اینترنت گرانتر میشود! افزایش چشمگیر قیمت پهنای باند از این ماه!

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
خودتون مقایسه کنین این دو تا خبرو... تو ژاپن و انگلیس با اون سرعت و کیفیت فضایی قیمت های اینترنت تو همین روزا نصف شد...اما تو ایران دو برابر شد !! :| خبرآنلاین - کاهش 34 درصدی قیمت اینترنت در ژاپن/ کاهش قیمت اینترنت سوپر سرعت در انگلیس به نصف خبرآنلاین - افزایش ناگهانی قیمت پهنای باند اینترنت تا 70 درصد/ جدول نرخ‌های جدید مادا فاکرز :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بنده بیشتر از اینکه از گرون شدن اینترنت تعجب کنم ، از این تعجب میکنم که هنوز بعد از سال ها دوستانی که خیلی هم ادعای آشنایی با فضای اینترنت رو دارن ، هرچیزی که دلشون میخواد رو اینجا مطرح میکنن. اصلاً فرض می کنیم قوانین سایت برای خوشگلی نوشته شده ، خودتون نمیدونین چه جور پست هایی رو نباید ارسال کرد ؟

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
بنده بیشتر از اینکه از گرون شدن اینترنت تعجب کنم ، از این تعجب میکنم که هنوز بعد از سال ها دوستانی که خیلی هم ادعای آشنایی با فضای اینترنت رو دارن ، هرچیزی که دلشون میخواد رو اینجا مطرح میکنن. اصلاً فرض می کنیم قوانین سایت برای خوشگلی نوشته شده ، خودتون نمیدونین چه جور پست هایی رو نباید ارسال کرد ؟

دل ملت پر است دیگه دچار دوووشواری هستند :d

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
من از مخابرات 256 ميخريدم 17هزار تومان الان شده 28 هزار تومان.
مجبور شدم رفتم 512 محدود با 5 گيگ حق دانلود رو خريدم 18 تومان.
لعنت،لعنت،لعنت........

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
واقعا آدم میمونه به اینا چی بگه یه مشت... اصلا هیچی نگیم بهتره.

چی میشد این بابای ما میرفت اروپا مارو تولید میکرد !؟!؟!؟ اروپا نه ؟ خب لااقل اورکینافاسو که میشد نمیشد ؟ :| و الله بعضه این خراب شدس که هر روز داره بدتر میشه, )x
دنیا داره رو به جلو میره و پیشرفت میکنه اینجا برعکسه هر روز داره عقب گرد میکنه. :|
میترسم نوه های ما دیگه اصلا ندونند اینترنت چیه با کبوتر واسه هم نامه بدن :|

این لینکی دوستمون داده در مورد کاهش سرعت اینترنت ژاپن و انگلیس اینو که دیدم دیگه ادمه متن رو نخوندم یه حالی بم دست داد :-s
خط 330 مگابیتی در انگلیس نصف قیمت شده و به 38 پوند در ماه رسیده است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر