بازگشت Captain Price در Modern Warfare 2 !!!

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
mw21.jpg

به گزارش سایت نماینده Captain Price (:D) اقای Billy Murray در LA بوده تا نقش Captain Price رو در MW 2 بازی کنه.

شما فقط نمیتوانید یک سرباز خوب را حفظ کنید، ظاهرا حتی بعد از زخمی شدن شدید Price مثنکه اون دکتر روسیه ـی جان Captain Price رو در همان سال 2011 نجات داده و پرایس میتونه زنده بمونه تا در زمان دیگه (2016) به جنگ بپردازه ! یعنی دقیقا زمانی که ما اتفاقات MW 2 را دنبال خواهیم کرد.
بهر حال بهترین کار اینه که فعلا تا November صبر کنیم و ببینیم Price دقیقا در چه قسمت از داستان بازی حضور خواهد داشت

ُمنبع

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
عجب آرش گفته بود چه پایان غم انگیزی منم دیدم و واقعا ناراحت شدم اما الان از شدت خوشحالی دارم پر در میارم ممنون از این خبر خوشحال کننده!:biggrin1:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این نشون دهنده اینه که سازنده قصد داره تا این شخصیت رو به نماد این بازی بدل کنه
خبرخوبی بود من از ادمهای باتجربه خوشم میاد:biggrin1:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
100 سال هم بیشتر... تو COD 2 که نزدیک 40-50 سالش بود. خدا میدونه این چطوری با همون سن و سال (شاید جوون تر) تو COD 4 هم ظاهر شد.
احتمالا Immortal ـه... شاید هم cheat میزنه.
نه.حتما تغذيش خوب بوده :lol:

توي اين شماره ي جديد Soap MacTavish تغريبا خلاء كاپتان Price رو پر كرده...:love:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
جدا خیلی مسخرس! حالا کاری به جذاب بودن این شخصیت ندارم ولی خو چه خبره دیگه این که شخصیت فضایی یا غیر طبیعی نیست که 600 سال عمر کنه! حضرت نوح به اندازه این عمر نکرده!(جدی نگیرید)

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
درسته که خیلی شخصیته محبوبیه و منم خیلی دوسش دارم:D ولی دیگه باید از خیرش بگذرن به همین مک تاویش مون برسن
اخرش من میدونم تو 4-5 Codبعد کاپتان پرایس رو ویلچر با روش های نانو تکنولوژی زنده میمونه و با مغزش استراتژی جنگی میده:D

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
100 سال هم بیشتر... تو COD 2 که نزدیک 40-50 سالش بود. خدا میدونه این چطوری با همون سن و سال (شاید جوون تر) تو COD 4 هم ظاهر شد.
احتمالا Immortal ـه... شاید هم cheat میزنه.

این بابا Trainer این مراحل جدید کالو داره :cheesygri
نه ولی جدی مثنکه کلا از سر فن های بازی که توی فروم خود بازی کله IW رو خوردن برگردوندنش :D اوردنش توی MW1 یه ایده بود که با موافقت طرفداران بازی مواجه شد اما خود IW میخواد ازش بگذره ولی طرفدارانش نمیزارن :biggrin1:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا یه لحظه!
من cod2 رو خیلی وقته رفتم و یادم نمونده شخصیتاش
ولی الان رفتم بیوگرافیش رو گیر بیارم بینم واقعا چند سالشه!
از این منبع که کاملا معتبره :
http://callofduty.wikia.com
ولی توی لیست کاراکتر های cod2 هیچ اثری از پرایس ندیدم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر