شایعه اولین ویدئو از DOOM 4 ?!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آهنگش که واسه Doom 3 هست لوگوش که 100% فیک ولی مابقی چیزا رو شک دارم :D.

Mehrad may cry

کاربر سایت
Feb 2, 2013
28
نام
مهراد
عجب گرافیکی داره واقعا باید جان رو تحسین کرد

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
DOOM4 اگه تو کنفرانس مایکرو که ماه April برگزار میشه نمایش بدند یتنه میتونه کنفرانسش را رویایی کنه . کلا امسال دیگه نشون ندند باید به فکر خودکشی اینها باشم :D دیگه اننظار چقدر برای این doom و HL ؟!:|
آهنگش که واسه Doom 3 هست لوگوش که 100% فیک ولی مابقی چیزا رو شک دارم .
اهنگش که اره ماله DOOM3 بود :D ولی عجیب حال میکنم با این اهنگ بدجوری با خود بازی مچ بود این اهنگ . ولی خود ویدئو را منم شک دارم .

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
امیدوارم این نباشه :|
Doom کلا باید جوش تاریک باشه :| آدم تا 4 متریش رو بیشتر نتونه ببینه :| یهو یکی از پشت سرت بیاد کلت رو بخوره :| اینی که الان دیدم بیشتر جو mass effect داشت تا Doom.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
مگا تکسچر که توش مشخص بود:D اولش فکر کردم Rageـه:D
دقیقا به خاطر اینکه موزیک DoomIII داشت، شک دارم حداقل موزیکش واقعی باشه ولی ممکنه خود ویدیو درست باشه.
به هر حال کف بر شدیم!:D
پ.ن: وجود اون رباتا منو به شک انداخته!:-/

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
دقت کردین قبل از معرفی هر بازی، یه ویدئوی فیک ازش لیک می‌شه؟ :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
ویدئو که fake میزنه ، مخصوصاً به خاطر همون لوگو و موسیقی آخرش. تنها چیزی که یه ذره شبیه Doom هست ، اون موجودات بزرگ شبه عنکبوتی هستن که من رو یاد Spider Mastermind انداختن ! :D
ولی کلاً اگه fake هم باشه (که احتمالش خیلی زیاده) به هر حال یه چیز درست حسابی هست و چیزی نیست که یه نفر بشینه توی خونه در عرض یه ساعت درست کنه. دوست دارم بدونم ویدئو برای چه چیزی هست ! :D

Doom کلا باید جوش تاریک باشه :| آدم تا 4 متریش رو بیشتر نتونه ببینه :| یهو یکی از پشت سرت بیاد کلت رو بخوره :| اینی که الان دیدم بیشتر جو mass effect داشت تا Doom.
Doom های کلاسیک (مخصوصاً Doom II که روی زمین بود) فضاهای خیلی بزرگی نسبت به زمان خودشون داشتن و بعضی جاها هم کامل روشن بود ! :D یعنی مثلاً توی شهر باید میگشتی و دشمن ها رو میکشتی و فلان کلید و در رو پیدا میکردی و ...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
تریلر بیشتر شبیه بازی خدابیامرز Dune هست تا Doom..,

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ویدئو که fake میزنه ، مخصوصاً به خاطر همون لوگو و موسیقی آخرش. تنها چیزی که یه ذره شبیه Doom هست ، اون موجودات بزرگ شبه عنکبوتی هستن که من رو یاد Spider Mastermind انداختن ! :D
ولی کلاً اگه fake هم باشه (که احتمالش خیلی زیاده) به هر حال یه چیز درست حسابی هست و چیزی نیست که یه نفر بشینه توی خونه در عرض یه ساعت درست کنه. دوست دارم بدونم ویدئو برای چه چیزی هست ! :D
البته نمیشه به اون اهنگ هم اینطوری گیر داد و بگیم به خاطر اون فیک هست اکثر بازی ها وقی یدونه اهنگشون مشهور باشه تو نسخه های بعدیش هم برای معرفی از اون اهنگ استفاده میکنند . مثلا همین گیرز ۲ که یادم میاد برای معرفیش از اون اهنگ معروف گیرز ۱ استفاده کردند :D یا همین سری هیلو :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
البته نمیشه به اون اهنگ هم اینطوری گیر داد و بگیم به خاطر اون فیک هست اکثر بازی ها وقی یدونه اهنگشون مشهور باشه تو نسخه های بعدیش هم برای معرفی از اون اهنگ استفاده میکنند . مثلا همین گیرز ۲ که یادم میاد برای معرفیش از اون اهنگ معروف گیرز ۱ استفاده کردند :D یا همین سری هیلو :D
آخه این یه جور تابلویی هست ! :D آدم فکر میکنه طرف مخصوصاً به زور این آهنگ رو گذاشته روی تریلر تا باور کنیم تریلر Doom هست !
ولی کلاً باید تا E3 (یا قبلش به قول خودت توی کنفرانس مایکروسافت) یه خبری از بازی بشه دیگه. 1.5 سال از Rage گذشته و دیگه انجین هم که آماده هست. کار روی بازی هم که از خیلی وقت پیش شروع شده بود. یعنی یه تیزر هم نمیتونن نشون بدن ؟! :|

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
البته ممکنه ویدیو بدون صدا لیک شده باشه و طرف خودش یه موزیک انداخته باشه روش که همینجوری خشک و خالی نباشه!:D
احتماله دیگه!:D

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
گرافيك بازي يه جورايي به اين نسل ميخورد والبته با توجه به توان كارمك به پياده سازي گرافيك عالي روي سخت افزار ضعيف .
خدا كنه اگر براي نسل بعد هم مياد براي اين نسل هم بياد.

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
رقابتِ نسل بعد بنظر من اگه يه بخشش رقابت كنسولها باشه,يه بخش قابل توجهش رقابت شديد موتورهاي گرافيكيه،در
اينكه كدوم موتور نمايشي بتونه رو كنسولهاي نسل بعد(نه pc) نزديكترين تصاوير به واقعيت رو نشون بده در حاليكه بهترين بهره وري از سخت افزار كنسول رو انجام بده و حداقل افت فريم رو داشته باشه.
نسل فعلي epic با UE3 ميشه گفت يكي از موفق ترين و همه گير ترين موتورهاي بصري بود(البته حرفي در اين نيست كه موتور گرافيكي uncharted از ND بهترين نمايش اين نسل رو داشته)
نسل بعد از همين الان ميشه پيش بيني كرد كه اين رقابت با همين ID tech5 يا UE4 ,... به اوج ميرسه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر