بازي هايي كه فيلم شدند

سلام بچه ها .
اينجا در مورد بازي هايي كه فيلم شدند بحث كنيم .
من تا حالا از اينجور سري ها
رزيدنت اويل
مورتال كامبت
پانيشر
مكس پين رو ديدم .
سايلنت هيل هم قراره همين چند روزه بهمون برسه ببينيم .
چند روز پيش يكي از دوستان ما گفت كه فيلم واركرافت رو ديده . ما هم شاخ در آورديم گفتيم چطور ممكنه ؟
گفت خداييش ديدم . يه جا هم توش هست كه ارتاس كنار يه رودخونه نشسته و داره فكر مي كنه كه آن دد ها ميان بهش پيشنهاد مي كنن بيا با ما دوست باش .
ارتاس قبول مي كنه و وقتي مي خواد بلند شه دستش رو مي گيره به يه درخت كه درخته يه يهو زرد و پژمرده مي شه و برگاش مي ريزه .

كسي خبر داره كه واركرافت فيلم شده يا نه ؟
كسي هست كه از اين سري ها باز هم ديده باشه ؟

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
Metroid و Halo هم قراره ساخته بشن،Metroid با بودجه بیشتر از 100 میلیون دلار،Halo هم که پیتر جکسون کارگردان ارباب حلقه ها و کینگ کنگ تهیه کنندشه فک می کنم این دوتا فیلم فیلمای بزرگی بشن آبروی فیلمایی که از رو بازی ساخته میشنو بخرن.

http://www.metroidgalaxy.com/Movie.php
http://www.imdb.com/title/tt0464037/
راستی یه مسله بی ربط این چت رومای سایت بد جوری متروکس وقتی رفتم توش افسردگی گرفتم خواهشن وقت کردین یه سری بزنید.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Cold Fear هم دارن ميسازن
Silent Hill2 هم دارن ميسازن

Final Fantasy هم دو نسخه هست كه انيميشنه

Ghost Rider هم در پاييز 2007 اكران ميشه { البته اين جور فيلم ها مثل Punisher.Xman.Fantastic4 ... از كميك استريپ هست Marvel

آخرین ویرایش:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
اینایی که گفتین همشون تازه دارن میسازن!!!!! به غیر از پانیشر و اویل و اسکار فیس , توم ریدر دیگه چیزی نیست!!!!؟!؟!؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
نه من چند روز پیش تو یه مجله خوندم دارن ادامه میدن.

مجله های ایرانی رو ول کن اونا خبرهاشون زیاد به روز نیست و بعضی وقتها هم اشتباه میکنن باید منبع های خارجی رو برسی کنی!
گفتم که عماد در جریانش هسن.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
نه من چند روز پیش تو یه مجله خوندم دارن ادامه میدن.
:down:
برای کسب اطلاعات بیشتر به عماد مراجعه کنید:)
از این مسئله فقط عماد سر در میاره خودتون رو به هچل نندازید:)
Metroid و Halo هم قراره ساخته بشن،Metroid با بودجه بیشتر از 100 میلیون دلار،Halo هم که پیتر جکسون کارگردان ارباب حلقه ها و کینگ کنگ تهیه کنندشه فک می کنم این دوتا فیلم فیلمای بزرگی بشن آبروی فیلمایی که از رو بازی ساخته میشنو بخرن.
از MP فیلم میسازن؟:eek: :excited: چه چیزی شود...اما بعید میدونم نینتندو اجازه بده(فکر کنم فقط یه بار از بازی زلدا کارتون ساخته شده:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر