بازي سنتر، يك دهه در اوج

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
یادش به خیر که یه زمانی فقط به خاطر دانلود کرک بازیها میومدیم اینجا و تا الان که دیگه سالی 2تا گیم بزور بازی میکنیم ولی روزی 10 بار میایم به سایت سر میزنیم:x

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
تبریک میگم.
اما یه انتقاد داشتم و اونم بی توجهی کلی به نینتندو هست. هم در خود فروم و هم در بخش فروشگاه, که اصلا کنسول ها و لوازم جانبی اش برای فروش نیست و اینطور به نظر میاد که بین نینتندو و دو شرکت دیگه تبعیض قائل شده...!!!

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707
یکی از دلایل موفقیت بازیسنتر نظم ازادی بیان وجود سلایق مختلف وجود گیمرهای با دانش و ناظم های بی اعصاب هست که باعث شده چندین سال این سایت جز جدانشدنی از زندگی گیمرها چه اماتور و چه حرفه ای بشه به عنوان یه کاربر تقریبا قدیمی خیلی خوشحالم که این سایت هست و امیدوارم همیشه باشه بازیسنتر و مجله خدابیامرز بازی رایانه جز نوستالژی زندگی من هستن به همه دوستان خدا قوت میگم و بدونین کارتون درسته و خیلی خوبین کلا

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
من یک سالو نیمی هست کمتر تو این سایت فعالیت میکنم ولی 10 ساله تو این سایت میرمو میام 2 سالی دیر ثبت نام کردم اونم مجبور شدم کامنت بذارم که ثبت نام کردم :)))))) ولی به هر حال دوره خوبی بودو خواهد بود:)

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

یه مساله ای که در ذهنم باقی مونده خارج شدن بازیسنتر از لیست مدیاهای سونی هست. خاطرم هست چند سال پیش سونی بازیسنترو بعنوان یک مدیا میدونست و بازیها و لوازم بازی جدیدشو برای تست و نقد در اختیارش قرار میداد. فکر میکنم هک شدن ps3 و قرار گرفتن مطالب و آموزشهای مرتبطش باعث خروجش از لیست شد.
البته من بعنوان یه کاربر و بازدیدکننده ی همیشگی سایت انتظار استفاده ی بهتری از این موقیت داشتم اما هیچوقت شاهد نقد و بررسیهای حرفه ای از مواردی که سونی در اختیارتون قرار داده بود نبودم.
اگر این مساله پیگیری میشد و بازیسنتر بعنوان یک مدیا فارسی زبان معتبر از دید کمپانیهای فعال در صنعت گیم شناخته شده میشد بسیار عالی میتونست باشه.

درهرحال تبریک میگم به مسئولهای سایت و کاربرای همیشگیش

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
منم تبریک میگم 10ساله شدن بازیسنتر رو به همه دوستان، ایشالله یه 5-6 سال دیگه قصد دارم یوزرم رو تحویل پسرم بدم :d
انگار همین دیروز بود که ممد برا اسم سایت نظرخواهی میکرد. عمر انسان مثل برق و باد در حال گذر هست. ایشالله بهترین استفاده رو بتونیم از لحظات زندگیمون بکنیم.

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
تبریک.
ما که خیلی وقته دیگه گیم بازی کردنمون شده سه ماه یه بار چند دست فیفا اما هنوزم میایم یه سری میزنیم اینجا.
روزای خیلی خوبی بود که اینجا هم جزوی ازش بود.
مخصوصا قدیما که اتمسفر خیلی خیلی باحالی داشت سایت.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
سایته خوبیه انجمنه خوبیه.
قسمت صفحه اصلی ساییتون اصلا جالب نیست و چندتا مطلبه توش اصلا برشنمیدارین جدیدا کمی به سایتتون نمیرسید.
سعی در حفظ ویبولتین کنید چون استایلش خوبه

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,659
نام
Kasra
تبریک

واقعا هیچ جا بازیسنتر نمیشه. فکر میکنم از سال 2007 با بازیسنتر بودم، البته یوزر فعلیم ماله 2010 هست. بازیسنتر عضو جدایی ناپذیر زندگی منه.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
معنای داشتن اینترنت برای من دسترسی به بازی سنتر بوده !

یاد بازی دات بخیر ، و قبلش وبلاگش

من هیچ روزی نیست که به سایت سر نزنم ، تمام این ده سال و قبل از اون از مطالب تیم و هسته اصلی استفاده کردم و لذت بردم.
درسته که فعالیتی ندارم اما همیشه از همراهی لذت بردم.

نکته ای گذشت این سالها به من نشون داده ارتقاء سطح گیمرها بوده که با ده سال پیش خیلی تفاوت دارن و به نظرم سهم بزرگی از این ارتقا به این فروم مدیونه

- - -ویرایش - - -

همه ی حرف هارو دوستان گفتن فقط میخوام اینو بگم که مهم نیست از کی عضو بازی سنتر شدی مهم اینه که الان عضو این خانواده ای!(مدیونی اگه تاریخ عضویتم رو نگاه کنی:d)
ولی جدای از شوخی همیشه حرص میخورم که چرا زوتر با بازی سنتر آشنا نشدم:(
الان که یاد قبل از آشناییم با بازی سنتر میوفتم میبینم که هیچی حالیم نبوده(البته الانم نیست:d)
در کل امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت انجمن باشیم.:x

حالا ما تاریخ عضویتمون اینه کسی مارو آدم حساب میکنه ؟ :d

تاریخ عضویت یه عدده عزیزم فقط یه عدده ! b-)

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
چندین بار قسم خوردم که بنا به دلایلی دیگه تو سایت نیام ولی مثل اینکه توبه ی گرگ مرگه ، کاش تو کاربرای بنتون یه تجدید نظر می کردید . در کل تبریک
:d

Amir00dead

کاربر سایت
May 18, 2014
13
نام
AMIR
شخصا زیاد توی بازیسنتر فعالیت ندارم . بیشتر توی سایت همسایه میتونید پیدام کنید :D اما جا داره یه تبریک اساسی بگم . با اینکه جزو فعالان سایت نبودم و نیستم اما چندین جا سایتتون حسابی کمکم کرد . کاربرای خوب , فضای دوستانه , مطالب جالب و ... امیدوارم تا تولد 20 سالگی هم بازیسنتر به قوت و قدرت خودش باقی بمونه . موفق باشید :)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
آخ یادش بخیر چه دورانی تو این سایت داشتم. از موقعی که دوست داشتم همه تشویقم کنن برای پروژه های گیمم، از اونجایی که تازه داشتم ترجمه مقالات و اخبار رو شروع می کردم، از اونجایی که برخوردهای خوب و بدی با دیگران داشتم (با تمام شیرینایی که داشت)، و از اونجایی که... :((
بی پرده میگم، تنها سایتیه که قوی ترین انجمن و بهترین سایت (منظور بخش اصلی سایت) در زمینه گیم رو داره و همچنین بروزترین انجمن رو داره که حرفه ای ترین مترجم ها و مجرب ترین گیمرها رو پوشش میده.
ممنونتیم مدیران و کاربران همیشگی بازی‌سنتر.
ممنونم علی جان که دوباره منو بعد یکی دو سال که فعالیت مستمری نداشتم در گیم و کلا گیمر نمی شد گفت بودم منو به یاد اون روزا آوردی و دوباره شوق گیمری و بازیسنتر رو در من بوجود آوردی.

آخرین ویرایش:

MaysaM

کاربر سایت
Oct 4, 2007
494
نام
ميثم قرباني
تبریک به بازی سنتر و تمامی مدیران سایت. ده ساله شدن بازی سنتر بسیار ارزشمنده.
بازی سنتر از نظر شخص من بهترین انجمن گیم ایرانه. و انجمن گیم در حد بازی سنتر فعلا نداریم.
امیدوارم همیشه باشه و همیشه روپا و پر قدرت.

• Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر