اچیومنت کدام بازی (ها) را کامل کرده اید ؟

اچیومنت چند بازی را کامل گرفته اید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    202

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من آچیومنت هیچکدام از بازیها رو نمیتونم کامل کنم.چون قسمتی از آچیومنت ها مربوط به شبکه ی لایو میشه

بعضی از بازی ها تمامیشون Offline هست و به Live نیازی نیست . برای شروع می تونید از این بازی ها استفاده کنید . . . .

Prince of Persia : The Forgotten Sands
Prison Break
Batman : Arkham Asylum
Assassin's Creed II

این بازی ها نیازی به Live ندارن البته بازی های زیادی هستند اما این چند تا رو اشاره کردم .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
شاید باورتون نشه اما اچیومنت DEAD SPACE 2 رو !! برای باز کردن یکی از اچیومنتا باید رو درجه VERY HARD بری که وسط بازی SAVE نداره و اگه بمیری دوباره از اول چپتر میاد !! اشکمو درـورد اما 100% کردم بعدش یه اسلحه قرمز رنگ داد که بینهایت بود با یه تیر همه رو میکشت !!

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
1 بازی رو تا نزدیکای فول اچیو رفتم:dNaruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Generations.تو تورنومنت هاش 2 بازی رو میبری 15 تا میگیری:d

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
وقتی LT2 داشتم 8 تا بازی رو کامل کرده بودم باحدود 32000 تا گیم اسکور .......

ایکس باکس رو پسر خاله ی بیشعورم برداشت داد به یه تازه کار که lt3 کنه .... مردتیکه عوضی ی خر همه چی رو از توش پاک کرد ......

میخواستم برم ازش بخاطر گیم اسکورام شکایت کنم .. گفتم این مامورا چه میدونن گیم اسکور و اچیو و ایکس باکس چیه !!! دی

الان 1700 تا بیشتر ندارم ...... میرم live همه منو به سخره میگیرن ...... خدا چررررررررررررررررررررررررررررررررا !!!:((

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram

ایکس باکس رو پسر خاله ی بیشعورم برداشت داد به یه تازه کار که lt3 کنه .... مردتیکه عوضی ی خر همه چی رو از توش پاک کرد ......

میخواستم برم ازش بخاطر گیم اسکورام شکایت کنم .. گفتم این مامورا چه میدونن گیم اسکور و اچیو و ایکس باکس چیه !!! دی

الان 1700 تا بیشتر ندارم ...... میرم live همه منو به سخره میگیرن ...... خدا چررررررررررررررررررررررررررررررررا !!!:((
خوب بورو پروفالت رو ریکاوری کن

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
خوب بورو پروفالت رو ریکاوری کن
منم نزدیک 40000 تا GS داشتم ولی بعدش که خواستم پروفایل رو دانلود کنم هر کار کردم نشد ! حالمو گرفت :(
ولی قبلا فقط یک بار به live وصل شده بودم نمیدونم به همین خاطره که نشد یا نه :|

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
جون مادرتون یکی بیاد یاد بده چجوری ریکاوری کنم ؟؟؟

حیاتیه !!

---------- نوشته در 06:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 PM ارسال شده بود ----------

منم نزدیک 40000 تا GS داشتم ولی بعدش که خواستم پروفایل رو دانلود کنم هر کار کردم نشد ! حالمو گرفت :(
ولی قبلا فقط یک بار به live وصل شده بودم نمیدونم به همین خاطره که نشد یا نه :|

جون مادرتون یکی بیاد یاد بده چجوری ریکاوری کنم ؟؟؟

حیاتیه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر