بازي اخراجيها

اخراجی ها چگونه بازی خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    116

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
از همگی ممنونم در رابطه با هیجان بازی باید بگم این بازی رو ما طوری طراحی می کنیم که دو برابر بازیه متال سلوج هیجان داشته باشه گرافیک بازی رو هم ما قصدمون همینه که عالی کار بشه امیدوارم که مشکلی پیش نیاد در رابطه با نسخه دمو هم چشم من صحبت می کنم و سیستم مورد نیاز این بازی هنوز مشخص نیست ولی اون رو هم بزودی اعلام می کنیم ;)

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
حتما
شخصیتها 5 تا اما ممکنه بکنیمش 4 تا مجید سوزوکی. مصطفی. امیر دودو. بیژن مرتضوی . بایرام
امام ممکنه بایرام رو برای صحنه های گرافیکی بکار بگیریم
kcm0hx.png
30wmbuh.png
2vxemuo.gif

آخرین ویرایش:

Azor

کاربر سایت
Feb 23, 2007
207
نام
شهاب
با سلام. خیلی برام جالب بود این حرکت. لطفا ادامه بدید.من هم همه جوره حاضر به همکاریم(کد نویسی،طراحی، وکتور سازی) .فقط نمیدونم سطح کار شما چه طوریه؟ لطفا یه تمرین کوچیک به من بدید تا یه کم آب و هوا دستم بیاد و ببینم کار من به درد شما میخوره یا نه؟!

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
واقعا ممنون ما به همکار واقعا احتیاج داشتیم در ضمینه طراحی من یه آموزش درست کردم که با مشورت بچه ها برای افرادی که می خوان همکاری کنن گذاشتیم اینه اگه دیدی تونستید کار کنید حتما خبر بدید
مراحل ساخت کاراکتر دو بعدی

1) ابتدا برای کاراکتری که در نظر داریم اسکلت بدنی می سازیم مانند شکل زیر
33wuss8.png

2) بعد شروع بکشیدن ساختار بدنی کاراکتر می کنیم مانند( دست. پا. صورت)
261g74g.png

3) مرحله بعدی تکمیل کردن فرم بدن کاراکتر است کشیدن تمام جزئیات بدنی
ffdbg4.png

4) مر حله بعدی انتخاب رنگ بدن و لباس کاراکتر و شروع به رنگ کردن رنگهای اولیه و روشن کاراکتر
2rdg1fn.png

5) مرحله بعدی رنگهای تیره برای سایه گذاری روی کاراکتر در این مرحله برای زیبا سازی می تونید جزئیات کاراکتر رو اضافه کنید
2lx9w5j.png

تمام

البته طراحیه ما مختوم به اینجا نمیشه و کارای دیگه ای هم هست مثل طراحیه کاراکتر که شما باید نسبت به چیزی که ما از تون می خوایم قوه تخیلتون رو بکار بگیرید و طرح روحاضر کنید

با عرض پوزش من اینجا ذکر می کنم که طراحیه ما فقط طراحیه بافتی موجود دربازی نیست طراحیه و رسم کردن کاراکترها بصورت ارتورک و ساختن والپیپر و .... هم جزو کارهای طراحی محسوب میشه

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
این جور طرح ها باید خیلی تشویق بشه.دوست عزیز ارزوی موفقیت میکنم.
فقط قمه ی مجید سوزوکی یادت نره تو بازی بزاری:cheesygri

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
آره راست میگه برای اسلحه ی دوم قمه حال میده(یا تسبیح:laughing:)
تونستید توی مرحله ها از اسم مجید سوزوکی هم استفاده کنید(یعنی مثل halo 2D که سوار ماشین میشد حالا سوار موتور شه
اسلحه هارو هم بشه ارتقاع داد عالی میشه

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
سلام
خوبید ؟
من با برنامه نویسی GML ( همون کیم میکر ) آشنایی کامل دارم و خیلی می تونم کمک کنم
می بینم که object ها تونم که آماده ست ، راستی روی پس زمینه ها کار کردین ؟ ، روی دشمن ها چطور ؟
ایده های جالبی هم برای مراحل بازی دارم
می شه با تعریف کردن آیتم های مختلف ، رنگ و لعاب خاصی به بازی داد که
از همه لحاظ جالب تر از متال بشه ، مثل موتور مجید سوزوکی و ...
خلاصه مایلم توی تیمتون عضو بشم ، موفق باشید

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
خوشحال میشیم باهاتون همکاری داشته باشیم آماده شنیدن ایده های شما هم هستیم فقط اسم و مشخصات خودتون رو برای من پی ام کنید در ضمن تمامی ایده های خودتون رو فقط بصورت پی ام برای ما شرح بدید
با تشکر پویان
دریم فاکتوری

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر