خبر رسمی بازیهای آینده‌ی استودیو Insomniac افشا شد

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,605
نام
alireza
insomniac.jpg

یک هفته پیش گروه Rhysida اعلام کرد که با موفقیت استودیو Insomniac را هک کرده و اطلاعاتی را به دست آورده است. پس از اینکه هیچ کس حاضر به پرداخت 2 میلیون دلار نشد، این گروه بیش از 1.3 میلیون فایل را به صورت آنلاین منتشر کرده است که حجم فایلهای افشا شده 1.7 ترابایت است.

به عنوان بخشی ازفایلهای افشا شده از استودیو Insomniac که دوشنبه شب رخ داد، جدول زمانی کامل بازیهای آینده‌ی این استودیو نیز فاش شد. در اسلایدی که ظاهراً مربوط به جولای 2023 است، این استودیو حداقل پنج بازی را برای انتشار بین سال مالی 2025 تا سال مالی 2030 برنامه ریزی کرده است. از پنج بازی، تنها یکی از آنها به طور عمومی اعلام شده است.

بازی‌ای که همه در مورد آن می دانند Wolverine است. با توجه به جدول زمانی فاش شده، تا سال مالی 2026 انتظار نمی رود که بازی عرضه شود.

چهار بازی دیگر ذکر شده هنوز به صورت عمومی معرفی نشده اند. آنها شامل یک بازی Venom است که برنامه ریزی شده برای سال مالی 2025، مرد عنکبوتی 3 در سال مالی 2028، یک بازی جدید از سری Ratchet and Clank در سال مالی 2029 و یک بازی X-Men در سال مالی 2030 هستند.

همچنین در این افشای اطلاعات، قراردادی بین سونی و مارول در مورد توسعه و انتشار بازی های X-Men امضا شده است که با بازی Wolverine شروع می شود. این سند توسط جیم رایان از شرکت سونی و آیزاک پرلموتر از شرکت مارول امضا شد و از جولای 2021 اجرایی شد. طبق این قرارداد در مجموع سه بازی X-Men ساخته خواهد شد.

مانند تمام تاریخ های ذکر شده، همه چیز می تواند در طی چند سال آینده تغییر کند. با سونی و اینسومنیاک گیمز تماس گرفته شد تا در مورد فایلهای فاش شده واکنش نشان دهند، تا امروز، هیچ یک از طرفین پاسخی نداده اند.

Last edited by a moderator:

SogPort

کاربر سایت
Sep 9, 2023
14
الان یکی میاد میگه ما هم که این فیلمارو میبینیم در هک اینسامنیاک شریکیم :D هک یه جنبه قضایی داره و خوب به خصوص اطلاعات افراد لو رفته که ناراحت کنندست ولی اینا دیگه ویدیو گیم پلی بازیه. فیلم اتاق خواب اعضای استدیو که نیست.

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
اینکه سونی دوباره میخواد بکشه رو قیمت بازیا حقیقت داره؟ :|
والا سونی همین نسل هم میخواست اینکارو بکنه ولی به دلایلی منصرف شد از این کارش.
البته توی اروپا قیمت رو عملا از ۶۰ یورو به ۸۰ یورو تغییر داد!
نسل بعد هم قطعا این کارو میکنه چون فعلا بازار دستشه و فن بیسش هم استقبال میکنن...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
الان یکی میاد میگه ما هم که این فیلمارو میبینیم در هک اینسامنیاک شریکیم :D هک یه جنبه قضایی داره و خوب به خصوص اطلاعات افراد لو رفته که ناراحت کنندست ولی اینا دیگه ویدیو گیم پلی بازیه. فیلم اتاق خواب اعضای استدیو که نیست.
گفتم ادامه نمیدم ولی چون منظورت من بودم دو خط مینویسم.

بزار اینطور بگیم که اگه مخالفی که هکر تونسته به ناشر که سونی باشه ، اینزومنیاک ، اعضای استودیو و عنوان در حال ساختش ضرر مالی و روانی برسونه ، پس نه شریک نیستی.
بشین ببین ، به اشتراک بزار و...

اینها هیچکدوم از اهداف اون شخص هکر که نبوده.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
من موندم اینا یک ترابایت رو چجوری آپلود کردن.
نظر شخصیم اینه که این هک شبیه به رنسوم ویر ها بوده.
یعنی مدتها رویی سیستم قربانی فعال بوده بدون اینکه کسی بفهمه.
نکته دارک ماجرا اینجاست که قطعن تمام اطلاعات رو هم انکریپت کردن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بودجه Spider-Man Remastered مبلغش 39M$ بوده.
Miles Morales هم 156M$ بوده.
یکمی زیادی زیاده به نظر من :D
:Arrowd::Arrowd:
یکی از دلایل خرج بالای اسپایدرمن ها هزینه لایسنسه.
اون زمان که دوستان از bargain خرید اینسامنیاک میگفتن و من بارها گفتم دلیلش اینه که این استودیو مالکیت IP خاصی نداره و به همین دلیل قیمتش پایینه، منظورم همین بود. سونی برای هر بازی اسپایدرمن باید کلی هزینه لایسنس به مارول بده. اگر خود استودیو مالک چنین آی پی پرفروشی بود، قیمت خریدش دیگه اونقدر نبود و سونی حداقل ۱ میلیارد دلار باید پول برای خرید این استودیو میداد. اما الان باید هزینه لایسنس رو به مارول بده.

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
لیک ها رو دیدم
خشونت بازی خوب ریتم بازی خوب ولی ضربه هایی که به ان پی سی میزنه خیلی رو هواس خوب نمیشینه به بدن ان پی سی
یه مقدارم مشکل انیمیشن داره یه جاهایی خشک ضربه ها
با توجه به اینکه بیلد قابل بوت هم دست هکراس فکر کنم به زودی کل بازی رو لیک کنن
ضربه مهلکی بود به اینسامنیاک

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
لیک ها رو دیدم
خشونت بازی خوب ریتم بازی خوب ولی ضربه هایی که به ان پی سی میزنه خیلی رو هواس خوب نمیشینه به بدن ان پی سی
دمت گرم،یه مدته حالا و هوای فروم ها رو عوض کردی :))

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
لیک ها رو دیدم
دفتر مرکزی سونی تو ژاپنم آتیش گرفته احتمالا اینا همه کارما کلاه برداریاش طی سالهای اخیر بوده که بالاخره قدرت استکبارش داره به خاک سیاه میشینه.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
والا سونی همین نسل هم میخواست اینکارو بکنه ولی به دلایلی منصرف شد از این کارش.
البته توی اروپا قیمت رو عملا از ۶۰ یورو به ۸۰ یورو تغییر داد!
نسل بعد هم قطعا این کارو میکنه چون فعلا بازار دستشه و فن بیسش هم استقبال میکنن...
همون انتهای نسل قبلم قیمت اکثر بازی ها تو اروپا روی ۷۰ یورو بود

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
لیک ها رو دیدم
اتفاقن به نظر من خشونت بازی خوب نبود. مشکل انیمشن من ندیدم ولی خب مقدار خون بازی اگر بیشتر میشد و یا مثلن قطع اعضای بدن و جراهات روی دشمن ها وجود داشت، قطعن خیلی جذاب تر میشد. ولی خب فکر کنم مارول هم یه سری محدودیت ها داشته باشه یا کلن نمیخان بازی درجه سنی m بگیره.

|FARSHAD|

کاربر سایت
Nov 19, 2010
638
نام
فرشاد
یه جوری درباره بازی نظر میدید انگار تریلر رسمی بازی رو دیدید
بعضی ها همین الان نسخه بازی هم پیچیدن:))
این گیمپلی ممکنه کلا زمین تا آسمون فرق کنه توی نسخه نهایی، یا خیلی از چیزها هنوز اضافه نشده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر