ایکس 360 HDtv میخواد؟؟؟

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
یعنی اگه hdtv ندارم 360 نخرم؟آخه یعنی چی؟فروشنده میگفت هیچ تغیری روی تصویر ایجاد نمی کنه فرقم نداره فقط اگه وصل کنی کیفیتت یه ذره بیشتر می شه.من که تو اتاق می خوام بازی کنم چیکار کنم؟به نظر شما که xbox 360 دارین 360 بخرم یا نه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نه عزیز اینطوری نیست.
شما می تونی با TV معمولی که 3 تا فیش زرد،قرمز و سفید رو بخوره بازی کنی.
برای کیفیت بیشتر پیشنهاد میشه با HD TV بازی کنی.
می تونی به مانیتور LCD هم وصلش کنی.البته با تبدیل به مانیتور CRT هم وصل میشه.برای این کار هم یه کابل VGA می خواد.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
نه عزیز اینطوری نیست.
شما می تونی با TV معمولی که 3 تا فیش زرد،قرمز و سفید رو بخوره بازی کنی.
برای کیفیت بیشتر پیشنهاد میشه با HD TV بازی کنی.
می تونی به مانیتور LCD هم وصلش کنی.البته با تبدیل به مانیتور CRT هم وصل میشه.برای این کار هم یه کابل VGA می خواد.
پس می تونم تو همین تلویزیونای معمولی بازی کنم؟البته با کیفیت خوب؟تلویزیون ما:trinitron مال سونی هست 21" هستالبته یه براویا 46" داریم.اما من میخوام تو اتاق تو این بازی کنم پس می تونم اون کیفیت خوب xbox 360 ببینم؟دارم الایت میگیرم:biggrin1:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
ببینید ، اصولا بازی های X360 حداقل کیفیتی که دارن 720P هست! یعنی همشون ( حتی آرکید ها ) HD هستن!
پس : برای اینکه تصاویر روی Tv معمولی به نمایش در بیان باید رزولوشن تقریبا نصف بشه ، که این یعنی تقریبا نصف شدن جزئیات! پس استفاده از تلویزون HD یا Monitor تاثیرش خیلی بیشتر از یذره هست! به غیر از این مسائل دیگه ای هم مثل Refresh Rate هست که اونم باز خیلی تاثیر گذاره!
من تقریبا یک سال روی SD TV ( منظور تلویزیون معمولی هست! )بازی کردم ، تازه اونم با صدای Mono ( :biggrin1: )! ولی خوب باز هم خیلی لذت بخش بود!

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
ببینید ، اصولا بازی های X360 حداقل کیفیتی که دارن 720P هست! یعنی همشون ( حتی آرکید ها ) HD هستن!
پس : برای اینکه تصاویر روی Tv معمولی به نمایش در بیان باید رزولوشن تقریبا نصف بشه ، که این یعنی تقریبا نصف شدن جزئیات! پس استفاده از تلویزون HD یا Monitor تاثیرش خیلی بیشتر از یذره هست! به غیر از این مسائل دیگه ای هم مثل Refresh Rate هست که اونم باز خیلی تاثیر گذاره!
من تقریبا یک سال روی SD TV ( منظور تلویزیون معمولی هست! )بازی کردم ، تازه اونم با صدای Mono ( :biggrin1: )! ولی خوب باز هم خیلی لذت بخش بود!
ببخشید ولی من کاری با لذت بردن شما ندارم می خوام بدونم رو همین sd میتونم بازی کنم یا نه با کیفیتی که میگم منظورم دوبرابر ps2 باشه؟لطفا با تعصب جواب ندید واقعیت بگید:(

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید ولی من کاری با لذت بردن شما ندارم می خوام بدونم رو همین sd میتونم بازی کنم یا نه با کیفیتی که میگم منظورم دوبرابر ps2 باشه؟لطفا با تعصب جواب ندید واقعیت بگید:(

من با TV معمولی بازی می کنم و راضی هم هستم.کیفیت خیلی مطلوبی داره.به نظر من کیفیتی که روی این نوع TV ها نشون میده 100% بالاتر از PS2 هست.بدون هیچ گونه اغراقی...باز هم میگم این نظر شخصی منه...

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
آخرین سوالم اینه که خداییش کیفیتی داره که ارزش این پولو داشته باشه یا در حد همون کامپیوترو یا ps2 است؟دارم پول یه ps3 بهش می دم حق دارم بدونم کیفیتش چجوریه خواهشن کساییکه دارن و این مقایسرو دیدن جواب بدن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخرین سوالم اینه که خداییش کیفیتی داره که ارزش این پولو داشته باشه یا در حد همون کامپیوترو یا ps2 است؟دارم پول یه ps3 بهش می دم حق دارم بدونم کیفیتش چجوریه خواهشن کساییکه دارن و این مقایسرو دیدن جواب بدن

عزیز کیفیت PS3 و XBox 360 رو اصلا با PS2 مقایسه نکن چون 100 مرتبه بالاتره.XBox 360 توی بعضی از بازی ها کیفیتش بهتر از PS3 هم هست.می تونید توی بخش اخبار،خبر مربوط به مقایسه گرافیک بازی های 2 کنسول رو بخونید.در کل بازی های XBox 360 و PS3 از نظر گرافیک و ... در یک سطح هستن.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد

والله بهتره که اصلا کامپیوتر رو وارد قضیه نکنی! این یک!
دوم اینه که بدونید تنها تفاوت 360 و PS3 با کنسول های قبلی ، فقط تو رزولوشن نیست! مطمئن باش که کیفیتی بسیار بالاتر از PS2 داری!
سوم هم اینکه کلا این مقایسه ( مقایسه 2 نسل ) کار اشتباهی هست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر