اپديت:BF 4 به صورت رسمي تاييد شد.+اطلاعات ديگر

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

BattleSield 4 رسما تاييد شد در يكي از بنرهاي تبليغاتي EA براي بازي Medal of Honor: Warfighter اين بازي BattleSield 4 از سري محبوب فرنچيز BF رسما تاييد شد .

اين بنر در شبكه EA يعني Origin Store ديده شده بود.
با پيش خريد امروز بازي Medal of Honor: Warfighter ميتوانستيد BattleSield 4 beta بدست اورديد.اين در حالي است كه انتشار بسته هاي قابل دانلود بازي BattleSield 3 تا پايان مارس 2013 ادامه خواهد داشت

اين بنر را ميتوانيد هم اكنون در فروشگاه شبكه EA يعني origin ملاحظه كنيد.
يكي از كارمندان استديو DICE قبلا ساخت BattleSield Bad Company 3 را تاييد كرده بود ، قبلا نيز Frank Gibeau معاون رئيس EA ساخت BattleSield 4 را به صورت پنهان تاييد كرده بود. قبلا هم يه خورده فروش بازي با نامBattleSield Evolved Back In March را در ليست خود داشت و تاريخ عرضه بازي و سال عرضه ان را مشخص نكرده بود

BF 3 تا كنون توانسته 15 ميليون نسخه فروش كند
http://www.gamespot.com/news/***********-3-lead-designer-leaves-dice-6386872
EA رسما ساخت بازي رو تاييد كرد و گفته است كه پاييز 2013 بتاي بازي درسترس خواهد بود همچنين جزئياتي رو ميتوانيد در ويدئويي بازي Medal of Honor و سايت Medal of Honor مشاهده كنيد.
بنظر ميرسد كنسول هاي نسل بعد اواخر سال 2013 لانچ شوند . نسخه قبل بازي 10 ميليون در هفته اول خود فروش كرد و 3 ميليون ديگر نيز پيش خريد شده بود
اين بازي توانست در هفته اول خود 5 ميليون فروش كند كه ركورد سريعترين فروش بازيهاي EA را داشت.

منبع

بنر را ميتوانيد از منبع اصلي ملاحظه كنيد
553346_10151918858805125_576167689_n-600x277.jpg

هر گونه خبري از اين بازي در اين مبحث اپديت و اطلاع رساني ميشود
http://www.ign.com/articles/2012/07/14/***********-4-beta-advertised-on-origin

http://www.gamepur.com/news/8559-***********-4-confirmed-medal-honor-warfighter-banner-ad.html

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
عجججب چطوری به این راحتی تا آخر داستان و قضیه رو میخونید شماها؟ با یه نوشته ساده، اینطوری گند کشیدید به هیکل سازنده و بازی و ... بذارید خود دایس یا EA یه چیزی بگن تا ببینیم جریان چیه و اصلا برای کی برنامه ریزی شده این بازی. قرار نیست که همین امسال بیاد. قبلا هم گفتم حداقل تا اواخر 2013 منتظر این بازی نباشید. اواخر 2013 هم که بیاد میریم روی نسل بعدی پس میشه واسه نسل بعد.
معلومه که به سادگی تا آخر قضیه رو خوندم . EA از خداشه بتونه هر سالی 1 بار که نه 6 ماهی یک بار یک سری بده بیرون فقط بفروشه . اگر این شرکت *^%&(&^%* به فکر فن ها و بازی بود همین بتل 3 رو به این روز نمیکشید . به دایس مهلت میداد بازیش رو مثل آدم بسازه و بخش سینگل هم بخوره تو سره من . نذاشت دیگه دایس رو میزاره زیر فشار همش . اینم از این سوسول بازی های پرمیوم و ... . به خدا قسم میتونست هیمن آیتم ها رو فری بده که یه ملت هم خوش حال شن و این همه رو بازی ها تخفیف های آنچنانی میزاره میتونست همین DLC ها رو هم تخفیف بده و ... . فردین جان من و تو یه جورایی هم عقیده هستیم ولی وقتی هنوز بعد از گذشت چندین ماه هنوز بازی وضع وحشتناکی داره من با اینش مشکل دارم . کلا سیاست های این کمپانی ویران کننده هست . داره بازی رو زره زره نابود میکنه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
آقا این COD میگن بازیش بیخود و چرت هست و مفت نمی ارزه ولی 25 میلیون فروش میکنه..!
بعد میگن مولتی COD افتضاح و مضخرف هست و بازم مفت نمیرزه ولی وقتی به لیست LIVE نگاه میکنیم میبینیم صدر جدول هست و حتی عنوان های قبلیش مثل MW1 هم جزء TOP 20 هست..!

آقا از این COD بکشید بیرون..

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
quote_icon.png
نوشته شده توسط Terova وقتی داره میگه با پیش خرید MOH بتای BF4 رو بدست میارید به نظرت منظورش نسل بعد هست یا سال 2014..؟
کاملا تابلو هست بازی حداکثر سال 2013 میاد و این همه امکاناتی که به صورت DLC به گیمرها فروخته شده خیلی دوام نخواهد اورد و با عرضه BF4 همش میشه ضرر..!

در ضمن خودت همیشه میگفتی DICE برای بازیهاش ارزش قائله و چندیدن سال ساپورتش میکنه و مثل COD نیست که هر سال عرضه بشه و از این حرفها..
دایس که وظیفشه ساپورت کنه ولی EA میخواد از جیب بده و اجازه رو اون باید بده . خدا به خیر کنه . حد اقل BC2 دو سال و خورده ای دومم آورد زیر دست این شیطان و هنوز هم دووم داره میاره . ولی سیاست EA داره نابود میکنه همه چیز رو :| . خدا لعنت کنه Activision رو که وجود نحثش به اینجا هم سرایت کرد و داره این رو هم مثل سری MW داغون میکنه :d .
نظر شخصیمه :d : MW 1 خوب بود بقیه رو به فنا دادن . اگرم بخوایم با COD 1 & 2 مقایسه کنیم سری نابود شده هست به نظر من . من که حوصله ندارم سالی یه کاد بازی کنم که فقط تغییرات جزیی توش بوده .

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,580
نام
حسین
دایس که وظیفشه ساپورت کنه ولی EA میخواد از جیب بده و اجازه رو اون باید بده . خدا به خیر کنه . حد اقل BC2 دو سال و خورده ای دومم آورد زیر دست این شیطان و هنوز هم دووم داره میاره . ولی سیاست EA داره نابود میکنه همه چیز رو :| . خدا لعنت کنه Activision رو که وجود نحثش به اینجا هم سرایت کرد و داره این رو هم مثل سری MW داغون میکنه :d .
نظر شخصیمه :d : MW 1 خوب بود بقیه رو به فنا دادن . اگرم بخوایم با COD 1 & 2 مقایسه کنیم سری نابود شده هست به نظر من . من که حوصله ندارم سالی یه کاد بازی کنم که فقط تغییرات جزیی توش بوده .
چه ربطی به اکتیوژن داره برادر من یکی یه کار دیگه میکنه میندازید پای یکی دیگه اگه EA ادم بود خودش از این کارا نمی کرد

چون تو اکس باکس کرک شده و همه مولتی میزنن
و چون برای لایو بیتلفیلد 800پوینت ماکرو لازمه هیچکس طرفش نمیره...
ایران همه دنیا نیست جیگر:laughing::laughing:
وقتي ميان پاي Halo و COD رو وسط ميكشن بايد پاي اكتيو رو هم وسط كشيد ( از پارسال تا الان بيشتر IP هاش منقرض شدند به همه استديو ها دستورداده COD بسازند اين ايا نابودي و پول پرستي بابي كوتيك نيست؟

من قبول دارم این کارو کرده بنظرم کار درستی هم کرده ولی ربطش به EA چیه؟؟ EA داره BF رو خراب میکنه ( بقول این دوستمون)تقصیر ACTI چیه؟؟ اصلا شما پست اون کسی که نقل و قولش کردمو خوندید؟

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آقا این COD میگن بازیش بیخود و چرت هست و مفت نمی ارزه ولی 25 میلیون فروش میکنه..!
بعد میگن مولتی COD افتضاح و مضخرف هست و بازم مفت نمیرزه ولی وقتی به لیست LIVE نگاه میکنیم میبینیم صدر جدول هست و حتی عنوان های قبلیش مثل MW1 هم جزء TOP 20 هست..!

آقا از این COD بکشید بیرون..
شما دست از EA و DICE و BF بكشيد ما هم همچنين
به جز live‌ مردم با شبكه هاي ديگه هم وارد ميشن و پلتفرم هاي ديگه اي هم هست فعلا امار نشون ميده صدر نشيني رو از دست داده . Bf 3 هم تا الان 15 ميليون فروخته ولي اين عالي هست و ميشه گفت فروشش بيش از حد انتظار بوده

چه ربطی به اکتیوژن داره برادر من یکی یه کار دیگه میکنه میندازید پای یکی دیگه اگه EA ادم بود خودش از این کارا نمی کرد

وقتي ميان پاي Halo و COD رو وسط ميكشن بايد پاي اكتيو رو هم وسط كشيد ( از پارسال تا الان بيشتر IP هاش منقرض شدند به همه استديو ها دستورداده COD بسازند اين ايا نابودي و پول پرستي بابي كوتيك نيست؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
من که حوصله ندارم سالی یه کاد بازی کنم که فقط تغییرات جزیی توش بوده
مردک اول یاد بگیر اسم بازی رو درست بنویس!!:d
یعنی با این حرفت بتل رو هم بازی نمی کنی دیگه؟؟؟
چون بتل قراره هر یه سال یدونه بیاد؟؟
یعنی خداییش فقط به خاطر یه گرافیک انقدر از COD بدت میاد؟؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به جز live‌ مردم با شبكه هاي ديگه هم وارد ميشن و پلتفرم هاي ديگه اي هم هست فعلا امار نشون ميده صدر نشيني رو از دست داده.
اول اینکه شما واسه حرفت منبع نداری.
دوم اینکه بیشترین فروش سری COD روی Xbox هست. نمیشه بگی "با اینکه Black Ops نسخه Wii حدود 10 میلیون یونیت کمتر از 360 فروش رفته ولی تعداد کاربر آنلاینش بیشتره".

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد

نمیخوام این بحث های بچه گانه رو ادامه بدم ولی کسی که بیاد بگه مولتی فلان بازی از فلان بازی دیگه بهتره چون تو LIVE بیشتر بازی میشه و مثلا فلان قدرم فروخته کاملا مشخص میکنه که نظرتون کاملا تو جاده خاکیه نیازیم به بحث بیشتر نیست....
همون بشینین مولتی COD بزنین تو خودتون غرق باشین:)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چندتا از پست هایی که به راحتی میتونست جو رو بهم بریزه رو پاک کردم (هم از سمت CoD باز ها هم BF باز ها). توروخدا مثل بچه آدم با هم بحث کنید تا آخر کار به دعوا و کتک کاری نکشه :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چهارتا مپ رو 1200 پوینت میفروشن کم نبود، MOH رو قیمت گذاشتن 70$ :D. یعنی یه بازی AAAAAAAAAAAAAAAA ام باشه درحده 500 برابر بهتر از بهترین بازی این نسل، بازم 70$ نمیارزه. 70$ خدائی؟ MOH؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چهارتا مپ رو 1200 پوینت میفروشن کم نبود، MOH رو قیمت گذاشتن 70$ :D. یعنی یه بازی AAAAAAAAAAAAAAAA ام باشه درحده 500 برابر بهتر از بهترین بازی این نسل، بازم 70$ نمیارزه. 70$ خدائی؟ MOH؟
تو تاپیک قبلی اونهمه سوتی دادی و شنیدی کم نبود بازم داری پافشاری میکنی سر حرفای چیپت؟!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد

باز شما اومدی کارشناسی قیمت کنی و باز دوباره لابد باید برات توضیح بدیم که چه فازیه و قضیه از چه قراره و باز به روت نیاری بری تو یه تاپیک دیگه همون کارشناسی رو بکن؟ : ))

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

صرفا 4 تا مپ نبود البته ها

( به غیر از اون چیز هایی که خودشون گفتن می دن ) کلی چیزه دیگه هم به عنوان سورپرایز به پلیر ها میدن یهو مثلا چند رو پیش اسلحه و Camoflugh داده بود و .. !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تو تاپیک قبلی اونهمه سوتی دادی و شنیدی کم نبود بازم داری پافشاری میکنی سر حرفای چیپت؟!
EA ام شده Apple. یه چیزی رو 5-6 برابر قیمتش واقعیش میخواد بفروشه که میفروشه جدی‌جدی!.
EA تقریبا BF-MOH_BF_MOH شد مثل Acti که Infinity Ward-Treyarch-Infinity Ward هست.
باز شما اومدی کارشناسی قیمت کنی و باز دوباره لابد باید برات توضیح بدیم که چه فازیه و قضیه از چه قراره و باز به روت نیاری بری تو یه تاپیک دیگه همون کارشناسی رو بکن؟ : ))
حداقل از شماکه روشن فکرنما هستی توقع داریم. 1200 پوینت پول یه بازی ارکید فوق العاده با کیفیت هست مثل Shadow Complex یا Journey نه 4 تا مپ. پول رو بدی EA بخوره گنده تر بشه خوبه یا یه شاهکار بخری مثل FEZ و ازش لذت ببری و به اون سازنده خلاق و مستقل کمک کنی؟ از شما که World of Goo جزو بهترین بازیهای زندگیت هست توقع داریم.

موضوع اینکه Acti بدون Online Pass و بدون قیمتهای فضائی و بدون پایمال کردن حقوق مشتری بازیش عرضه میکنه (کیفیتش بماند) ولی EA کبیر به اسم ساپورت بازی داره گوش میبره. فهمیدن فرق این دوتا اینقدر سخته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر