اول بازی کنید بعد جایزه بگیرید !

بازی روز شنبه بین چه ساعاتی برای دانلود قرار داده بشه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    30
  • نظرسنجی بسته شده است .

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
عجیبه !

آخه حالت NORMAL بازی چیزی نداره که بخوای توش گیر کنی.

یکی از دوستای نزدیکم (فرهاد عباسی) بازی رو تو یک ساعت و سی دیقه پلات کرد. (البته قبلش اصن به بازی دست نزده بود که بگین تجربه و اینا داشته !:d)

Tratman

کاربر سایت
Oct 6, 2012
16
نام
سعید
آقا معرفی کن یه تالار مشاهیر تو بازی سنتر بزنیم اسمشو بنویسیم.کار بزرگی کرده.
بعدشم ما نوبیم دیگه:d

ولی بی شوخی خیلی وقته اینجور بازیی نکردم.الانم که خودت میدونی از یه طرفHalo4وdishoneredوRE6و.......
دیگه یه پامون اونجاس یکی اینجا.:d

بعدش هم که گفتم بدن به چیت و ترینر و این حرفا عادت کرده.#:-s
ترک عادت سخته دیگه.

راستی در مورد بازی یه چنتا پیشنهاد برات داشتم:
من هنوز Hardرو بازی نکردم ولی اگه اونجاTime Challenge نزاشتی برایLegenderyحتما بزار. :d(ما که بازی نمیکنیم بزا هرکی بازی میکنه نابود شه)>:)
تو نسخه نهایی سعی کن تعداد موسیقی ها رو بیشتر کنی و یه کاری بکنی که بعد از مردن از اول موسیقی شروع نشه.

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
حتما اعمال میکنم دوست عزیز :)

البته ایده Legendery رو هم فرهاد بهم داد, یه سری ایده دیگه هم داده که واقعا چالش بر انگیزه#:-s:d
درکل ممنون از فید بکت ;)
موفق باشی

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به عنوان یه گیمر دوس داشتی چه قسمتی از بازی حذف بشه و چه قسمتی بش اضافه بشه ؟ (فقط گیم پلی)
در کل اگه بخوای بازی رو تو چهار کلمه توصیف کنی, اون چهار کلمه چیا هستن ؟
(البته من توصیه میکنم حتما قسمت hard رو هم بازی کنی, فقط حساب کار باید دستت بیاد که با تموم کردن normal فک کنم اومده)
ممنون
پیشنهادی که دارم اینه که قابلیت به عقب بردن زمان رو مخصوصا برای مراحل hard اضافه کنی مثل prince of persia تا آدم اگه اواخر یه مرحله خورد به دیوار دلش خیلی نسوزه :d

4 کلمه:
منقارداران کوچولوی خیلی سخت :d

حالا فرض کن hard رو هم تموم کردم. خوبه بواسطه ی تموم کردن hard برام 4 تا اچیومنت دیگه هم باز بشه که با اون قبلی بشه 5 تا! 20 تا دیگشو چکار کنم؟! (بشخصه انتظار داشتم که بعد از تموم کردن بازی تو حالت noraml حداقل 3-4 تا اچیومنت گیرم بیاد مثل اکثر بازیهای دیگه)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
پیشنهادی که دارم اینه که قابلیت به عقب بردن زمان رو مخصوصا برای مراحل hard اضافه کنی مثل prince of persia تا آدم اگه اواخر یه مرحله خورد به دیوار دلش خیلی نسوزه :d

خیلی بازی رو راحت میکنه !:d

حالا فرض کن hard رو هم تموم کردم. خوبه بواسطه ی تموم کردن hard برام 4 تا اچیومنت دیگه هم باز بشه که با اون قبلی بشه 5 تا!

تو hard رو تموم کن, اگه تا دوشنبه هفته بعد کسی نتونست پلتش کنه جایزه رو میبری.

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
اول بهت تبریک میگم فرشاد..بازیت خوب بود یک نفری بازی ساختن سخته در کل...
برای بار اول استفاده از گیم میکر توجیه داره اما برای دفعات دیگه واقعا نه...گیم میکر برای اون موقع بود که هیچ انجینه مفتی پیدا نمیشد..(اون موقع بچه ها سرزمین رویا میساختن باهاش :d)
من یک ساعت پیش دانلود کردم و تمومش کردم نصفه شبی 20 دقیقه وقتم رو گرفت در کل و شاید فردا هاردشم بازی کردم اما اول یک چیزی بگم چون اون ته اسم خیلی آدم ها بود که حتما دادی بهشون برات تست کنن و مسلما خیلی هم دوستت دارن!چرا؟!به خاطر اینکه خواستن صرفا تشویقت کنند و جدای از اون چیزی نگن که شاید ناراحت شی که به نظرم اشتباهه خیلی!چون تو قراره پیشرفت کنی و دوست خوب کسیه که باعث پیشرفتت بشه!حالا این همه رو گفتم که برسم به اینجا که یک نفر بهت نگفت بازی رو برعکس ساختی!!!رسما سیر سخت شدن بازی برعکسه!راحت با یک بار بازی کردن میشه فهمید مرحله 1 باید 15 باشه 2 باید 14 باشه و الی آخر...
مطمئنا اگه 50 نفر(به عنوان مثال)بازی رو اینجا دانلود کنند و بازی کنند حداقل 30 تاشون بعد از مرحله 2 یا 3 دیگه ادامه نمیدن!!!چون همین اول که کاربر باید با محیط و نوع بازی آشنا بشه اینقدر بهش سخت میگیری طرف به غلط کردن بیفته ..اگه واقعا نمیدونستم جریان چیه فکر میکردم این بازیو ساختن تا هر کی تا تهش بره بهش جایزه بدن نه اینکه سرگرم بشی!!!!مرحله دوم و سوم من حداقل 10 تا 15 بار بازی کردم تا تونستم ردش کنم و هر چی میرفتم جلو این تعداد دفعات کمتر میشد تا جایی که مرحله آخر که از همه هم طولانی تر بود رو همون بار اول تمومش کردم!!!
2تا مشکل بود تو گیم پلی که اولی گیر کردن تو موانع که خیلی آزار میداد آدم رو و حس اینکه داری ماشین میرونی زدی جدول باید دنده عقب بری بهت دست میداد و باید دنده عقب میومدی(:d) دوم اینکه وقتی مثلا داشتی کلید پایین رو میزدی باید حتما دستت رو بر میداشتی و بعد از 1 ثانیه مثلا جلو رو میزدی و بین هر کلیدی یک مکث زیادی بود که نمیدن محدودیت از گیم میکر هست یا نه...چون اگه بشه حتی همزمان 2 تا کلید به طور مثال بالا و جلو رو گرفت خیلی بهتر میشد و این حس رضایت به کارب دست میداد که اگه میباخت بیشتر مقصر خودش بوده و نه بازی!
آهنگ های بازی که کلا حال داد اما این کارت خیلی اشتباه بود!هر مرحله 1 آهنگ میشه اینکه بازی شده 70 مگابایت!این تازه مشکل نیست مشکل اینه که مثلا وسط مرحله من یاد پرنس میفتادم و هی میخواستم زمانو بدم عقب و خلاصه از اول تا آخر بازی کلی خاطراتم زنده شد:d اما بهتر بود اگه میخواستی استفاده کنی کلا از یک موسیقی به عنوان تم اصلی صفحه و از یکی دیگه برای مراحل استفاده میکردی چون بازی اونقدر طولانی نیست که یک آهنگ توش باعث خسته شدن کاربر بشه یا تکراری!(نهایتا مرحله آخرم یه آهنگ جدا میزاشتی)
مورد دیگه این که آهنگ ها بعد از تموم شدن مرحله باز ادامه داشت و با آهنگ های قسمت های دیگه قاطی میشد و ....:d انتخاب کردن مرحلتم با اینکه جالب بود اما واقعا روش خوبی نبود خیلی ترجیح میدادم همون صفحه سیاه و chapter نوشتش بیاد و برم مرحله بعد تا اینکه هر دفعه بخوام اون کارو بکنم که اونم نمیدونم چرا بعضی موقع ها سریع اوکی میشد و بعضی وقتا 2 دقیقه طول میکشید و باید یه گشتی توی اون مستطیل میزدم تا بره تو مرحله...
طراحی محیط با اینکه ساده بود اما دوست داشتم ایده های خوبی زده بودی توش..هر چند طراحی گیم پلی به صورتی بود که میشد فهمید فقط یک راه داری تا بتونی بازی رو تموم کنی و بقیه راهها الکین :d
نکته مهم اینه که کاربر قشنگ احساس میکنه داره مجازات میشه(خوب تو با بابات دعوا داری این کاربرای بازیسنتر چه گناهی دارند آخه مرد مومن!)چون به میزانی که امتیاز میدادی چند برابر برای برخورد امتیاز کم میکردی و چون حد نصاب 10000 تا هم گذاشته بودی بیشتره باختهام در مراحل بالا تر به خاطر کمبود امتیاز بود (حتی 9950 هم گرفتم یکبار!)این حس خوبی نمیده ...
از داستان هیچی جز کتک خوردن و فحش نفهمیدم هر چند داستان واسه این بازیها بهانه هست اما چون گفتی حداقل بیا اسپول کن در جریان باشیم:d
کلا خوب بود و واقعا برای بار اول میتونم بگم خیلی خوب بود...یه سری نکات ریز بود که بالا گفتم و به نظرم اونا میتونست برطرف بشه و در توانت هست رفعش کنی...
اگه قسمت هاردش مثله مرحله آخر باشه فردا پلاتش میکنم برات!و اینکه فرشاد تا مرحله سوم تا تونستم فحشت دادم نصفه شبی خلاصه گفتم بدونی :d
در کل من خودم بازی سخت خیلی دوست دارم و آرکید و خوشم اومد از بازیت...خیلیم سمجم تو این بازیا (دیروز رکورد Doodle jump تو سایتش آپ کردم 146.859 فکر کنم)
در آخرم اینکه موفق باشی و ادامه بده کارت رو :)
پ.ن:ساعت 7 صبح پست آپدیت میشود:الان 2 مرحله هاردشو رفتم یعنی واقعا اینجا اون لتنسی دکمه ها دمار از روزگار آدم در میاره!!!برم بخوابم دیگه!!!

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
موسیقی بازی برای final fantasy های قدیمی بود خاطره زنده کردی:d ولی مناسب بازی نبود موسیقی. درجه ای برای کم شدن خون درنظر گرفته نشده چون موانع هم برخورد نکنی هم باز غیر عادی کم میشه. به خط های قرمز بالا و پایین صفحه نخورده باشیم طوری بخواییم از اونجا رد بشیم باز میمیریم که این باز محاسبه نشده. خوردن پرنده های بزرگ فایدش چیه؟ در کل هیچ توضیحی تو بازی داده نشده در مورد خیلی چیز ها و اینکه طراحی محیط خوب بوده و راستی پرنده تو مرحله اول مثل کارخانه است اونجا چیکار دارد؟ داستان ضعیف ...
بقیه موارد رو بزودی میگم

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
میلاد جان ممنون که اراده کردی که بازیو پلت کنی :d

(اون موقع بچه ها سرزمین رویا میساختن باهاش :d)

خب میلاد اونا تیم دارن, یه نفر فقط برنامه نویسی و کدنویسی میکنه و فکرش درگیر موزیک و صداگذاری نیست چون یه نفر دیگه هست که این کار رو انجام بده, یه نفر فقط رو طراحی مدل کار میکنه و فکرش درگیر طراحی محیط نیست چون یه نفر دیگه هست که این کار رو انجام بده (من با اینکه موسیقی هم نساختم ولی %80 مواقع فکرم روش درگیر بود !:d) و ... خب حالا حس کن یه نفر تصمیم میگیره که تمام این کارا رو انجام بده, اصن فکرش چقد میتونه دوام بیاره, اگه از ایده یادداشت برداری پیروی نمیکردم همون 8-9 ماه پیش کار رو رها میکردم. ولی با اراده کارم رو ادامه دادم و الآنم خیلی مصصم که بازی رو موفق کنم, چون دارم از اول رو طراحیا
کار میکنم.:d

دوست خوب کسیه که باعث پیشرفتت بشه!
;)

رسما سیر سخت شدن بازی برعکسه!
حتما تغییرات اعمال میشه ;)

دوم اینکه وقتی مثلا داشتی کلید پایین رو میزدی باید حتما دستت رو بر میداشتی و بعد از 1 ثانیه مثلا جلو رو میزدی و بین هر کلیدی یک مکث زیادی بود

! The problem is for GameMaker & in fact GameMaker is a great bug no Engine

درمورد موزیکا هم که کلا از اول دارم روشون کار میکنم.;)

نتخاب کردن مرحلتم با اینکه جالب بود اما واقعا روش خوبی نبود خیلی ترجیح میدادم همون صفحه سیاه و chapter نوشتش بیاد و برم مرحله بعد تا اینکه هر دفعه بخوام اون کارو بکنم که اونم نمیدونم چرا بعضی موقع ها سریع اوکی میشد و بعضی وقتا 2 دقیقه طول میکشید و باید یه گشتی توی اون مستطیل میزدم تا بره تو مرحله...

#:-s GameMaker

نکته مهم اینه که کاربر قشنگ احساس میکنه داره مجازات میشه(خوب تو با بابات دعوا داری این کاربرای بازیسنتر چه گناهی دارند آخه مرد مومن!)

:d

از داستان هیچی جز کتک خوردن و فحش نفهمیدم هر چند داستان واسه این بازیها بهانه هست
شبیه بابی کوتیک حرف میزنی, بازی FBS که نبود :d خیلی رو داستانش دارم کار میکنم .;)

اگه قسمت هاردش مثله مرحله آخر باشه فردا پلاتش میکنم برات!

جایزه متعلق به خودته :-s:d

اینکه فرشاد تا مرحله سوم تا تونستم فحشت دادم نصفه شبی خلاصه گفتم بدونی :d

گفتی بذار بگم یه وقت غیبت نشه :d

در کل من خودم بازی سخت خیلی دوست دارم و آرکید و خوشم اومد از بازیت

نظر لطفته :)
....................................................................................................................

درود بر برادر مهدی عزیز;;)

موسیقی بازی برای final fantasy های قدیمی بود خاطره زنده کردی:d

:d

درجه ای برای کم شدن خون درنظر گرفته نشده چون موانع هم برخورد نکنی هم باز غیر عادی کم میشه.

مهدی میدونی چن روز رو همین یه قسمت کار کردم ؟! در مورد اون غیرعادی کم شدن هم بگم هیچ وقت غیر عادی کم نمیشه, حتما از اون کرم قرمزا خوردی که خونت کم شده.(البته اینم بگم همش تقصیر منه, چون بیشتر چیزا رو توضیح ندادم, برای همین گیمر سر در گم میشه.)

به خط های قرمز بالا و پایین صفحه نخورده باشیم طوری بخواییم از اونجا رد بشیم باز میمیریم که این باز محاسبه نشده.
محاسبه شده برادر, محاسبه شده :d
چون گیمر خیلی زود باید عکس العمل نشون بده, یعنی باید زود بالا و پایین و چپ و راست بره زیاد متوجه یه چیزی نمیشه ! اون چیز gravitation یا جاذبه ای هستش که اون لاین های قرمز دارن. البته جاذبشون خیلی کمه برای همین گیمر متوجه نمیشه. (بازم تقصیر من شد !)
خوردن پرنده های بزرگ فایدش چیه؟

اگه منظورت پرنده های قرمز و آبی کم رنگه باید بگم اونا فایده ندارن, ضرر دارن !:d اگه سه تای دیگه رو بخوری فایده داره ولی اون دو تا ضرر دارن. هر چیزی تو بازیه که نباید حتما فایده داشته باشه. باید یه جوری اون تعادل رو برقرار میکردم .

راستی پرنده تو مرحله اول مثل کارخانه است اونجا چیکار دارد؟
کدوم رو میگی ؟! :-/
:
:
:
در کل ممنونم ازت که بازی کردی و فید دادی :)

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
چیز زیادی نمیتونم بگم فقط میتونم اینو بگم, اگه به دسته احتیاج دارید و بازی رو هم درحال پلت کردنش هستین یکمی بجنبید که یه بوهایی داره میاد ! :d

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب بازی رو کامل کردم :d بعضی از مراحل hard واقعا اعصاب خورد کن بودند. شاید بعضیهاشونو بیشتر از 50 بار مردم تا تونستم ردشون کنم. (فکر کنم تو مرحله ی 10 بیشتر از بقیه ی مراحل باختم)

photoserve.nl

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
پست اول آپدیت شد....
:
:
:
:
واقعا آفرین به تلاش و پشتکارت ;) خیلی خوشحالم کردی :)

جایزه رو هر وقت خواستی برات پست میکنم که لذتشو ببری ;;):d

ولی در واقع این سورپرایز اصلی نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

=======================================

سورپرایز اصلی: اولین نفری که بازی رو پلت کنه یک نسخه از بازی نهایی رو به صورت رایگان دریافت میکنه, قبل از اینکه بازی تو Live و Steam قرار بگیره. (فک کنم 1 ماه قبل از عرضه)

تغییرات عمده در نسخه نهایی : NEW model design , NEW game design , NEW fantasy backgrounds + وجود 6 نوع مینی گیم جالب و جذاب, وجود بیش از 60 مرحله جالب و متنوع و نفسگیر و ...

هنوز تاریخ مشخصی برای عرضه بازی نهایی وجود نداره اما احتمالا برای سال 2014 در نظر گرفته میشه.

Tratman

کاربر سایت
Oct 6, 2012
16
نام
سعید
خب بازی رو کامل کردم :d بعضی از مراحل hard واقعا اعصاب خورد کن بودند. شاید بعضیهاشونو بیشتر از 50 بار مردم تا تونستم ردشون کنم. (فکر کنم تو مرحله ی 10 بیشتر از بقیه ی مراحل باختم)

photoserve.nl

آقا دیگه جدی باید یه فکری برای این تالار مشاهیر بازیسنتر بشه:d

مرد مومن چطوری به این سرعت؟:-o

آقا ایشالا جویستیک دسته به سلامتی برات بچرخه:d:))

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد

photoserve.nl

تبریک میگم بهت!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

photoserve.nl

تبريك اقا
ميدونم اعصاب واست نمونده ميگم فرشاد يه دونه از اواتارتو (واقعيش)بهت بده تا دوباره اعصابت برگرده سرجاش:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر