بازي هايي كه فيلم شدند

سلام بچه ها .
اينجا در مورد بازي هايي كه فيلم شدند بحث كنيم .
من تا حالا از اينجور سري ها
رزيدنت اويل
مورتال كامبت
پانيشر
مكس پين رو ديدم .
سايلنت هيل هم قراره همين چند روزه بهمون برسه ببينيم .
چند روز پيش يكي از دوستان ما گفت كه فيلم واركرافت رو ديده . ما هم شاخ در آورديم گفتيم چطور ممكنه ؟
گفت خداييش ديدم . يه جا هم توش هست كه ارتاس كنار يه رودخونه نشسته و داره فكر مي كنه كه آن دد ها ميان بهش پيشنهاد مي كنن بيا با ما دوست باش .
ارتاس قبول مي كنه و وقتي مي خواد بلند شه دستش رو مي گيره به يه درخت كه درخته يه يهو زرد و پژمرده مي شه و برگاش مي ريزه .

كسي خبر داره كه واركرافت فيلم شده يا نه ؟
كسي هست كه از اين سري ها باز هم ديده باشه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
فیلم Mgs رو بسازن خیلی باحال میشه با Dmc

به نظر من نسازن بهتره اخه معمولا فیلم هایی که از رو بازی ساخته میشه زیاد خوب از اب در نمیاد و به اعتبار بازی لطمه میزنه!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
به نظر من نسازن بهتره اخه معمولا فیلم هایی که از رو بازی ساخته میشه زیاد خوب از اب در نمیاد و به اعتبار بازی لطمه میزنه!
خب اصولا فیلمایی که از روی کتاب یا فیلم میسازن خوب از آب در نمیاد چون فیلم 2 ساعته که نمیتونه تمام جزییات یه کتاب 500 صفحه ای یا بازی n ساعته رو پوشش بده ولی کلا چیز جالبی میشه...مثلا امین در نقش Snake:biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
فیلم MGS هم کلید خورده
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid_(film)
شایعه شده این فیلمم بدست کارگردان فیلم گیم خراب کن معروف Uwe Boll در حال ساخته;) اما مثل اینکه خود کوجیما کارگردان اجرایی فیلمه:love:

صد دفعه گفتم آدم اخبار رو از دره پیت پدیا نمیاره... این مرتیکه واسه خودش گفته بود که فیلم نامه رو خونده و میخواد از روش فیلم بسازه که علاوه بر عکس العمل شدید طرفدارای بازی کوجیما رسماً اعلام کرد که اگر بخواد سری متال گیر رو نابود کنه حتماً ازین مردک کمک میگیره... این خبرم مال یکساله پیشه.. 300 دفعه هم تاحالا خودم نوشتم...

***ویرایش***
لااقل درست بخون!!!
Some fans rumored that the director of the movie would be Uwe Boll, a movie director who is infamous for making several adoptions of video games, and is heavily criticized by the gaming community. Boll even said that Kojima had contacted him about working on the project. On his blog, Hideo Kojima was shocked by the rumors, and said that Uwe Boll would have nothing to do with the project because he would be too difficult to work with.

Awards

* Stinker Award for Worst Movie of 2005: Alone in the Dark
* Stinker Award for Worst Director of 2005: Uwe Boll for Alone in the Dark
* Stinker Award for Worst Special Effects of 2005: Alone in the Dark

Nominations

* Golden Raspberry for Worst Director: Uwe Boll for Alone in the Dark

Related nominations

* Golden Raspberry for Worst Actress: Tara Reid for Alone in the Dark
* Stinker Award for Worst Song or Performance in a Movie of 2005: "Wish I had an Angel" by Nightwish for Alone in the Dark

Other

* Alone in the Dark, part of Films considered the worst ever.​

تازه به این لیست BloodRayne و House of The Dead رو اضافه کنید... بعد این زباله ساز داره فیلمهای Postal، Far Cry، Dungeon Siege و Alone in The Dark II و همچنین BloodRayne II رو هم میسازه...

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من که نگفتم این خبر واسه سه روز پیشه...
اون شایعه که گفتم آخرش معلوم میشه خود کوجیما کارگردانی می کنه و اون یارو تو وبلاگش گفته باهاش واسه کار رو پروژه تماس گرفتن کوجیمام اینو دیده شکه شده گفته نه اگه خواستم نابودش کنم به تو میدم...
کارگردان فیلم گیم خراب کن معروف هم یعنی فیلم های زیادی رو تا حالا خراب کرده...
نه اینکه خودش معروفه...
منم مطلب رو درست نوشتم شما درست بخون...
اگه هم شما اینو قبلا نوشتی من که ندیده بودم استاد;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
توی دنیا دو دسته آدم وجود داره اونهائی که خط خودشونو نمیتونن بخونن و اونائی که خط خدشونو میتونن بخونن... این پائین نقل قول پست شماست که نوشتی فیلم کلید خورده و شایعه شده که این یارو داره میسازه اما کوجیما (که هیچ سابقه ای در صنعت فیلمسازی نداره) کارگردان اجرائی (که من نمیدونم احتمالا این هم یک شغل جدیده!!!) خواهد بود!

فیلم MGS هم کلید خورده
http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid_(film)
شایعه شده این فیلمم بدست کارگردان فیلم گیم خراب کن معروف Uwe Boll در حال ساخته;) اما مثل اینکه خود کوجیما کارگردان اجرایی فیلمه:love:

همونطور که میبینی تو پست قبلی شما این توضیحات نافذی رو که در ذیل بهش اشاره کردین ندادید.

من که نگفتم این خبر واسه سه روز پیشه...
اون شایعه که گفتم آخرش معلوم میشه خود کوجیما کارگردانی می کنه و اون یارو تو وبلاگش گفته باهاش واسه کار رو پروژه تماس گرفتن کوجیمام اینو دیده شکه شده گفته نه اگه خواستم نابودش کنم به تو میدم...
کارگردان فیلم گیم خراب کن معروف هم یعنی فیلم های زیادی رو تا حالا خراب کرده...
نه اینکه خودش معروفه...
منم مطلب رو درست نوشتم شما درست بخون...
اگه هم شما اینو قبلا نوشتی من که ندیده بودم استاد;)

Infamous یعنی "رسوا"، "بدنام" نه "کارگردان فیلم گیم خراب کن معروف"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر