بازي اخراجيها

اخراجی ها چگونه بازی خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    116

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,809
نام
امین
سلام
دوست عزیز واقعا کارتون عالیه!
من عاشق بازیهای 2D هستم و این عکس ها رو دیدم خیلی خوشم اومد از بازی...
بی صبرانه منتظر بازیتون هستم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اول اینکه کدومشون مو سیخ سیخیه بعدشم اینا اسپرایتای بازیه :cheesygri بعدشم ایشالا واسه شماره های 4و 5 سه بعدیش می کنیم:laughing:
يك كمي هست ديگه!
انشاالله براي 4 يا 5 خودم ميام جاي كوجيما براتون كار ميكنم:cool:
فقط درباره اين طراحي كاركتر! بهتر بگيد! تا اينجا ها تموم نميشه هركس همچين چيزي ببينه ميگه خب سه ، دو و يك تموم كار ...
همين ها يك عالمه كار دارند حداقل تا اينجايي كه من فهميدم براي هر حركتشون بايد يك عكس باشه.
سلام
دوست عزیز واقعا کارتون عالیه!
من عاشق بازیهای 2D هستم و این عکس ها رو دیدم خیلی خوشم اومد از بازی...
بی صبرانه منتظر بازیتون هستم
امين ميگم! تو برو به عنوان مشاور بخش مخفي كاري بازي! ...
اين آقا امين ما يك 6 سالي توي واحد مخفي نظامي امريكا خدمت ميكردن.
6 سال بود يا بيشتر؟

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
یک سیستمی بذارین روش که وقتی بعد از چند دقیقه هیچ حرکتی نکردیم خودشون تسبیح در بیارن بچرخونن.
منظورمو گرفتین؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
خیلی بازیه جالبیه. منم از بازیای 2D خیلی خوشم میاد. این یکی که دست متال اسلاگو از پشت بسته. از داستان اخراجیها هم که هست.:love: واقعا دستتون درد نکنه.این جوری باید وارد صنعت بازی شد. نه اینکه لقمه بزرگتر از دهن بردارند بیان یه بازیه مسخره مثل رانندگی در تهران:sick: بسازند. شرکتای خفن بازیسازی مثل کپکام هم که یه دفعه نیومدند Devil may Cry بسازند. از کنسولای میکرو و سگا شروع کردند.
ولی من عاشق این بازیتون شدما.طراحی هنریش حرف نداره. مطمئن باشید ما هم میتونیم بازیای خوب بسازیم و وارد این صنعت درآمدزا بشیم.
راستی بازیتون حدودا کی میاد؟

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
فقط درباره اين طراحي كاركتر! بهتر بگيد! تا اينجا ها تموم نميشه هركس همچين چيزي ببينه ميگه خب سه ، دو و يك تموم كار ...
همين ها يك عالمه كار دارند حداقل تا اينجايي كه من فهميدم براي هر حركتشون بايد يك عكس باشه.

کاملا صحیحه ولی ما اسپرایت تکی درست نکردیم کل حرکتها رو الان برای هر اسپرایت داریم و اسپرایتها تکمیل شده هستند ولی چون نمیشه بزاریمشون روی پیج تکی میزاریم تا خدایی نکرده کسی کارا رو بر نداره

یک سیستمی بذارین روش که وقتی بعد از چند دقیقه هیچ حرکتی نکردیم خودشون تسبیح در بیارن بچرخونن.
منظورمو گرفتین؟

قصد ما هم همینه که این حرکتهای تصویری رو داشته باشه

ولی من عاشق این بازیتون شدما.طراحی هنریش حرف نداره. مطمئن باشید ما هم میتونیم بازیای خوب بسازیم و وارد این صنعت درآمدزا بشیم.
راستی بازیتون حدودا کی میاد؟

ممنونم:laughing: واینکه هنوز کارهای زیادی در رابطه با بازی مونده و حالا حالا باید منتظر باشید ولی اگه خدا بخواد ما قصدمون اینه که تا شهریور ماه کارو تکمیل کنیم البته اگه مشکلی پیش نیاد

حجمش تقریبا چقدره؟
دوست عزیز حجم این بازی فعلا مشخص نیست چون بازی تو مراحل اولیه ساخته

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان در رابطه با بازی ما برای این تایپیک ایجاد کردیم که چند نفر همکار برای پروژه جور بشه اما مثل اینکه کسی پیدا نمیشه من باز اینجا میگم که ما به چند نفر همکار در رابطه با فتوشاپ. طراحی . موزیک و صداگذاری و برنامه نویس احتیاج داریم بابا اونجور هاهم که فکر می کنید کار ما سخت نیست فقط بیاید و خودتون رو باور داشته باشید

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
من توی کار 3dmax هستم که به دردتون نمیخورم
................
راستی در مورد فروش با شرکتی وارد مذاکره شدید؟
یا اینکه میخواید توی اینترنت بگذارید؟
...............
سعی کنید تبلیغ توی تلویزیون هم داشته باشید

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
من توی کار 3dmax هستم که به دردتون نمیخورم
................
راستی در مورد فروش با شرکتی وارد مذاکره شدید؟
یا اینکه میخواید توی اینترنت بگذارید؟
...............
سعی کنید تبلیغ توی تلویزیون هم داشته باشید

متاسفانه بله ما کار 3d نداریم و اینکه ما سرمایه گذارشو پیدا کردیم پس نگرانی وجود نداره برای فروش و تبلیغ توی تلوزیون
lstx_010.png

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دارم هنوز روي نمونه كار كار ميكنم يكساله سراغش نرفتم يادم رفته ( تو اين هيري ويري after efect گم شده ! )
تا پسفردا حتما ميزارم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر