اینترنت GPRS همراه اول و ایرانسل

تعرفه های جدید ایرانسل
gprs_bolton_fa.gif

دوستان این ایرانسل سرعتش چیجوریه؟سرعت دانلودش چقدره؟

والا یه زمان از نظر سرعت و دانلود خیلی خوب بود ولی این اواخر در یک کلمه افتضاح! حالا شاید با این تعرفه ها جدید که اومده بهتر شده باشه.

بلی
بنده خودم یه بسته 1 روزه فعال کردم
سرعت دانلود حدود 25 تا 30 بود ;)
180 مگ دانلیدم :دی
پ ن : مصدر فعل دانلیدم دانلود میباشد :دی

درود

من رفتم یه سیم کارت اعتباری همراه اول خریدم برای اینترنت امیدوارم اینم مثل ایرانسل

تعرفه هاشو عوض نکنه

راستی بسته هاشو از تو سایتش باید فعال کنیم یا کد داره ؟؟

آخرین ویرایش:
تعرفه های جدید ایرانسل
gprs_bolton_fa.gif

یعنی خاک تو اون سر خور خوتک ایرانسل با این کاری که کرده!!!!!! در عوض افزایش کارایی اینترنت و ارایه خدمات بهتر برداشته حجم رو با همون قیمت قبلی به یک چهارم رسونده!!!!!!
این هم به لیست عجایبی که فقط در ایران میشه دید (و نه هیچ جای دیگه دنیا) اضافه شد!!!

درود

من رفتم یه سیم کارت اعتباری همراه اول خریدم برای اینترنت امیدوارم اینم مثل ایرانسل

تعرفه هاشو عوض نکنه

راستی بسته هاشو از تو سایتش باید فعال کنیم یا کد داره ؟؟
خیر
میرید تو سایت همراه اول
یه تگ داره برای بسته های GPRS

از اونجا باید شماره مبایلتون رو وارد کنید

یه SMS میاد

......

بقیه ـش واضحه :دی

درود

دوستان گوشی من قدیمیه (n90) می خواستم بدونم بوسیله گوشی از کجا بفهمم btsی که دارم ازش استفاده می کنم edge هست یا نه

نرم افزار خاصی داره ؟؟

ممنون

منم یه چند ماهی واسه تعویض خط تلفن adsl نداشتم از ایرانسل استفاده کردم نزدیک خونه انتن داره
نامحدودش واقعا نامحدود بود سرعتم خوب بود شبا 20-30 بود ماهی 22تا25 گیگ دان داشتم

تا اینک محدود شد عوض اینکه سرعتش بالاتر بره پایینتر اومده
فقط یه کلام میشه گفت این گنده گ ـ ـ ی ها به اپراتور ها ایران نیمده:d(هر چند edge دیگه الان کمترین خدمات اپراتورهاست)
خوشبختانه سرویسم دوباره چند روز دیگه از بزرگ isp ایران اوراکل راه می افته راحت میشم
هیچ وقت نمیشه رو اینترنت ایرانسل و همراه اول واسه خونه حساب کرد ولی مواقع اضطراری از دایل اپ بهتره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or