بازگشت ندای وظیفه به صدر جدول Xbox Live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
همانطور که انتظار میرفت سلطنت Halo 4 بر نمودار فعالیت های Xbox Live عمر کوتاهی داشت. Black Ops II با عرضه شدن در 13 نوامبر این جایگاه را تصرف کرد.

در لیست زیر نیز 20 بازی برتر نمودار Xbox Live تا تاریخ 19 نوامبر را مشاهده می کنید:

• 1. Call of Duty: Black Ops II
  • 2. Halo 4
  • 3. Minecraft: Xbox 360 Edition
  • 4. Call of Duty: Modern Warfare 3
  • 5. Fifa Soccer 13
  • 6. Call of Duty: Black Ops
  • 7. Assassin's Creed III
  • 8. NBA 2K13
  • 9. Modern Warfare 2
  • 10. Madden NFL 13
  • 11. Battle.Field 3
  • 12. Borderlands 2
  • 13. Skyrim
  • 14. GTA: IV
  • 15. Halo: Reach
  • 16. Gears of War 3
  • 17. Fifa 12
  • 18. Forza Motorsport 4
  • 19. Hitman: Absolution
  • 20. Forza: Horizen

Source

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
نسل تموم شد رفت , آمار و ارقام فروش بازیها و وسایل جانبی و خود کنسول ها هم مشخصه که کدوم یکی از 2 کنسول Xbox یا PS این نسل رو بردن ! دیگه نمیدونم اینهمه بحث و جدل برای چیه ؟! از نظر تجاری برنده ی این جنگ مایکروسافت بود که از 0 شروع کرد و کنسول پر سابقه رو کنار زد توی بحث فروش ! تاکید میکنم من از نظر تجاری میگم این رو ! وگرنه در اینکه 2 کنسول خوبن هیچ شکی نیست و خود من طرفدار سرسخت انحصاریای سونی مخصوصا Heavy Rain هستم ! اما این جنگ شما بی نتیجس ! چیزی که ما تو این نسل دیدیم این بود که MS به چیزی که میخواست رسید اما سونی نه . در آخرم باید بگم خواهشا PSN رو با Xbox Live مقایسه نکنید ! درسته شاهکار هایی مثل Uncharted , God Of War یا Heavy Rain هیچوقت مشابهی روی Xbox نخواهند داشت اما دقت کنید که تمرکز بازیای انحصاری Xbox مثل Halo یا GEOW روی بخش MP و Xbox live هست و هیچ شکی وجود نداره که انحصاریای Xbox توی بخش MP خیلی بهترن ! از نظر امکانات هم که دیگه نیازی نیست من تعریف کنم XBL چقدر بهتر از PSN هست ! جای این کارا برید هر کنسولی دارین باهاش بازی کنید و به دیگران گیر ندین اونم سر چیزای واضح ...

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نسل تموم شد رفت , آمار و ارقام فروش بازیها و وسایل جانبی و خود کنسول ها هم مشخصه که کدوم یکی از 2 کنسول Xbox یا PS این نسل رو بردن ! دیگه نمیدونم اینهمه بحث و جدل برای چیه ؟! از نظر تجاری برنده ی این جنگ مایکروسافت بود که از 0 شروع کرد و کنسول پر سابقه رو کنار زد توی بحث فروش ! تاکید میکنم من از نظر تجاری میگم این رو ! وگرنه در اینکه 2 کنسول خوبن هیچ شکی نیست و خود من طرفدار سرسخت انحصاریای سونی مخصوصا Heavy Rain هستم ! اما این جنگ شما بی نتیجس ! چیزی که ما تو این نسل دیدیم این بود که MS به چیزی که میخواست رسید اما سونی نه . در آخرم باید بگم خواهشا PSN رو با Xbox Live مقایسه نکنید ! درسته شاهکار هایی مثل Uncharted , God Of War یا Heavy Rain هیچوقت مشابهی روی Xbox نخواهند داشت اما دقت کنید که تمرکز بازیای انحصاری Xbox مثل Halo یا GEOW روی بخش MP و Xbox live هست و هیچ شکی وجود نداره که انحصاریای Xbox توی بخش MP خیلی بهترن ! از نظر امکانات هم که دیگه نیازی نیست من تعریف کنم XBL چقدر بهتر از PSN هست ! جای این کارا برید هر کنسولی دارین باهاش بازی کنید و به دیگران گیر ندین اونم سر چیزای واضح ...
دوست عزیز صحبت های شما درست یا غلط کاری نداریم ولی چه ربطی به اینجا داره؟ :D
آمار فعالیت های لایو هست که یه بازی مولتی پلتفرم هم در صدره.
نه PS3 VS X360 هست، نه PSN VS Xbox Live و نه آنچارتد اومده تو ایکس باکس لایو اول بشه :|:D.
دوستان زیادی دارن قضیه رو جنایی میکنن.
===
لازم به ذکر هست که پارسال، بعد از کل کل های BF3 و MW3 هم تاپیک آمار لایو رو شخص بنده ایجاد کردم. پارسال که دیگه انحصاری داشتیم خوبش هم داشتیم، BF3 هم که انحصاری 360 نبود. بود؟

http://forum.bazicenter.com/thread52503/

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
واقعا اینقدر نبود یک سال انحصاری بیکارتون کرده که اومدید تو تاپیکی که مربوط به Xbox Live از COD دفاع میکنید؟

یعنی خودت داری اعتراف میکنی که کارایی که قبلا دوستانتون انجام میدادن از رو بیکاری بوده دیگه ؟!

---------------------------

من موندم واقعا !!!

شماها مگه نمیگید هیلو خدا هست و اینا و اصلا مهم نیست سایتها چی میگن یا کی بیشتر پلیر داره و ... ؟!

خب چرا اینجور جاها جو درست میکنید؟! یا مثلا تو تاپیک امتیازات فارکرای میگید این بازی حقش نیست از هیلو بیشتر بشه؟!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اینا همش زایده تخیلات شماست و واقعیت نداره ! سونی در این نسل با اینکه یک سال دیرتر به بازار عرضه کرد کنسولش رو ولی در فروش کلی طبق اخرین امار برابر با کنسول رقیب فروخته و مشخصا با توجه به بازه زمانی کمتری که داشته پس بهتر عمل کرده . در زمینه بازی های انحصاری هم خنده داره که بخوایم قیاس کنیم . تعداد زیاد شرکت های first party سونی که همگی بهترین گیم های کنسولی رو با بهترین کیفیت ممکن روی این کنسول عرضه کردند یه فکت محسوب می شه و اینو میانگین نمرات تمامی سایت ها و مجلات ثابت کرده و اصلا جای بحثی نمی ذاره . در زمینه شبکه انلاین با توجه به مبالغی که مایکروسافت از خلق دریافت می کنه برای انجام بازی های انلاین طبیعتا باید هم سرویس بهتری رو ارائه بده . مهمترین حسنی که در شبکه سونی و جود داشته مجانی بودن انجام بازی های انلاین برای تمامی بازی ها هست که در کنسول رقیب به هیچ وجه چنین چیزی وجود نداره . در اخر اینکه اصلا بحث نباید به اینجاها کشیده می شد و اینم اخرین کامنتم در این رابطه بود .

موفق باشید

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
آقا زاده میگم چرا نمیری جدول PSN رو بزاری! از اونجایی که سونی یک عنوان انحصاری هم نداره که بخواد برای حتی یک روز هم که شده بالای COD وایسه! جدول اونجا طبیعتا برای امثال شما کود بازا که بهشته! یا نکنه منافع ملی سونی به خطر می افته که مردم ببینن انحصاری های PS3 وضعشون چه قدر خرابه. البته شایدم این قدر وضع psn خرابه و کسی توش پیدا نمیشه جدولی در کار نیست.;;)
اوه اوه این دیگه منجر به پاشیده شدن رو دیوار شد از حد فشار دیگه گذشت !!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تجربه ثابت کرده کاربران بازی سنتر ظرفیت استفاده از اینگونه تاپیک ها رو بصورت مثبت و منطقی نخواهند داشت. از لیست لایو رسیدیم به تعداد انحصاری ها، امتیازات انحصاری ها، فشار ها، تخیلات ذهنی و فروش کنسول ها. از همکاریتون ممنونیم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر