بازگشت ندای وظیفه به صدر جدول Xbox Live

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
همانطور که انتظار میرفت سلطنت Halo 4 بر نمودار فعالیت های Xbox Live عمر کوتاهی داشت. Black Ops II با عرضه شدن در 13 نوامبر این جایگاه را تصرف کرد.

در لیست زیر نیز 20 بازی برتر نمودار Xbox Live تا تاریخ 19 نوامبر را مشاهده می کنید:

• 1. Call of Duty: Black Ops II
  • 2. Halo 4
  • 3. Minecraft: Xbox 360 Edition
  • 4. Call of Duty: Modern Warfare 3
  • 5. Fifa Soccer 13
  • 6. Call of Duty: Black Ops
  • 7. Assassin's Creed III
  • 8. NBA 2K13
  • 9. Modern Warfare 2
  • 10. Madden NFL 13
  • 11. Battle.Field 3
  • 12. Borderlands 2
  • 13. Skyrim
  • 14. GTA: IV
  • 15. Halo: Reach
  • 16. Gears of War 3
  • 17. Fifa 12
  • 18. Forza Motorsport 4
  • 19. Hitman: Absolution
  • 20. Forza: Horizen

Source

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یه چیز جالبی این وسط هست در مورد سری CoD (که خودم تازه فهمیدم) و اونم اینه که مولتی پلیر بازی کردن این عنوان وابسه به داشتن عضویت گلد نیست. یعنی کاربران سیلور و مجانی هم میتونن بازی کنن. از اونور آنلاین پس هم نمیخواد پس به نظرتون این چنین شرایطی نمیتونه تاثیری روی عملکرد داشته باشه؟!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
یه چیز جالبی این وسط هست در مورد سری CoD (که خودم تازه فهمیدم) و اونم اینه که مولتی پلیر بازی کردن این عنوان وابسه به داشتن عضویت گلد نیست. یعنی کاربران سیلور و مجانی هم میتونن بازی کنن. از اونور آنلاین پس هم نمیخواد پس به نظرتون این چنین شرایطی نمیتونه تاثیری روی عملکرد داشته باشه؟!

اینا درسته البته انلاین پس تو یه جاهایی مثل ایران خیلی مهم میشه اگرنه زیاد تفاوتی نداره ولی اصل ماجرا و فروش بازی که خودت در جریانی چنین اماری رو میده

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
به نظر من تاثیر آنچنانی نمیتونه بذاره.
یعنی حداقل با عقل من که جور در نمیاد که طرف به خاطر اینکه پول گلد یا آنلاین پس نده اون چیزی که بد تره یا اون چیزی که خوشش نمیاد رو انتخاب کنه.
بعد من فکر میکنم اکثریت کسانی که تو لایو فعال هستن عضویت گلد رو به خاطر بقیه ی امکانات یا بقیه ی بازی ها تهیه کرده باشن.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

فردین جان مطمئنی؟ چون آمازون یه پک داشت که بازی رو با 13 ماه اکانت گلد میفروخت، منم سرچ کردم چیزی در این مورد پیدا نکردم.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
فردین جان مطمئنی؟ چون آمازون یه پک داشت که بازی رو با 13 ماه اکانت گلد میفروخت، منم سرچ کردم چیزی در این مورد پیدا نکردم.

نه دوست عزیز همین الان کسایی که گلد نیستن هم میتونن black ops 2 رو بازی کنن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بازی که تو 24 ساعت 500 میلیون دلار می فروشه ! با اون fan base وحشتناکی که در سراسر دنیا داره . چه انلاین پس بخواد چه نخواد ! چه گلد بخواد و چه نخواد ! تو صدر نباشه تعجب اوره !

سلطان بی چون و چرای بازی های اول شخص !

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
موافقم. تاثیرش بیشتر از اونیه که ما بتونیم با آمار و ارقام جسته گریختمون درکش کنیم. شما فرض کن تو هند، چین و ایران پایرت ها مجانی کپی بگیرن و بازی کنن. مطمئنا، حالا کم یا زیاد تاثیر میزاره​

بازی که تو 24 ساعت 500 میلیون دلار می فروشه ! با اون fan base وحشتناکی که در سراسر دنیا داره . چه انلاین پس بخواد چه نخواد ! چه گلد بخواد و چه نخواد ! تو صدر نباشه تعجب اوره !

قضیه هارو با هم قاطی نکنین، این آمار Xbox Live هستش. این آماری که شما می فرمایید مربوط به فروشه عنوان رو همه پلتفرم هاست. Fratos یه حرف خوب در این باره تو امضاش داشت :d
----------------------------------------------------------------------------------------
مقایسه وقتی ارزش داره که شرایط مساوی باشه. و اینکه کمیت جای کیفیت رو نمیتونه بگیره.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

face-palm-300x300.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
قضیه هارو با هم قاطی نکنین، این آمار Xbox Live هستش. این آماری که شما می فرمایید مربوط به فروشه عنوان رو همه پلتفرم هاست.
تا من بازی رو نخرم به طبع نمی تونم باهاش آنلاین هم بازی کنم!:D پس وقتی آمار حضور در لایو مطرح می شه، آمارش دقیقا در راستای آمار فروش هست.
بازی X پر فروشه ==> نتیجه: ساعات حضور و بازی در لایوش هم زیاد.
هرکول پوآرو بازی هم نمی خواد:D!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
موافقم. تاثیرش بیشتر از اونیه که ما بتونیم با آمار و ارقام جسته گریختمون درکش کنیم. شما فرض کن تو هند، چین و ایران پایرت ها مجانی کپی بگیرن و بازی کنن. مطمئنا، حالا کم یا زیاد تاثیر میزاره
قضیه هارو با هم قاطی نکنین، این آمار Xbox Live هستش. این آماری که شما می فرمایید مربوط به فروشه عنوان رو همه پلتفرم هاست. Fratos یه حرف خوب در این باره تو امضاش داشت :d
مقایسه وقتی ارزش داره که شرایط مساوی باشه. و اینکه کمیت جای کیفیت رو نمیتونه بگیره.
خب برادر من شما اگه برای دریافت آمار و ارقام به یه جای معتبر تر از امضای آقای Fratos مراجعه کرده بودی الان همه چیز دستت اومده بود و دیگه این حرفها رو نمیزدی.
اکتیویژن رسما اعلام کرد که 60 درصد فروش BO II روی 360 بوده. حالا اگه حتی رو Smart TV هم پورتش کرده باشن باز این 60 درصد سر جاشه.

در ضمن اون بازی ای هم که تو رتبه ی دوم هست هم آنلاین پس نداره :).
بعد خود شما مگه تو ایران زندگی نمی کنید؟ مگه بازی ها رو پایرت نمی کنید؟ پس چجوریه که میرید گولد میخرید که بازی مورد علاقتون رو بازی کنید؟ خب بقیه ی دنیا هم مثل شمان دیگه.

کلا به هر دری میزنید که حرف خودتون رو به کرسی بنشونید و از واقعیت فرار کنید. عیبی نداره هرچی دوست دارید تلاش کنید. ولی بیهودست. چیزی رو تغییر نمیدید.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
در ضمن اون بازی ای هم که تو رتبه ی دوم هست هم آنلاین پس نداره :).
بعد خود شما مگه تو ایران زندگی نمی کنید؟ مگه بازی ها رو پایرت نمی کنید؟ پس چجوریه که میرید گولد میخرید که بازی مورد علاقتون رو بازی کنید؟ خب بقیه ی دنیا هم مثل شمان دیگه.
.

دوست عزيز يه لحظه نفس عميق بكش خون خودتو كثيف نكن تا كامل توضيح بدم :

• بازي black ops 2 واسه بازي كردنش نه لازمه واسه گلد شدن پول بدي و نه لازمه آنلاين پس بدي
  • بازي halo 4 واسه بازي كردنش لازمه واسه گلد شدن پول بدي
  • بازي battlecheild واسه بازي كردنش لازمه هم واسه گلد شدنش پول بدي و هم لازمه واسه آنلاين پس پول بدي......

يعني بين اين سه مورد call صفر هزينه و بتلچيلد بيشترين هزينه رو براي آنلاين بازي كردن ازت مي گيره.....اميدوارم متوجه شده باشي

.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
بیشتر فروش این بازی بر روی پلتفرم 360 بوده و ما اگه فقط فروش نسخه 360 رو هم در نظر بگیریم . باز به یک رکورد عجیب می رسیم! با این حال با توجه به منبعی که شما بهش استناد می کنی ! _ امضای رفیقت _ جای بحث باقی نمی مونه . شما درست می گی :)

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوست عزيز يه لحظه نفس عميق بكش خون خودتو كثيف نكن تا كامل توضيح بدم :

• بازي black ops 2 واسه بازي كردنش نه لازمه واسه گلد شدن پول بدي و نه لازمه آنلاين پس بدي
  • بازي halo 4 واسه بازي كردنش لازمه واسه گلد شدن پول بدي
  • بازي battlecheild واسه بازي كردنش لازمه هم واسه گلد شدنش پول بدي و هم لازمه واسه آنلاين پس پول بدي......

يعني بين اين سه مورد call صفر هزينه و بتلچيلد بيشترين هزينه رو براي آنلاين بازي كردن ازت مي گيره.....اميدوارم متوجه شده باشي

.
من هم امیدوارم متوجه شده باشی که کسی از علاقه مندیش نمی گذره به خاطر اینکه دست تو جیبش نکنه.

من اگر با بتلفیلد حال کنم و پول نداشته باشم براش آنلاین پس یا گولد بخرم، بازی نمی کنم تا وقتی که پولی بدست بیارم. نمیرم کالاودیوتی که مجانی هست رو صبح تا شب بازی کنم. کسی خنجر زیر گلوم نذاشته که حتما یه عنوانی؛ حالا هرچی خدا خواست رو مولتی پلیر بازی کنم که؟!

واقعا درکش انقدر سخته؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا بهنام بیخیال شو با این حرف ها چیزی از ارزش HALO کم نمی شه بهترین FPS کنسولی هست دیگه منی که PC باز هستم اینو قبول دارم یعنی: چی که مجانی بودن تاثیری نداره همین FIREFOX پولی کنن دیگه کسی استفادش نمی کنه مخصوصا اروپایی که حساب 1 یورو هم دارن

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

پس چرا من با اکانت Free رفتم بازی کنم نشد؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر