بازي سنتر، يك دهه در اوج

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من که این مدت اینجا برام خاطره های خوب داشت و البته برخی هم خاطره های بد که هر چی بود گذشت، اما خب دیگه جزیی از زندگی شده اینجا بودن :)

FieldMarshal

کاربر سایت
May 24, 2014
79
نام
سعید
AA-Aniversary.png

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
هشت سال و نیم از این ده سال رو هم ما در خدمت تون بودیم.

زندگی مثل باد می گذره واقعا...
pghwhfmvo1aqn72dnd8d.gif

مبارک باشه و ایشالا تولد صد سالگی فروم.
1318143054591728149_979.gif

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
نزدیک به سه سال و نیمه عضو بازیسنتر شدم.
و نزدیک به دو سال گیم نمیزنم.
ولی هرشب میام به بازیسنتر.
این سایت نقش یک شبکه اجتماعی رو برای داره.
بازیسنتر عالیه.
از همه مدیرا و ناظما و ادمینا تشکر میکنم.

esPUNKape

کاربر سایت
Jan 14, 2014
183
نام
Rummithrael.
من خودم از اولین روزهایی که بازی سنتر راه افتاده بود یادمه والبته به علت از یاد رفتن پسوردم در این مدت چندین اکانت ثبت کردم . اون زمان به زور میشد چندتا فروم فارسی پیدا کرد که بعد از راه اندازی و ایجاد صدها موضوع تکراری و کپی ازهم دووم بیارن وبعد از چند ماه پاک یا بن نشن. اما بازی‌سنتر به خاطر تکیه بر روحیه جوانی و ساده گرفتن برخورد و اداره سایتی و فروم‌گردانی و احساس اینکه دستندرکاران سایت جزوی از کاربران سایت هستند تونست بدون هبچ ادعای واحی محکم بمونه وادامه بده.
با اینکه اون زمان سن بچه های داخل نت کم بود وهمینطور سن بچه های خود بازی سنتر هم پایین بود اما بیشتر از نسل امروز تولید محتوا میکردن که بیشتر در بستر همین فروم ها بود. یادمه بعدها سایت رقیبی هم داشت که بازی نما بود و اون زمان مثل همه فروم های دیگه بین هم کل کل های باحالی هم داشتن که الان که نگاه میکنیم کلی خندمآن میگیره که چه کارا که نمیکردیم.
ولی الان تعداد سایت ها خیلی زیاد شده و شاید در هر گوشه ای سایتی فرومی در هر موضوعی بشه پیدا کرد اما ذوق و شوق اوایل هر کاری تکرار نشدنی هست. یکی از دلایلی که بعد از گذشت این سالها هنوز برا علاقه گیم به معدود سایت ایرانی که سر میزنم همین سایت یعنی بازی‌سنتر هست که با اینکه در یک زمان تنها منبع گیم فارسی بود و نویسنده هاشون از سن کم با علاقه قلم میزدن و بی هیچ ادعایی و جوگیری از علاقه شون مینوشتن و همینطور مدیران بدون تعصب کورکوزانه ای سایت رو مدیریت میکردن باعث شد کاربران سایت مثل معدود فروم ها فارسی که تعدادشون ۳-۴ تا بیشتر نیست در این ۱۰ / ۱۲ ساله حس کنن صاحب خانه ای ثانی هستن که میتونن از نردیک ترین و ملموس ترین وقایع زندگی شون با هم دیگه صحبت کنن و تا صبح با هم گپ بزنن و شب رو با هم صبح کنن.

امیدوارم جو سالم ‌دوستانه و بی شیله‌پیله ی سایت به همین صورت ادامه داشته باشه و موفقیت سایت در نشر محتوای فارسی گیم در وب هر چه بیشتر وبیشتر غنی و به رشد عالی برسه.
به امید جشن بییت‌سالگی.
.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
من که توی این سالها واقعا با این سایت ، فروم و بچه هاش زندگی کردم،ایشالا همیشه پاینده باشه و پوینده.

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
وقتي ميام اينجا حسي رو كه بچه ها در مورد يه بازي دارن رو ميخونم و مي فهمم كه من تنها نيستم شاد مي شم

وقتي ارزوهاشون رو داخل تاپيك e3 مي بينم كيف مي كنم

وقتي ساعت ٥ صبح واسه كنفرانس همه بيدار ميشيم به اميد اينكه بازي مورد علاقمون رو ببينيم ، يه حس بي نظيره

وقتي واسه يه بازي هايپ ميشيم بعد مي خوره تو حالمون

وقتي ميبينم طرف بدون هيچ چشم داشتي مياد يه مقاله مفصل واسه بازيش مي نويسه فقط واسه اينكه عاشقشه

وقتي گيف مي زارن در جواب يه پست يا نشون دادن يه حس

:x
خلاصه اينكه مرسي bc

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
این اوخر از اوج بودن فاصله گرفت
چه از لحاظ کاربرهای قدیمی و با صفای سایت و چه بخش اخبار که دیگه اون جذابیت نداره چه تحریریه
ولی خوب شاید بالا رفتن سن مدیران و خودمون باعث شده حس و حال گذشته رو نداشته باشیم ولی در هر صورت تصور ی روز بدون بازیسنتر هم سخته

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
تبریک!

همه ی حرف هارو دوستان گفتن فقط میخوام اینو بگم که مهم نیست از کی عضو بازی سنتر شدی مهم اینه که الان عضو این خانواده ای!(مدیونی اگه تاریخ عضویتم رو نگاه کنی:d)
ولی جدای از شوخی همیشه حرص میخورم که چرا زوتر با بازی سنتر آشنا نشدم:(
الان که یاد قبل از آشناییم با بازی سنتر میوفتم میبینم که هیچی حالیم نبوده(البته الانم نیست:d)
در کل امیدوارم روز به روز شاهد پیشرفت انجمن باشیم.:x

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
انجمن بازارچه
مجید شامی
نیاز به تایید بلاگ ها
تاییدی کردن نظرات بلاگ
محدود کردن ایمیل موقع ثبت نام
تایید کاربران ثبت نامی
بن کردن رنج آی پی