اینترنت در سایه یا پروژه اینترنت چمدانی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
از نظر من این سیستم فقط چند ماه اول موفق میشه و بعد اون احتمالا قابل شناسایی خواهد شد یا انقدر نویز هایی با طول فرکانس هایی مشخص میفرستند تا جلوی اینکار گرفته بشه :)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
آنتنه وايرلس !؟ هموني كه اومدن بالا پشت بوم نصب كردن !؟
ظاهرش که همونه!

از نظر من این سیستم فقط چند ماه اول موفق میشه و بعد اون احتمالا قابل شناسایی خواهد شد یا انقدر نویز هایی با طول فرکانس هایی مشخص میفرستند تا جلوی اینکار گرفته بشه :)
باز اومدی منفی بافی؟ :D
یعنی اینقدر احمقن ده ها میلیون دلار هزینه کنن اونوقت با یه پارازیت دود شه بره هوا؟!
هر وقت تونستن چیز پی ان رو دائما ببندن میتونن دائما روی اینهم پارازیت بندازن! چون اونقت احتمالا کل ارتباطات بی سیم کشور مختل میشه! دقیقا یه شمشیر دوطرفه هست پارازیت انداختن روی این!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
ظاهرش که همونه!

یعنی اینقدر احمقن ده ها میلیون دلار هزینه کنن اونوقت با یه پارازیت دود شه بره هوا؟!
هر وقت تونستن چیز پی ان رو دائما ببندن میتونن دائما روی اینهم پارازیت بندازن! چون اونقت احتمالا کل ارتباطات بی سیم کشور مختل میشه! دقیقا یه شمشیر دوطرفه هست پارازیت انداختن روی این!
چيزپي انو كه بخاطر از بين رفتن اشتغال جونا نمبندن كليا از اين راه كلي درامد كسب ميكنن :d ! ولي بعيد نيستا ! يهو ديدي يه پارازيت فرستادن هممون كه سرطاني شديم هيچ، همه ي سيستماي ماهواره اي هم ميتركه ! خودشونم توش ميمونن !:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه نمیتونن اینکارو بکنن.
اگر دقت کرده باشین حتی با موبیل هم میشه ازش استفاده کرد! یعنی موبال رو هم میزنن قطع میکنن؟ :d
توی تاپیک ips ها گفتم که توی جلسه ای که برگذار کرده بودن به هیچ نتیجه ای نرسیده بودن! >:d<

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
نه نمیتونن اینکارو بکنن.
اگر دقت کرده باشین حتی با موبیل هم میشه ازش استفاده کرد! یعنی موبال رو هم میزنن قطع میکنن؟ :d
توی تاپیک ips ها گفتم که توی جلسه ای که برگذار کرده بودن به هیچ نتیجه ای نرسیده بودن! >:d<
آره ! مگه بار اولشونه كه ميخوان موبايل قطع كنن ؟! ( اين ديگه بدترين حالته ):d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اگه زدن کل موبایل و ارتباطات بیسیم و... رو قطع کردن بازم به جهنم! :d چون این سیستم رو برای همین ساختن که با پارازیت و قطع شبکه های دولتی نشه از کار انداختش! :))

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
داش مسعود یه سوال ! گیر و گوری ار طرفه پلیس و اینا نداره ؟ جریمه زندان اعدام :d ؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
ظاهرش که همونه!

چیز پی ان که بستنش کاری نداره ، اون روز هایی که شلوغ شده بود رو که یادتونه ؟ راحت بستن(تمام dns هارو هم بسته بودن به راحتی)
همین شاتل مثلا من شنیدم یک ساعتی به بعد میبنده کلا این چیزارو

همین الان مگه نیست که خیلی جاها رو سیستم های ماهواره ای مدت هاست که پارازیت هست و نویز . لازم هم نیست که ارتباط کل بیسیم کشور رو بهم بزنند . هر دستگاه وایرلسی طول موج مشخصی داره که نسبت به همون طول موج میتونند موج هایی با فرکانس مشخص بفرستند بدون اینکه به بقیه سیستم ها اسیبی بزنه .

این صحبت هایی که من و شما میکنم همش بی فایدس و هیچ کدوم رو نمیشه 100% پیشبینی کرد ، صبر کنیم و ببینیم ؟ :d

داش مسعود یه سوال ! گیر و گوری ار طرفه پلیس و اینا نداره ؟ جریمه زندان اعدام :d ؟

101% خواهد داشت

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چیز پی ان که بستنش کاری نداره ، اون روز هایی که شلوغ شده بود رو که یادتونه ؟ راحت بستن(تمام dns هارو هم بسته بودن به راحتی)
همین شاتل مثلا من شنیدم یک ساعتی به بعد میبنده کلا این چیزارو

همین الان مگه نیست که خیلی جاها رو سیستم های ماهواره ای مدت هاست که پارازیت هست و نویز . لازم هم نیست که ارتباط کل بیسیم کشور رو بهم بزنند . هر دستگاه وایرلسی طول موج مشخصی داره که نسبت به همون طول موج میتونند موج هایی با فرکانس مشخص بفرستند بدون اینکه به بقیه سیستم ها اسیبی بزنه .

این صحبت هایی که من و شما میکنم همش بی فایدس و هیچ کدوم رو نمیشه 100% پیشبینی کرد ، صبر کنیم و ببینیم ؟ :d
خوب منم میگم نمیتونن که برای همیشه چیز پی ان رو ببندن! چون خودشون هم لازمش دارن! پس فلسفه راه اندازی اینرتنت ملی چی هست؟ :D اینترنت حلال بشه؟ lol
فقط میتونم بگم مطمئنم با پارازیت و.. نمیشه توش اختلال ایجاد کرد وگرنه اصلا این سیستم رو راه نمینداختن! به نظرت فکر اینجاشم نکردن؟ ;) بعدشم دستگاه هایی ضد جیمر (اخلالگر) الان وجود داره...بگذریم! باید صبر کنیم تا پاسخ های ایشون در سایت رادیو*فردا ببینیم!

چیزی که بیسیم هست و امواجش در اطرافت توی فضا هست و میتونی با موبایل و لپتاب و کامپیوتر و هر وسیله دیگه ای بهش وصل بشی رو چجوری میخوان کنترل کنن؟ با خیال راحت استفاده کن چون خودشونم استفاده میکنن! =))

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
الان اینترنت تقریبا 75% ایرانی ها قانونی نیست! چون بالای 128 کیلوبیت سرعت دارن!
دقیقا با این حرفت موافقم مسعود.الان هم دیگه بیشتریا دارن از اینترنت ماهواره ای استفاده میکنن که از نظر سرعت دیگه اخرشه...:|:|من خودم الان برای خونه 1 مگ نامحدود گرفتم سرویس کردن مارو...:|:|

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
البته مسعود جان بهتری این رو اضافه کنی که برای سند و ریسیو این سیستم (یا هر چیزی که اسمش رو میذارین)از همین انتن های تلفنی که تو ایران و همه جای دنیا هست استفاده میکنه.
منظورم همون دکل های تلفن همراهه که بقل گوشتون وصل شده.
فقط یه راه داره که این سیستم رو از کار بندازن اونم اینه که دکل هارو قطع کنن که به خدا از این ملت بعید نیست.;;)

یهو دیدین فردا اومدن با اره برقی دکل ها رو بندازن.:))

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پس چجوری میگن به زیر ساخت های ارتباطی کشور بستگی نداره؟
بنظرم خود این برنامه امواج مخصوص خودشو ارسال میکنه! مثل جی پی اس!
ما کلا با یه فناوری کاملا جدید و پیشرفته طرفیم که اطلاعاتی ازش نداریم فعلا!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
تنها نکته‌ای که می‌مونه سرعتشه. اگه سرعتش خوب باشه حاضرم با هر قیمتی تهیش کنم! اطلاعات جدیدتر کِی میاد؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
خوب منم میگم نمیتونن که برای همیشه چیز پی ان رو ببندن! چون خودشون هم لازمش دارن! پس فلسفه راه اندازی اینرتنت ملی چی هست؟ :D اینترنت حلال بشه؟ lol
فقط میتونم بگم مطمئنم با پارازیت و.. نمیشه توش اختلال ایجاد کرد وگرنه اصلا این سیستم رو راه نمینداختن! به نظرت فکر اینجاشم نکردن؟ ;) بعدشم دستگاه هایی ضد جیمر (اخلالگر) الان وجود داره...بگذریم! باید صبر کنیم تا پاسخ های ایشون در سایت رادیو*فردا ببینیم!

چیزی که بیسیم هست و امواجش در اطرافت توی فضا هست و میتونی با موبایل و لپتاب و کامپیوتر و هر وسیله دیگه ای بهش وصل بشی رو چجوری میخوان کنترل کنن؟ با خیال راحت استفاده کن چون خودشونم استفاده میکنن! =))

وارد این بحث ها نشیم بهتره . از نظر من این سایت هم نباید همچین تاپیکی داشته باشه .(احتمالا هم یا پاک میشه یا قفل). من یچیز میگم ، شما یچیز میگی ، در صورتی که این اینترنت هنوز راه اندازی نشده . من فکر نکنم طرفش برم . نه چون دانلودی دارم نه چیز دیگه ای و نه ریسکشو میکنم . هرکی خواست بره بگیره بعد هر اتفاقی افتاد برای ما تعریف کنه :d:d:d:d

• Like
Reactions: asmail
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر