اینترنت گرانتر میشود! افزایش چشمگیر قیمت پهنای باند از این ماه!

mirtalasan

کاربر سایت
Jun 21, 2008
25
همش تقصیر خودمونه ملت اگه با هم متحد شن کسی نمیتونه بحشون زور بگه اینا دارن خونه مردمو میمکن یعنی چی الان ایم وضعیت نته ماس مگه امساله من و شما چه چیزشون ازما خوبه که اونا اینترنته فضایی دارن ولیی ماچی یه اینترنت کیلوبایتیم به زور داریم مگه ما آدم نیستیم جوون چی کار کنه تنها دلخوشیمون همین نته اونم با این وضعیت میخوام چیکار مثل ... داریم جون میکنیم کار میکنیم با هزارتا دلخوشی میام پای کامپیوتر که بریم نت یه حالی کنیم ولی چی گیرمون میاد ای خدا چه کنیم ای خداااااااااااااااااااااا

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
خدا رو شکر ما حساب گر نداریم ... دایمم داره اینترنتشون همین دیروز گرون شده بهش sms دادن اینترنتش برابر با محدود شده .... یعنی پول که قبلا برای نا محدود 256 میداد الان 10 گیگ فضا بهش میدن ...

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
کار نداره یه دست صدا نداره ولی وقتی بشه !! دسته !! جواب میده مجبورا راضی کنن شما رو ، ببین ما مورد تلکه قرار گرفتیم اینترنت افتضاح پول های گزاف ، تا حالا شده بدونید چرا خود مخابرات هم داره اینترنت میده چون میدونه سودش خیلی تپله و تا می تونن میتیغن مردم رو !!!!

من متوسط هزینه ای که بابت اینترنت میدم 50 هزار تومان ماهی هست کاربر گیم هم هستم هر روز جنگ و دعوا چرا چون . . . . . تازه مثلا پینگ تایم Stayable نیست 140 خیلی خوبش هست که خیلی کم اتفاق میفته نرمش 210 و ... که اونم زیر متوسط و بقیش 300 به بالا که اکثرا اینطوری .

شما شکایت دسته جمعی جم کنی ببری مخابرات تحویل بدی ، یه مرحله از شکایت میره بالا و ... فرقش اینه که اهرم فشار عوض میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر