگر روی پلتفرم های دیگر هستید این را به عنوان نشانه که همه بازی ها قرار است عرضه شوند نگیرید، قرار است یاد بگیریم"

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
فقط اون قسمت اومدن دیابلو رو گیمپس 😁 انگار داشت بچه خر میکرد. عمویی بیا فعلا یه شکلات رو بگیر گریه نکن کم کم عادت میکنی 😁
مسئله اینجاست که خود دیابلو ۴ هم آش دهن سوزی نیست و صدای همه را در آورده .
اسکین اسب دادن تو استور بازی با قیمت ۶۵ دلار :| :|

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
فقط اون قسمت اومدن دیابلو رو گیمپس 😁 انگار داشت بچه خر میکرد. عمویی بیا فعلا یه شکلات رو بگیر گریه نکن کم کم عادت میکنی 😁

من ان ماه صبر کردم بازی رو گیم پس بیاد، نیومد. آخر که رو PS5 خریدم تمومش کردم، آوردنش اینجا. کلا خیرشون به من نمیرسه هیچ وقت.

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
822
من قبلا هم گفتم، این مایکرو همیشه در حال آزمون و خطاست و دائم تغییر استراتژی می ده و هیچ ثباتی در کارش نیست. بخاطر پولی که داره به هیچ وجه براش مهم نیست یه بخشی از خودش رو نابود کنه و بره سراغ یه چیز جدید.

• Like
Reactions: Esm-nadaram

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
اکسباکس یکبار برای همیشه اعلام میکرد تردپارتی شده خیلی بهتر بود تا اینکه هر چندماه یکبار خبر پورت یکی از عناوین اکسباکس منتشر بشه و اعصاب و روان فنهای اکسباکس رو بهم بریزه :-??
کسی که از امروز به بعد هنوزم فن کنسول XBOX دیگه بمب اتم هم اعصابش بهم نمیریزه چه برسه خبر پورت بازی !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر