بازي كردن با خط تلفن بدون دادن پول اينترنت!!!

دوبازي age of empire 2 و strongholdهست كه ميشه با خط تلفن بدون وصل شدن به اينترنت بازي كرد تازه پول خط تلفن هم فقط براي كسي ميفته كه يه فرد ديگه وصل ميشه !!!
طريقش تو بازي age اينجوري كه كه از مسير زير ميريد
multiplayer---modem conection for direct play--show game--بعد بايد صبر كنين تا به فرد مقابل وصل شود البته ابن كار براي فرديه كه مي خواد به سرور فرد ديگر متصل شه .در اين وقت سرور بايد گزينه create game رو بزنه و منتظر شه تا فرد مقابل بهش وصل شه...
بقيه كار اسونه كه فكر ميكنم خودتون بتونين انجام بدين...طريقه ي شبكه بازي كردن stronghold رو اگه دوست داشتين بگين تا بنويسم..البته اسونه فكر كنم خودتو ن بتونين انجام بدين..:)

nicscom

کاربر سایت
Feb 24, 2006
2
سلام
آقا من مشكل دارم وصل نميمنه اگه ميشه كامل تا مرحله وصل شدن و بازي رو بگيد
بايد طرف كانكت شه؟
ارور ميده وقتي 3 تا زنگ ميخوره خودش ورميداره بعد ماله طرف ارور ميده
اگه آيدي يا يه شماره بدبد خداييش خيلي منون ميشم حواهشا
يا علي

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
نوشته شده توسط Sasy360:
تا اینجا کار تمومه و طرف مقابل که میخواد به تو وصل شه باید یه کانکشن بسازه و تو اون کانکشنه یوزر و پاس وردی رو که تو الان تو این چیزی که آموزش دادم گزاشتی رو بزاره
راستی برای کانکت شدن به تو باید شماره تلفن کانکشن رو شماره ی تلفن خونه ی شما بزاره
بعد موقعی که روی دایل کلیک میکنه که وصل شه به تو
تو هم باید کامپیوترت روشن باشه و مودمت به سیم تلفن وصل باشه
مافیا جان هر مشکلی پیش اومد یا اگه جایی رو متوجه نشدی تو همین تاپیک بگو من به شما دوست عزیز توضیح میدم
ممنون ولی اون شخص کانکشن شو باید با چه روشی بسازه .مثل وقتی یه که می خواد Dial-up
بسازه است

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
ممنون با یکی از بچه ها کانتر بازی کردیم خیلی حال داد ولی دو تا سوال داشتم
1.پول تلفن به چه شکلی میاد.مثل هون اینتر نت است
2.اگر تعداد بیشتر بشه لگ پیدا نمی شه (برای بازی کانتر).اخه وقتی دو نفره بازی می کردیم لتنسی من 200 بود ولی هیچ لگی نداشتم و لتنسی دوستم صفر یعنی هیچی نبود (من سرور بودم)

mafia_forever

کاربر سایت
Dec 2, 2005
678
نام
Mohsen
mafia_forever

بعني اگه تو سروري و فرد a و b ميخو ان بهت وصل شن.تو بايد 2 تا خط تلفن داشته باشي.تازه دو قطعه ي ديگه هم ميخواد كه بايد از isp ها يا جاهايي كه با game card به اونا وصل ميشي بپرسي.
راستي لك نداره با تعداد بيشتر.و دليل اينكه ليتنسي دوستت صفر بوده اينه كه اون سرور كانتر رو ساخته بوده.

آخرین ویرایش:

kevinloren2006

کاربر سایت
Apr 15, 2006
2
اقا من همه کارها رو درست انجام میدم ولی وقتی فینیش رو میزنم ارور میده نمیدونم چرا؟
راستی هرکسی ادعایی تو stronghold:crusader یا همون جنگهای صلیبی داره خوشحال میشم یه صفایی بهش بدم:cheesygri

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
دوستان منم یادمه که با بچه ها از طریق تلفن Age بازی می کردیم و اتفاقا خیلی حال می داد. البته mafia_forever کار خیلی به جا و خوبی کردن که اطلاع دادن چون همین طوری که معلومه بعضی ها خبر نداشتن. بین بازی های ورزشی یکی از Nfs ها که یادم نیست کدومه و Fifa2000 هم از همین طریق می شه. (فکر کنم ولی مطمدن نیستم ولی اکثر بازی های سال 2000 ورزشی شرکت EASPORTS هم می شد ولی مطمئن نیستم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر