بازي زيباي machinarium

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
من شدیدا گیر کردم.حتی اون مینی گیم هم کمکی نمیکنه.اون مرحله که باید سگ زنه رو از اون طرف با یک تفنگ بکشیمش اینور.من میرم بالا بعد یک دستگاه هستش که باید اون روغن پاشرو بیاریم تا سگه بیاد جلو و بگیریمش.من هر کاری میکنم نمیتونم اون چراغهایی که میگه روشن کنم .
خواهشا کمکم کنید

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
من شدیدا گیر کردم.حتی اون مینی گیم هم کمکی نمیکنه.اون مرحله که باید سگ زنه رو از اون طرف با یک تفنگ بکشیمش اینور.من میرم بالا بعد یک دستگاه هستش که باید اون روغن پاشرو بیاریم تا سگه بیاد جلو و بگیریمش.من هر کاری میکنم نمیتونم اون چراغهایی که میگه روشن کنم .
خواهشا کمکم کنید

ببین باید اون فلش رو انقدر بچرخونی که روی آخرین چراغ سمت راست قرار بگیره و دکمه سبز رنگ فعال شه(علامت دست). از هر دو طرف چپ راست هم امتحان کن.

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
حجم کمترش موجود نیست
500 مگا بایت خیلی زیاده
این بازی من رو یاد سایبریا 2 انداخت :biggrin1:
ولی خودم هم نمی دونم به کجاش شباهت داره

Se7en12532

کاربر سایت
Apr 7, 2009
101
نام
محمد رضا
اقا اون مرحله ای که باید سگ رو به زنه بدهیم و ازش چتر را بگیریم من همه کارش را کردم فقط نمی دانم تفنگ را باید از کجا بیارم تا باهاش سگه رو بگیرم لطفا کمک کنید گیرکردم

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
اقا اون مرحله ای که باید سگ رو به زنه بدهیم و ازش چتر را بگیریم من همه کارش را کردم فقط نمی دانم تفنگ را باید از کجا بیارم تا باهاش سگه رو بگیرم لطفا کمک کنید گیرکردم

توی زندان تو اتاق اول از سمت چپ خود اسلحه هست که برای باز شدن در باید یک ساعت رو تنظیم کنی. تو اتاق دومی بالای سقف هم بادکش اسلحه هست.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
براي اين كه راهنماي تمام مراحل گيرتون بياد بريذ تو مسير بازی و فایل های توی پوشه ها رو با فلش پلیر باز کنید یکی از پوشه ها فایل هاش فایل های راهنمای مراحله

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
فکر کنم ساعتش یک ربع به 5 بود یعنی 4:45
اگه یادم مونده باشه چون 2 ماه پیش تموم کردم.
نقدشم نوشتم ولی...:d

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
این بازی منو یاد کمیک های سیاه انداخت عجب بازی بود .منو تو فکر فرو برد.این بازی با پول توجیبی سازندگان آن ساخته شده اما تو این زمانه که فرت و فرت بازی میاد عجب سبکی داشت مسحور کننده بود اگه پول داشتم همه شرکتشون رو میخریدم خیلی مغزشون کار میکرد تا حالا این قدر از مغزم کار نکشیده بودم.این amanita design بازی های دیگری هم داره که تحت فلشند.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,833
بازی ماجرایی ماشیناریوم ‌(Machinarium)‌ سرزمین ماشین‌ها, یک نمونه خوب برای اثبات این ادعاست که داشتن ایده خوب و ذوق و سلیقه

ICO-download.gif
دانلود رایگان ماشیناریوم بخش اول | بخش دوم | بخش سوم | بخش چهارم | بخش پنجم | بخش ششم | بخش هفتم | بخش هشتم | بخش نهم | بخش دهم(حجم : 491.8 مگابایت)

ICO-ScreenShot.gif
تصاویر بازی:

من اینو دانلود کردم ولی تبدیل به یک فایل با پسوند bin میشه.چی کارش کنم
ویرایش:فهمیدم باید رایتش میکردم

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من اینو دانلود کردم ولی تبدیل به یک فایل با پسوند bin میشه.چی کارش کنم
ویرایش:فهمیدم باید رایتش میکردم
پس از دانلود با فایلی با پسوند .bin مواجه می شوید که باید یا آن را بر روی سی دی رایت نمایید یا اینکه با نرم افزار هایی نظیر Daemon Tools آن را بر روی یک درایو مجازی mount کنید و سپس نصب نمایید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر