اگر قرار بود توي دنياي بازيها زندگي كنيد كدام را انتخاب ميكرديد؟

hjl

کاربر سایت
Dec 10, 2007
80
کسی نمیدونه بعد اینکه hwoarangبا موتورش میپره وسطه جنگ jinوliliچی میشه:confused::((
(مگه موتورش نترکید:-")
hwoa.jpg

parol

کاربر سایت
Mar 30, 2008
175
راستی دوستان تجسم کنید یه روز صبح از خواب بیدار شدید و خودتونو میان شخصیت های سری مورتال کمباد ببینید . بعد شما را به زور وارد مبارزات کنند . با فیتالیتی هاش :eek:
خدایش اگه از اونجا جون سالم به در ببرید فکر کنم دیگه هیچ وقت هوس کمباد بازی کردن به فکر نیفته ؟؟؟
مثلا Sub Zero تو فیتالیتی ستون فقرات در بیاره ....:((:sick:
من حاضرم بدون سلاح وارد دنیای رزیدنت اویل بشم ولی هیچ وقت وارد مورتال کمباد نشم .
آخه رزیدنت اویل سوراخ سمبه واسه قایم شدن زیاد داره ;)

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
بدون شک دنیای heros of might and magic رو انتخاب میکردم کلا دنیای بازیهای کمپانی مرحوم new world

پ.ن: جالب اینجاست روزی نیست که غصه نخورم چرا اونجا نیستم بعضی وقت ها بد جوری احساساتی میشم

غیر از این دنیای سونیک اولویت بعدی منه

پ.ن: قبول دارم بحث سلیقه ست ولی نمیفهمم دنیای دووم و سیمز و gta و متالگیر و ... چه لطفی برای دوستان داره

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
تو دنیایی زندگی میکردم که یونیورس قوی داشته باشه، مثل World of WarCraft یا مثل Diablo یا مثل Forgotten Realms یا مثل Metal Gear Solid و یا مثل دنیای FallOut و The Elder Scroll... از این حالات خارج نخواهد بود. به خصوص WoW و MGS ...

بدون شک دنیای heros of might and magic رو انتخاب میکردم کلا دنیای بازیهای کمپانی مرحوم new world

پ.ن: جالب اینجاست روزی نیست که غصه نخورم چرا اونجا نیستم بعضی وقت ها بد جوری احساساتی میشم

غیر از این دنیای سونیک اولویت بعدی منه

پ.ن: قبول دارم بحث سلیقه ست ولی نمیفهمم دنیای دووم و سیمز و gta و متالگیر و ... چه لطفی برای دوستان داره

کورش بقیه موارد رو قبول دارم منهای MGS ...
I've always dreamed of living in the world of mercenaries, the warriors and I'd have liked to meet the Legendary Solid Snake in person...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
متالگیر رو میدونم طرفدارشی منم نگفتم بده منظورم این بود که زندگی تو دنیاش لطفی نداره ;)
ولی انو ولش کن Forgotten Realms رو ترکوندی من احمق چرا این به فکرم نرسیده بود
تو fallout من نمیتونستم دوام بیارم تصورش رو بکن ولی دیدنش مثل یه روح حال میداد
بازم Forgotten Realms یه بار دیگه هم Forgotten Realms

Virgil Sparda

کاربر سایت
Sep 11, 2007
43
نام
محمد
Oblivion

تو بازی هایی که تم قدیمی دارند دنیای elder scroll رو خیلی دوست دارم(جوونی کجایی یه وقتی با FX5200,RAM 256 . :(( Oblivion بازی می کردم)
تو بازی هایی هم که حال و هوای مدرن داره علی الحساب Liberty City ی GTA IV

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر