بازگشت Noob Saibot به مبارزه!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
q54x13dmkwjnlmvj196z.png

اکنون که بازار بازی‌های مبارزه‌ای گرم و پر رونق است خبری داغ را شاهد خواهید بود!
اخیراً تریلری منتشر شده است که از شخصیت قدیمی و دوست‌داشتنی سری مورتال‌کامبت رونمایی به عمل می‌آورد و او کسی نیست جز Noob Saibot، که دوباره شاهد بازگشت وی به این سری خواهیم بود.
این نسخه‌ از سری پرطرفدار و کهن مورتال‌کامبت که استودیوی Netherrealm وظیفه‌ی ساخت و شرکت Warner Bros وظیفه‌ی نشر آن را بر عهده دارد؛ در تاریخ 18 آپریل سال جاری میلادی (29 فروردین 1390) برای کنسول‌های خانگی اکس‌باکس360 و پلی‌استیشن3 منتشر خواهد شد.
تعدادی هم تصویر از این تریلر تهیه کردیم که در داخل اسپویلر زیر میتونید اونها مشاهده کنید:
i6kzux8mh2b9nl2vvg9.jpg

0tdjtgx8904pz6ub4fly.jpg

kztuxmdhvbw6g4pqam82.jpg

cq9g4pixjo9pyggqyg5k.jpg

slx05s36rbh7u1eey6nn.jpg

saxz7dkh02kmp7ft4xil.jpg

t5qwmyiavk94vcpa8tkp.jpg

gd1msd73phruasqvf4e.jpg

qdkbox70bobsnhjnhpr3.jpg

gcj8bqppcxe3rx2iqkjt.jpg

t99pvgfveuonuld0j91t.jpg

t95zsm4nbwbqp0d2a.jpg
دانلود تریلر منتشر شده:
از MediaFire (با کیفیت MP4 HD - WMV SD) با تشکر از امیر - akiba و پوریا - PXG.
از 4Shared (با کیفیت MP4 HD) ‌با تشکر از حمیدرضا - Shang Tsung.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Akiba and slipkboy

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عالي !!
بعد از اسكورپيون كاراكتر مورد علاقمه :x

هر چند بعيد نبود !!
چون به نظر ميرسه در اين نسل بعد از اين مورتال كامبتي در كار نباشه بايد شخصيت هاي كاملي ميذاشتن برا اين شماره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
بسیار هم عالی! طراحیشم خوبه به نظرم :d توی این تریلر سیندل و جید هم میبینیم(برای اولین بار توی یک تریلر :d )ارمک هم بود که با نووب سایبوت ریخته بودند سر سیندل به فناش دادن :d اون سرخپوسته اسمش چیه؟ اونم بودش :d

این وسط حالمان بهم خورد! جید بالا اورد روی پای نووب :d :d :d من جای نووب بودم همون موقع سر از تنش جدا میکردم :d
فقط اون حرکتی رو که بعد از پیروزی انجام میده به نظر من خیلی بد بود! یعنی یکجورایی به درد یک نینجا نمیخوره! :d

تریلر در حال دانلود میباشد! و به زودی آپلودش میکنم :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
اقا واقعا دمشون گرمه این کاراکتر فوق العاده است یاد اون چهر ضربه ی پا توی MK3 می افتم لذت میبرم :x

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
توبیاس با اد بون همکاری میکنن برای این MK؟
اگر noob با نام کاملش تو بازی قرار بگیره احتمال میدم که tobias هم یک نقشی تو این نسخه داشته باشه. البته خبر ندارم که هست یا نه اما اسم noob بنا به دلایلی بعد از جدایی این آقا از تیم با smoke قاطی شد و دیگه اون پسوند دومش رو نداشت. البته اگه اشتباه نکنم.

تاييد ميشه.

به نظرم با اختلاف زيادي از بقيه شخصيت ها قوي هستش.

خيلي دوستش دارم
دقیقا:D من عاشق اون وقتی بودم که با Smoke هی جا عوض می کردند. فوق العاده بودش.

پس چرا Shinnok تأیید نمی شه :| :( و همینطور Rico ؟ :(
Shinnok تایید نشده؟ من چرا فکر می کردم تایید شده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر