ایکس 360 HDtv میخواد؟؟؟

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
یه سوال میخوام یه LCD TV باسه اتاقم بگیرم میخواستم ببینم ارزون ترین LCD TV که 21 اینچ باشه و HD باشه چند هست ! ؟
شرکتش هم فرق نداره ! فقط فوری هست زودتر جواب بدید !

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
یه سوال میخوام یه LCD TV باسه اتاقم بگیرم میخواستم ببینم ارزون ترین LCD TV که 21 اینچ باشه و HD باشه چند هست ! ؟
نمیدونم ارزونتر از سامسونگ بتونی اینجا پیدا کنی یا نه ولی سامسونگ چند تا LCD TV با اندازه ی 22" داره که خیلی هم خوب هستند. متاسفانه الان مدلش رو یادم نیست ولی قیمتش خیلی مناسب هست. ( حدود 450 اینا )

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
نمیدونم ارزونتر از سامسونگ بتونی اینجا پیدا کنی یا نه ولی سامسونگ چند تا LCD TV با اندازه ی 22" داره که خیلی هم خوب هستند. متاسفانه الان مدلش رو یادم نیست ولی قیمتش خیلی مناسب هست. ( حدود 450 اینا )
:biggrin1:

مدلش LA22S88 هست و قیمتش هم 365 :

L I N K

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
اگه مانیتور LCD داری میتونی یه تبدیل HDMI به ورودی ال سی دی بخری
من از پایتخت گرفتم 10000 تومن ولی بره خروخی صداش باید از کابل VGA خود دستگاه استفاده کنی
البته یه نکته خیلی مهم اینکه چون بر امدکی سوکت VGA کمی با کابل اچ دی نزدیکه باید مقداری از برامدگی کابل وی جی ای رو ببری دقیقا اندازه کابل HDMI که با هم برن تو
بریدنش راحته چون زیر برامدگی خالیه و اونطرفش یه صفحه فلزی محکمه که مانع آسیب دیدن سیمهای توی سوکت میشه
بعد اون باید بری تو قسمت تنظیم رزولیشن و رزولیشنو بالا بیاری و با کیفیت عالی حالشو ببری
اینو گفتم بره بچه هایی که مانیتور ال سی دی دارن اصلا از تبدیل VGA به مانیتور استفاده نکنن چون
تصویر دیجیتال نیست و افت کیفیت زیادی داره فقط یه چاقوی به درد بخور تیز نیاز دارن
در ضمن یه چیز بگم که من بچه های انجمن 360 رو خیلی دوست دارم
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اگه مانیتور LCD داری میتونی یه تبدیل HDMI به ورودی ال سی دی بخری
من از پایتخت گرفتم 10000 تومن ولی بره خروخی صداش باید از کابل VGA خود دستگاه استفاده کنی
البته یه نکته خیلی مهم اینکه چون بر امدکی سوکت VGA کمی با کابل اچ دی نزدیکه باید مقداری از برامدگی کابل وی جی ای رو ببری دقیقا اندازه کابل HDMI که با هم برن تو
بریدنش راحته چون زیر برامدگی خالیه و اونطرفش یه صفحه فلزی محکمه که مانع آسیب دیدن سیمهای توی سوکت میشه
بعد اون باید بری تو قسمت تنظیم رزولیشن و رزولیشنو بالا بیاری و با کیفیت عالی حالشو ببری
اینو گفتم بره بچه هایی که مانیتور ال سی دی دارن اصلا از تبدیل VGA به مانیتور استفاده نکنن چون
تصویر دیجیتال نیست و افت کیفیت زیادی داره فقط یه چاقوی به درد بخور تیز نیاز دارن
در ضمن یه چیز بگم که من بچه های انجمن 360 رو خیلی دوست دارم
:love::love::love::love::love::love::love::love::love::love:

منظورتو درست متوجه نشدم یعنی شما از پورت HD پشت کنسولت وصل کردی به مانیتور! مگه می شه؟
چرا حالا ای سی دی حتما باشه !؟با یه تبدیل ماده به ماده فیش می شه عین همون ال سی دی دیگه!
تبدیل HDMI به ورودی ال سی دی چیه؟؟؟می شه یه عکس بگیری ازش اپ کنی ببینیم یا لینک بدی!؟
من یه کابل VGA خریدم 35 تومن که به مانیتور وصل می شه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر