بازي هايي كه فيلم شدند

سلام بچه ها .
اينجا در مورد بازي هايي كه فيلم شدند بحث كنيم .
من تا حالا از اينجور سري ها
رزيدنت اويل
مورتال كامبت
پانيشر
مكس پين رو ديدم .
سايلنت هيل هم قراره همين چند روزه بهمون برسه ببينيم .
چند روز پيش يكي از دوستان ما گفت كه فيلم واركرافت رو ديده . ما هم شاخ در آورديم گفتيم چطور ممكنه ؟
گفت خداييش ديدم . يه جا هم توش هست كه ارتاس كنار يه رودخونه نشسته و داره فكر مي كنه كه آن دد ها ميان بهش پيشنهاد مي كنن بيا با ما دوست باش .
ارتاس قبول مي كنه و وقتي مي خواد بلند شه دستش رو مي گيره به يه درخت كه درخته يه يهو زرد و پژمرده مي شه و برگاش مي ريزه .

كسي خبر داره كه واركرافت فيلم شده يا نه ؟
كسي هست كه از اين سري ها باز هم ديده باشه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین
اصلا بازی رایانه رو عشق بازی نما رو برای پوستراش میگیرم جدیدا شده رب تبرک جایزه داره حمید هم داره من به خاطر حمیدش میگیرم....:biggrin1:

بازی رایانه رو هم به عنوان منبع قبول نداشته باش:biggrin1:
کلا اگه تو نت بگرد دنبال چیزی...
ولی این بازی رایانه الکی چیز نمینویسه و قابل اطمینان تره.

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
بازی رایانه رو هم به عنوان منبع قبول نداشته باش:biggrin1:
کلا اگه تو نت بگرد دنبال چیزی...
ولی این بازی رایانه الکی چیز نمینویسه و قابل اطمینان تره.
نه من از نظر مجله تو ایران گفتم منبع فقط خودم:biggrin1:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
پانیشر که بازیش از روی فیلمش درست شده بود ;)

مطمئنی مکس پین بوده ؟ میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟

به لیستت اینا رو هم اضافه کن :
Dead or Alive
Tomb Raider
اره عزيز . فيلم مكس پين همون Sin City هستش .

دوست عزیز اون وارکرافت نبوده
اصلا نیس

ولی قراره فیلم world of warcraft رو بسازن
تو خوده سایتشم نوشته بود
اگه بياد كه خيلي خوبه . فقط خدا كنه ارتاس و ترال توش باشن .
:love:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
کیییییییییی این حرف رو زده؟:eek:
اصلا مکس پین چه ربطی به sin city داره؟؟؟؟;)

اصلا شخصیتهای sin City چه ربطی به شخصیتهای Max Payne داشتن!!!...داستان sin City چه ربطی به داستان max Payne داشت!!!!

والا من هم دفعه ي اول همين رو گفتم . ولي اون يارويي كه باهاش فيلم رو ديدم تأكيد كرد كه اين فيلم مكس پينه .
بديش اين بود كه نسخه اي كه من ديدم اصلا زير نويس (حتي انگليسي) هم نداشت .
ولي ديدم يارو رفت قاتلين زنش رو كشت و به خاطرشون به يه قاتل تبديل شد و همون اول آزارش به كسي نمي رسيد .
خلاصه اين رفيق ما (كارگرداني مي خونه دانشگاه صدا و سيما) گفت كه اين رو با الهام از مكس پين ساختن .
حالا اگه شما ميگين نيست مي شه يه دليلكي بيارين يا داستان كاملش رو بگين كه من هم متوجه بشم و جاي ديگه سوتي ندم ؟ :biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
والا من هم دفعه ي اول همين رو گفتم . ولي اون يارويي كه باهاش فيلم رو ديدم تأكيد كرد كه اين فيلم مكس پينه .
ولي ديدم يارو رفت قاتلين زنش رو كشت و به خاطرشون به يه قاتل تبديل شد و همون اول آزارش به كسي نمي رسيد .
خلاصه اين رفيق ما (كارگرداني مي خونه دانشگاه صدا و سيما) گفت كه اين رو با الهام از مكس پين ساختن .
حالا اگه شما ميگين نيست مي شه يه دليلكي بيارين يا داستان كاملش رو بگين كه من هم متوجه بشم و جاي ديگه سوتي ندم ؟

عزیز دلم قرار نیست تر فیلمی که زن طرف رو میکشن ، بعد طرف میره دنبال انتقام ، تقلید از مکس پین باشه.;)
این یک داستان خیلی خیلی کلیشه ای هست که توی بسیاری از فیلم ها و بازی ها ازش استفاده میشه.;)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
اره عزيز . فيلم مكس پين همون Sin City هستش .

حالا اگه شما ميگين نيست مي شه يه دليلكي بيارين يا داستان كاملش رو بگين كه من هم متوجه بشم و جاي ديگه سوتي ندم ؟

خدمت شما دوست عزيز عرض كنم كه اين فيلم ربطي به مكس پين نداره.

اين فيلم از روي كميك بوك هاي "فرانك ميلر" ساخته شده است و كارگرداني فيلم رو هم خود فرانك ميلر بر عهده داشته. و اصلا ارتباطي با مكس پين نداره و نخواهد داشت.

زيرنويس فارسي اين فيلم در بازار موجود هست ميتونيد تهيه كنيد و با دوستتون نگاه كنيد تا كامل متوجه داستان بشيد.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
باز هم ممنون . من ديشب سايلنت هيل رو نصفه ديدم . قشنگه . داوينچي كد رو هم ديدم . خيلي خداس . ععععععععععععععععععععععععععععععجب فيلميه .

bardia

کاربر سایت
Dec 13, 2006
47
نام
bardia
منم

منم یه بازی میشناسم که یا فیلمش از این ساخت یا این از فیلم ساختblack hawk down بازیشم تموم کردم تا آخرین مرحله

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام
یه بازی جالب و یه فیلم جالب . CONSTANTINE

با تشکر .

بازی land of the dead هم فیلمه

منم یه بازی میشناسم که یا فیلمش از این ساخت یا این از فیلم ساختblack hawk down بازیشم تموم کردم تا آخرین مرحله

این تاپیک مربوط فقط به فیلم هاییست که از روی بازی ساخته میشن . ;)
بحث راجع به بازی هایی که از روی فیلم ساخته میشن در حیطه ی موضوع این تاپیک نیست و بهتره به اون یکی تاپیک برید ! ;)

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر