بازي كردن با خط تلفن بدون دادن پول اينترنت!!!

دوبازي age of empire 2 و strongholdهست كه ميشه با خط تلفن بدون وصل شدن به اينترنت بازي كرد تازه پول خط تلفن هم فقط براي كسي ميفته كه يه فرد ديگه وصل ميشه !!!
طريقش تو بازي age اينجوري كه كه از مسير زير ميريد
multiplayer---modem conection for direct play--show game--بعد بايد صبر كنين تا به فرد مقابل وصل شود البته ابن كار براي فرديه كه مي خواد به سرور فرد ديگر متصل شه .در اين وقت سرور بايد گزينه create game رو بزنه و منتظر شه تا فرد مقابل بهش وصل شه...
بقيه كار اسونه كه فكر ميكنم خودتون بتونين انجام بدين...طريقه ي شبكه بازي كردن stronghold رو اگه دوست داشتين بگين تا بنويسم..البته اسونه فكر كنم خودتو ن بتونين انجام بدين..:)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بعد شما می توانید با انتن وانیکس به سرور وصل بشید بدونه اینترنت
:confused: :blushing: :eek:

ببخشید این کار رو با کانتر هم میشه کرد؟

اگه میشه باید کجا سرور درست کنیم؟؟
منظورم اینه که بگیم LAN یا چیز دیگه ای؟؟؟:confused:

دمتون گرم روش خیلی عالی ای بود.
یک سوال دیگه هم داشتم که ممنون میشم جواب بدید:
این کار رو در مورد بازی های استراتژیک سنگین مثل Lord Of the rings : Battle for middle earth 2 هم میشه کرد؟
چون به نظر نمیاد با این خط های نفتی بشه بازی های سنگین بازی کرد....;)

با تشکر

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
وانکس یه انتن مثل انتن های Isp ها هستند که باید از Isp تهیه کرد و گر گیم نتی وانکس داشته باشه میشه یک سرور تشکیل بدید و با بچه ها گیم نت بازی کرد.

بدونه لگ.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وانکس یه انتن مثل انتن های Isp ها هستند که باید از Isp تهیه کرد و گر گیم نتی وانکس داشته باشه میشه یک سرور تشکیل بدید و با بچه ها گیم نت بازی کرد.

بدونه لگ.

خیلی ممنون

جواب سوالهایم رو دوستی نمیدونست؟؟
توی کانتر توی چه قسمتی سرور تشکیل بدیم که با یک نفر دیگه بازی کنیم؟؟؟

Lord Of the rings : Battle for middle earth 2 اجرا میشود یا خیر

با تشکر

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
اقاي poorna شما بايد تو قسمت lan سرور بسازين و در مورد سئوال دوم به احتمال زياد ميشه چون كه من general رو بازي كردم با همين روش و بدون لگ.;)

در مورد سئوال mohammad2568 بايد بگم كه من هم يك بار به همين مشكل گير كردم ولي من دو تا خط داشتم و با اونا سيستم ها رو شبكه كردم....ولي فكر مي كنم شما حداقل به دو كارت شبكه(كه رو بيشتر مادر بورد هاي جديد هست) و يك كابل شبكه نيازمنديد.:cool:

موفق باشيد.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اقاي poorna شما بايد تو قسمت lan سرور بسازين و در مورد سئوال دوم به احتمال زياد ميشه چون كه من general رو بازي كردم با همين روش و بدون لگ.

اون پسته من مال 9 ماه پیشه ! طبیعتا تا حالا جواب رو فهمیدم! ;)
به هر حال ممنون که جواب دادین

پ.ن. آدم بعضی اوقات پست های قدیمی ِ خودش رو میبینه ، خنده ش میگیره !

MASOOD 47

کاربر سایت
Feb 24, 2007
75
اقا لطفا يكي جواب ما رو بده
من و دوستم وقتي به هم وصل ميشيم سرعتمون 33.6 (از هر دو طرف) و توي بازي كانتر 1.9(فارسي شده نوين پندار) به هم نميتونيم وصل شيم.يعني من سرور ميسازم اسم سرورم تو كامپيوترش ميره ولي وقتي ميخواد كانكت شه يه ارور ميده.اگه كسي راهي داره كه سرعتمون زياد شه يا توي اين كانتر به هم وصل شيم بگه.(لطفا)

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
اي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي ي هيو هناس!!!يكي نست جواب ماروبده؟ والا مسيله حي سييتي
بابا چرا اینقدر داد میزنی! سرم رفت!! الان صبح هست مردم خوابند!!! من فقط یه سوال داشتم این بیت آخر جه زبونیه؟؟؟
در مورد مشکلت هم برو با یه کانتر دیگه امتحان کن این شرکتا میخوان بازی رو فارسی کنن بازی رو درب و داغون میکنن چند بار برای خودم هم پیش اومده( برو با cs : sourse و 1.6 ) امتحان کن.

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
خراب بود

مافیا جان در ابتدا باید یکی نقش سرور رو به عهده بگیره[یعنی دیگران به اون زنگ بزنند]
برای این کار برو اینجا
Start Menu\Programs\Accessories\Communications/New Connection Wizard
بعد روی NEXT کلیک کن
حالا گزینه آخر رو انتخاب کن سپس NEXT
حالا گزینه اول رو انتخاب کن سپس NEXT
در اینجا همه ی گزینه ها رو تیک بزن سپس NEXT
حالا دو باره بزن رو NEXT
در این مرحله لیست افرادی رو میبینی که میتونن به تو زنگ بزنن
برای اضافه کردن کسی روی ADD کلیک کن
در فیلد اول یه نام کاربری بزار برای کسی که میخواد بت وصل شه
FULL NAME رو ول کن
در دو تا فیلد باقی مونده هم پاس ورد مورد نظرتو بنویس
رو OK کلیک کن حالا NEXT بزن دو باره NEXT رو بزن
در آخر هم روی FINISH کلیک کن
تا اینجا کار تمومه و طرف مقابل که میخواد به تو وصل شه باید یه کانکشن بسازه و تو اون کانکشنه یوزر و پاس وردی رو که تو الان تو این چیزی که آموزش دادم گزاشتی رو بزاره
راستی برای کانکت شدن به تو باید شماره تلفن کانکشن رو شماره ی تلفن خونه ی شما بزاره
بعد موقعی که روی دایل کلیک میکنه که وصل شه به تو
تو هم باید کامپیوترت روشن باشه و مودمت به سیم تلفن وصل باشه
مافیا جان هر مشکلی پیش اومد یا اگه جایی رو متوجه نشدی تو همین تاپیک بگو من به شما دوست عزیز توضیح میدم
------------------------------------------------------------------------
من این مطلب تو رو امتحان کردم اما نتیجه ای نداشت :(. فکر کنم اگه می شه جزئیاتشو بیشتر برام بگو ؟ :mad:
:evil:

6.jpg

:evil:

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام
اين روش خيلي باحاله من با دوستم بازي كردم دست شما درد نكنه آقاي Sasy360(اسمتون رو نمي دونم:cheesygri)
يه سوال داشتم با اين روش مي شه فايلي چيزي فرستاد اگه آره چه جوري سرعتش اگر كم هم باشه مهم نيست.
باز هم از شما ممنون

amirpersia68

کاربر سایت
Sep 1, 2007
19
نام
امیر
سلام

خوب وقتی یکی تو کانتر سرور میسازه بعد اون طرف دیگه برای وصل شدن باید فقط در قسمت lan رفرش بده ؟یانه

اگه لطف کنید کامل توضیح بدید خیلی ممنون میشم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر