اپديت:BF 4 به صورت رسمي تاييد شد.+اطلاعات ديگر

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

BattleSield 4 رسما تاييد شد در يكي از بنرهاي تبليغاتي EA براي بازي Medal of Honor: Warfighter اين بازي BattleSield 4 از سري محبوب فرنچيز BF رسما تاييد شد .

اين بنر در شبكه EA يعني Origin Store ديده شده بود.
با پيش خريد امروز بازي Medal of Honor: Warfighter ميتوانستيد BattleSield 4 beta بدست اورديد.اين در حالي است كه انتشار بسته هاي قابل دانلود بازي BattleSield 3 تا پايان مارس 2013 ادامه خواهد داشت

اين بنر را ميتوانيد هم اكنون در فروشگاه شبكه EA يعني origin ملاحظه كنيد.
يكي از كارمندان استديو DICE قبلا ساخت BattleSield Bad Company 3 را تاييد كرده بود ، قبلا نيز Frank Gibeau معاون رئيس EA ساخت BattleSield 4 را به صورت پنهان تاييد كرده بود. قبلا هم يه خورده فروش بازي با نامBattleSield Evolved Back In March را در ليست خود داشت و تاريخ عرضه بازي و سال عرضه ان را مشخص نكرده بود

BF 3 تا كنون توانسته 15 ميليون نسخه فروش كند
http://www.gamespot.com/news/***********-3-lead-designer-leaves-dice-6386872
EA رسما ساخت بازي رو تاييد كرد و گفته است كه پاييز 2013 بتاي بازي درسترس خواهد بود همچنين جزئياتي رو ميتوانيد در ويدئويي بازي Medal of Honor و سايت Medal of Honor مشاهده كنيد.
بنظر ميرسد كنسول هاي نسل بعد اواخر سال 2013 لانچ شوند . نسخه قبل بازي 10 ميليون در هفته اول خود فروش كرد و 3 ميليون ديگر نيز پيش خريد شده بود
اين بازي توانست در هفته اول خود 5 ميليون فروش كند كه ركورد سريعترين فروش بازيهاي EA را داشت.

منبع

بنر را ميتوانيد از منبع اصلي ملاحظه كنيد
553346_10151918858805125_576167689_n-600x277.jpg

هر گونه خبري از اين بازي در اين مبحث اپديت و اطلاع رساني ميشود
http://www.ign.com/articles/2012/07/14/***********-4-beta-advertised-on-origin

http://www.gamepur.com/news/8559-***********-4-confirmed-medal-honor-warfighter-banner-ad.html

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
زرششششششششك :|

هنوز 5 روز نشده كه داريم مولتي بتل 3 رو بازي ميكنيم ها !!!!!:| ولي خداييش بين تمام بازي هاي خوشنام مولتي كه تو اين نسل بازي كردم خداييش هيچ بازي به پاي مولتيش حتي نزديك هم نميشه . البته بخش سينگل با بخش سينگل بازي ميرمهنا رقابت ميكنه !!:d

اينا نبايد ابهت بتلفيلد رو با عرضه سالانه از بين ببرن !! سري بتلفيلد هميشه با مدت زمان طولاني و صد البته ساپورت هاي طولاني عرضه ميشد و بهتره به همون عناوين فرعي مثل بدكمپاني ها بچسبند !!

هر ساله که نشده هنوز !

-

تریلر از اومده بیرون ؟! آیا ؟!

به این میگن پشتیبانی همه جانبه از فن ها. سالی یه دونه بتلفییییلد و هر دوماه یه اکسپنشن پک. به به.

U Mad Bro ?!

واو پسر عجب گرافیکی داره، فَکَم اومد پائین ( ستاد رفتن به پیشواز هایپ ) :biggrin1:.

خیلی زود داره میاد من هنوز 100 ساعت بتلفیلد 3 رو نرفتم :(.
خداکنه این یکی دیگه ایران نباشه. همین عراق و افغانستان رو بچسبن :biggrin1:.

کو تریلری من ندیدم دیدی به من هم بگو !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
آره , من از بخش سینگل BF BC2 اصلا خوشم نیومد یجوری بود گرافیکش عالی بود برای 2010 ولی زیاد قشنگ نبود گیم پلیش
ولی من تا حالا هیچ بازی رو مولتی بازی نکردم

ولی انگار اشتباه کردم باید مولتی پلیر ها رو هم بازی کنم
فقط آیا شرایطی داره ؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
آره , من از بخش سینگل BF BC2 اصلا خوشم نیومد یجوری بود گرافیکش عالی بود برای 2010 ولی زیاد قشنگ نبود گیم پلیش
ولی من تا حالا هیچ بازی رو مولتی بازی نکردم

ولی انگار اشتباه کردم باید مولتی پلیر ها رو هم بازی کنم
فقط آیا شرایطی داره ؟

دیگه از اون حرفا بودا ..... باز بازی اخرو سینگلشو میگفتی یه چیزی نه این که BFBC 2 رو

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
دوستان بزارید تاریخ انتشار بازی معین بشه، حداقل سالش تعیین بشه. بعد بگید که آره زود به زود دارن میدن.
خوب اگه مارس 2014 باشه که خوبه. بهنظرتون امکان داره وقتی هنوز 4 تا اکسپنشن دیگه تو راهه بیان شماره بعدیرو بدن؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اگه خبر ساخت BC3 تایید میشد خیلی بیشتر خوشحال میشدم حداقل میدونستم با یک سینگل قوی رو به رو هستیم گرچه مولتی BB2 هم برام جذاب تر از BF3 بود

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
BF3 که تو بخش داستانی و سینگل یک افتضاح به تمام معنا بود همچنین در موسیقی...امیدوارم این یکی با یک داستان واقعی(!):| و موسیقی خوب بیاد و روش وقت بیشتری بزارن...

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
بیش از 90% بازیای امروزه داستان تخیلی دارن بعد این بازی باید داستان واقعی داشته باشه؟!

پویا هم راست میگه صبر کنید تاریخ بزنن تنگش اونوقت بکوبیدش

سینگل هم قبول دارم قشنگ نبود ...

پ.ن:در کل من طرفدار این بازیم و آمادگی خودم رو جهت کل کل با اونبازی فنها اعلام میکنم:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوب اون دوستاین که (فردین) از ساپورد 3 - 4 ساله میدان هایپ 3 حرف میزدن و این قضیه Premium رو توجیه میکردن و کلی هم به COD هیت میورزیدن بیان توضیح بدن..
مگه من مدیر مسئول EA و دایس هستم که بیام به شما توضیح بدم؟ (ساپورد نه ساپورت) در ضمن من کی گفتم ساپورت 3-4 ساله؟ به همین راحتی حرف میذارید تو دهن آدم. من گفتم الانم میگم که تا مارچ 2013 اینا برای BF3 برنامه دارن و قراره آخرین DLC بازی تو اون زمان منتشر بشه پس حداقل تا اون زمان نباید منتظر بازی جدیدی بود. بعد از اومدن DLC هم باز هم حداقل چند ماه زمان میبره که بازی بخواد بیاد.
نظر شخصی خود من اینه که فکر نکنم این بازی اصلا برای این نسل باشه و برای نسل بعد در نظر گرفته میشه. (البته از کارای EA نمیشه سر در آورد). اگر به تاریخ بازی ها دقت کنید هیچ عنوانی برای سال 2014 در نظر گرفته نشده و پرونده همشون توی 2013 کم کم بسته میشه. فکر هم نکنم اینقدر احمق باشن که آخر نسلی بیارن یه نسخه شماره دار بدن برای کنسول این نسل چون این بازی بر پایه مولتی پلیر هست و مولتی پلیر به اون بزرگی چیزی نتیست که در عرض چند ماه تموم بشه. همونطور که عنوان الانی تا 2013 ادامه داره. به احتمال خیلی زیاد آخرین BF ـی روی این کنسول ها میبینیم BC3 باید باشه. از اونطرف هم دایس گفته بود که قدرت موتورشون رو نمیتونن روی کنسول های این نسل به نمایش بذارن و باید سیستم های قدرتمندی میخوان. این هم میتونه دلیلی باشه که نسخه شماره دار لانچ تایتل کنسول های نسل بعد با گرافیک خیلی بالا خواهد بود.
BF3 که تو بخش داستانی و سینگل یک افتضاح به تمام معنا بود همچنین در موسیقی...امیدوارم این یکی با یک داستان واقعی(!):| و موسیقی خوب بیاد و روش وقت بیشتری بزارن...
دوستان طوری میگن افتضاح به تمام معنا انگار همه بازی ها خفن بودن این یه دونه اینجوری شده. افتضاح به تمام معنا نبود اما همه قبول دارن که ضعیف بود. در بخش موسیقی هم فکر کنم اولین بار بود میشنیدید این موزیک ها رو . موزیکی متن بازی موزیک اصلی و اصیل سری BF بوده و هست و فقط کمی بهتر شده. یعنی هیچ چیز جدیدی اضافه یا کم نکرده بودن.

در آخر هم بگم خواهشن بحث و جنگ جدل های CoD و BF رو تیکه پرونی هاتون رو ببرید جای دیگه تا به خوبی و خوشی همه چیز بره جلو.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
من به بحث هاتون کاری ندارم.
ولی جدی چه طوری میاید میگید سینگل سری BC بهتر از BF3 بود؟ :D؟ اصلن BC2 و BC کلن سینگل داشتن؟ یه بخش آنلاین برداشته بودن چهار تا دشمن گذاشته بودن توش :D.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بیش از 90% بازیای امروزه داستان تخیلی دارن بعد این بازی باید داستان واقعی داشته باشه؟!

پویا هم راست میگه صبر کنید تاریخ بزنن تنگش اونوقت بکوبیدش

سینگل هم قبول دارم قشنگ نبود ...

پ.ن:در کل من طرفدار این بازیم و آمادگی خودم رو جهت کل کل با اونبازی فنها اعلام میکنم:d
داستانی که به واقعیت بیشتر شبیه باشه یک داستان جدید باشه نه یه داستان کلیشه ای که همه اخرشو میدونن چیه...:|

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

دوستان طوری میگن افتضاح به تمام معنا انگار همه بازی ها خفن بودن این یه دونه اینجوری شده. افتضاح به تمام معنا نبود اما همه قبول دارن که ضعیف بود. در بخش موسیقی هم فکر کنم اولین بار بود میشنیدید این موزیک ها رو .موزیکی متن بازی موزیک اصلی و اصیل سری BF بوده و هست و فقط کمی بهتر شده. یعنی هیچ چیز جدیدی اضافه یا کم نکرده بودن.
بله که افتضاح بود...همچین قبل از بازی شو راه انداخته بودن که بازی ما فلانه و از COD بهتر همه گفتن حالا چی می خواد بده...!!!من اصلا نمی خوام از COD تعریف کنم ولی شرکت سازنده به جای اینکه بیاد این همه چرندیات بگه رو بازی کار میکرد بهتر بود...اون از داستان مزخرف...موزیک بازی هم فاجعه بود کل موزیک بازی فقط همون MAIN THEME بود...شما موزیک SOLOMON THEME رو گوش کردی؟؟ادمو یاد اهنگ های بازی های میکرو و سگا میندازه...اصلا موزیک ساز زحمت به خودش نداده با کیبورد چند تا چیز درست کرده شده موزیک...COD MW3 هرچی که نداشت شما موزیکشو با این مقایسه کن میفهمی...بعدشم شما میگی همه بازی ها خفن بودن BF همه بازی ها نیست یک عنوان معروفه که خیلی ها ازش انتظار دارن بله دوست عزیز.:|

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من به بحث هاتون کاری ندارم.
ولی جدی چه طوری میاید میگید سینگل سری BC بهتر از BF3 بود؟ :D؟ اصلن BC2 و BC کلن سینگل داشتن؟ یه بخش آنلاین برداشته بودن چهار تا دشمن گذاشته بودن توش :D.

داداش مطمئنی BC و مخصوصا BC2 رو بازی کردی دیگه ؟؟:d

داستان و شخصیت پردازیش سینگل BF3 رو میخوره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر