اپديت:BF 4 به صورت رسمي تاييد شد.+اطلاعات ديگر

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

BattleSield 4 رسما تاييد شد در يكي از بنرهاي تبليغاتي EA براي بازي Medal of Honor: Warfighter اين بازي BattleSield 4 از سري محبوب فرنچيز BF رسما تاييد شد .

اين بنر در شبكه EA يعني Origin Store ديده شده بود.
با پيش خريد امروز بازي Medal of Honor: Warfighter ميتوانستيد BattleSield 4 beta بدست اورديد.اين در حالي است كه انتشار بسته هاي قابل دانلود بازي BattleSield 3 تا پايان مارس 2013 ادامه خواهد داشت

اين بنر را ميتوانيد هم اكنون در فروشگاه شبكه EA يعني origin ملاحظه كنيد.
يكي از كارمندان استديو DICE قبلا ساخت BattleSield Bad Company 3 را تاييد كرده بود ، قبلا نيز Frank Gibeau معاون رئيس EA ساخت BattleSield 4 را به صورت پنهان تاييد كرده بود. قبلا هم يه خورده فروش بازي با نامBattleSield Evolved Back In March را در ليست خود داشت و تاريخ عرضه بازي و سال عرضه ان را مشخص نكرده بود

BF 3 تا كنون توانسته 15 ميليون نسخه فروش كند
http://www.gamespot.com/news/***********-3-lead-designer-leaves-dice-6386872
EA رسما ساخت بازي رو تاييد كرد و گفته است كه پاييز 2013 بتاي بازي درسترس خواهد بود همچنين جزئياتي رو ميتوانيد در ويدئويي بازي Medal of Honor و سايت Medal of Honor مشاهده كنيد.
بنظر ميرسد كنسول هاي نسل بعد اواخر سال 2013 لانچ شوند . نسخه قبل بازي 10 ميليون در هفته اول خود فروش كرد و 3 ميليون ديگر نيز پيش خريد شده بود
اين بازي توانست در هفته اول خود 5 ميليون فروش كند كه ركورد سريعترين فروش بازيهاي EA را داشت.

منبع

بنر را ميتوانيد از منبع اصلي ملاحظه كنيد
553346_10151918858805125_576167689_n-600x277.jpg

هر گونه خبري از اين بازي در اين مبحث اپديت و اطلاع رساني ميشود
http://www.ign.com/articles/2012/07/14/***********-4-beta-advertised-on-origin

http://www.gamepur.com/news/8559-***********-4-confirmed-medal-honor-warfighter-banner-ad.html

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
رسما EA گند زد به DICE و بازی محبوب این دهه و دهه قبل و قبل تر و دهه های آینده رو به گند کشید :( دیگه خبری از بتل فیلد نیست . آماده باشید برای شیتفلید . بازی که بخواد همینطور زرت و زرت شماره بده بیرون به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
رسما EA گند زد به DICE و بازی محبوب این دهه و دهه قبل و قبل تر و دهه های آینده رو به گند کشید :( دیگه خبری از بتل فیلد نیست . آماده باشید برای شیتفلید . بازی که بخواد همینطور زرت و زرت شماره بده بیرون به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره .
عجججب چطوری به این راحتی تا آخر داستان و قضیه رو میخونید شماها؟ با یه نوشته ساده، اینطوری گند کشیدید به هیکل سازنده و بازی و ... بذارید خود دایس یا EA یه چیزی بگن تا ببینیم جریان چیه و اصلا برای کی برنامه ریزی شده این بازی. قرار نیست که همین امسال بیاد. قبلا هم گفتم حداقل تا اواخر 2013 منتظر این بازی نباشید. اواخر 2013 هم که بیاد میریم روی نسل بعدی پس میشه واسه نسل بعد.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد

چرا اونوقت؟! از وقتی یادمه این دو تا با هم بودن مگه تازه زیر مجموعش شده که گند زده باشه بهش؟!

اون رویه رو یه بازی چندسالیه در پیش گرفته طرفداراش میگن یکی از یکی بهتره ولی واسه این میشه گند زدن ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
مگه من مدیر مسئول EA و دایس هستم که بیام به شما توضیح بدم؟ (ساپورد نه ساپورت) در ضمن من کی گفتم ساپورت 3-4 ساله؟ به همین راحتی حرف میذارید تو دهن آدم. من گفتم الانم میگم که تا مارچ 2013 اینا برای BF3 برنامه دارن و قراره آخرین DLC بازی تو اون زمان منتشر بشه پس حداقل تا اون زمان نباید منتظر بازی جدیدی بود. بعد از اومدن DLC هم باز هم حداقل چند ماه زمان میبره که بازی بخواد بیاد.
نظر شخصی خود من اینه که فکر نکنم این بازی اصلا برای این نسل باشه و برای نسل بعد در نظر گرفته میشه. (البته از کارای EA نمیشه سر در آورد). اگر به تاریخ بازی ها دقت کنید هیچ عنوانی برای سال 2014 در نظر گرفته نشده و پرونده همشون توی 2013 کم کم بسته میشه. فکر هم نکنم اینقدر احمق باشن که آخر نسلی بیارن یه نسخه شماره دار بدن برای کنسول این نسل چون این بازی بر پایه مولتی پلیر هست و مولتی پلیر به اون بزرگی چیزی نتیست که در عرض چند ماه تموم بشه. همونطور که عنوان الانی تا 2013 ادامه داره. به احتمال خیلی زیاد آخرین BF ـی روی این کنسول ها میبینیم BC3 باید باشه. از اونطرف هم دایس گفته بود که قدرت موتورشون رو نمیتونن روی کنسول های این نسل به نمایش بذارن و باید سیستم های قدرتمندی میخوان. این هم میتونه دلیلی باشه که نسخه شماره دار لانچ تایتل کنسول های نسل بعد با گرافیک خیلی بالا خواهد بود.

وقتی داره میگه با پیش خرید MOH بتای BF4 رو بدست میارید به نظرت منظورش نسل بعد هست یا سال 2014..؟
کاملا تابلو هست بازی حداکثر سال 2013 میاد و این همه امکاناتی که به صورت DLC به گیمرها فروخته شده خیلی دوام نخواهد اورد و با عرضه BF4 همش میشه ضرر..!

در ضمن خودت همیشه میگفتی DICE برای بازیهاش ارزش قائله و چندیدن سال ساپورتش میکنه و مثل COD نیست که هر سال عرضه بشه و از این حرفها..

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
مولتی پلیر BF3 بهترین مولتی پلیر یه بازی شوتر تو این نسل بود بدون هیچ شکی.
برای دنبالش اگر بتونن اشکالات بخش سینگلش رو سر و سامون بدن همین مولتی رو هم با یذره پیشرفت عرضه کنن COD که هیچی بقیه بازی ها رو هم مجبور به تعظیم میکنه!منتها اگر....

Halo 3 سلام میرسونن
biggrin1.gif
!
عمرا!:d

آخرین ویرایش:

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
باو حالا که بچه های EA ساکت شدن و حاشیه سازی نمیکنن شما شروع کردین ؟! تمام پستا شده این : وااای EA دوباره شروع کرد , حالا میگن این COD Killer میشه , روزی 10 تا خبر ازش میاد و ...
فعلا دهن EA بستست و دارن مثل آدم کارشونو میکن اینقدر شلوغش نکنید . همه میدونن خود من شخصا تو خط مقدم جنگ با GF3 بودم :d حالا GF اومد و رفت , امتیازای خوبی گرفت (نسبت به خودش نه نسبت به COD) و فروش خوبی داشت (بازم به نسبت شماره های قبلش نه نسبت به COD) و الانم کسی یادش نمیاد این بازی کی اومد و چقدر حاشیه ساخت .
الان EA فهمیده که جای مسخره بازی باید روی بازیاش کار کنه و حتما شماره های جدید MOH و GF از شماره ی قبل بهترن ...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وقتی داره میگه با پیش خرید MOH بتای BF4 رو بدست میارید به نظرت منظورش نسل بعد هست یا سال 2014..؟
کاملا تابلو هست بازی حداکثر سال 2013 میاد و این همه امکاناتی که به صورت DLC به گیمرها فروخته شده خیلی دوام نخواهد اورد و با عرضه BF4 همش میشه ضرر..!

در ضمن خودت همیشه میگفتی DICE برای بازیهاش ارزش قائله و چندیدن سال ساپورتش میکنه و مثل COD نیست که هر سال عرضه بشه و از این حرفها..
الانم دارم میگم DiC بازی هاشو ساپورت میکنه. مگه غیر از اینه؟ BC2 رو کم ساپورت کرد؟ همین الان BF3 رو کم داره ساپورت میکنه؟ هر ماه چندتا Assinment جدید میده که کلی وقت میبره همرو باز کنیم. یعنی رسما هر ماه یه چیز تازه داره برامون که مشغول بشیم و بازی حس تکراری شدن به خودش نگیره. در مورد اینکه تو این نسل میاد یا نه هم من فعلا نمیتونم نظر قطعی بدم منتظر میمونم ببینم سران دایس و EA چی قراره بگن. در مورد بازی کردن مولتی بتا هم مگه نمیشه برای نسل بعد باشه؟ PC که کلا بحثش جداست و از الان داره میره تو خط نسل بعد. یه کدی که بشه هر موقع ازش استفاده کرد هم فکر نکنم محدود به کنسول و زمان خاصی باشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
باز می گفتی ریچ دل آدم نسوزه :D ریچ مولتیش 10 برابر هیلو 3 هستش :D
مولتی هیلو 3 بالانس ترین و هاردکورترین مولتی این نسله همچنان. بازیهای دیگه که هیچی، خود ریچ هم حتی نزدیکش نمیشه از این لحاظ:D
من نمیدونم بانجی چطوری اون سیستم و اون مپ ها رو طراحی کرده که بعدا خودش هم نتونست در حد اون درست کنه:-/ :D

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
اقا من کار ندارم کی به کیه یا این کی عرضه میشه.ولی دوستان می گفتم GF4 حداقل 2014 یا نسل بعد منتشر میشه:>

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
EA؛ یا چطور فرانچایزهای خود را در رقابت با اکتیویژن نابود کنیم:
اگر زورتان نمی‌رسد سالی یک بازی بدهید بیرون، هر دو سال یک بازی بدهید بیرون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر