اولین نگاه بر ASSASSIN'S CREED III

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr

نام بازی:Assassin's Creed III
سازنده:Ubisoft Monteral
ناشر:Ubisoft

همانطور که انتظار میرفت امسال هم نسخه ی دیگری از بازی ASSASSIN'S CREED معرفی شد اما اطلاعات منتشر شده از بازی حاکی این هستند که بازی تغییرات بسیار زیادی در تمامی ارکان به خود دیده است. در زیر به بررسی اطلاعات منتشر شده از بازی میپردازیم.

ACIII_610_ad.jpg

1-نام شخصیت اصلی بازی Connor Ratohnhake است و مادر او از بومیان آمریکا و پدرش انگلیسی است.
2-حرکات و فنون شخصیت جدید با بازی های قبل بسیار متفاوت است و در این نسخه شما هزاران حرکت جدید را مشاهده می کنید.

3-در این نسخه سیستم Target Locking از بین رفته است و بازیباز با سیستمی اتوماتیک برای مقابله با دشمنان روبه رو شده است که از این حیث میتواند بسیار مثبت باشد زیرا در شماره های پیشین این سیستم مشکلاتی را به همراه داشت.
4-هدایت connor در مبارزه و حالت عادی یکسان میباشد و کانر در مبارزات میتواند دو سلاح را همراه خود داشته باشد.
5-سیسم بالا رفتن از ساختمان ها و اشیا بازی نیز تغییراتی کرده است و شما در این نسخه میتوانید از درخت و کوه و صخره بالا روید.
6-مبارزات بازی پیچیده تر از قبل شده اند و بیشتر روی سرعت عمل بازیباز تمرکز دارند.
7-این بازی از موتور قدرتمند Anvil engineبهره میبرد که این امر میتواند باعث رضایت بسیار هواداران بیشمار بازی شود.این موتور توانایی نمایش تعداد بسیار زیادی از افراد و اشیا را در
واحد زمان داراست.

s7pfeh8eijwhe20rg1.jpg

8-شخصیت اصلی بازی همچنان دارای hidden blade است و شما میتوانید اسلحه های او را ارتقا دهید.

9-بازیباز قادر به شکار حیوانات در بازی است که این امر بخشی جدید در این سری بازیهاست.
10-خوشبختانه سیستم tower defense از بازی حذف گردیده است.
11-سلاح های شخصیت اصلی شامل تیرکمان و یک تبر زین دار است.
همانطور که در متن نیز اشاره شد موتور گرافیکی بازی تغییر کرده و دیگر با جلوه های نه چندان جالب نسخه های پیشین طرف نیستیم و همچنین بازی طبق اطلاعات منتشر شده در مکان های متفاوتی روی میدهد که میتوان در بین آنها نواحی جنگلی و بیابانی را نام لرد که در کنار شهر های بازی تنوع خاصی را به گیم پلی بازی میدهد.
سیستم tower defense هم به علت نظر سنجی های انجام شده و عدم رضایت بازیبازان از این نسخه حذف شده است.
تغییرات نشان میدهد که Ubisoft از نسخه ی پیشین بازی یعنیrevelationعبرت گرفته و تغییرات زیدی را در بازی جدید به وجود آورده پس آیا شکی برای زیبایی بازی باقی میماند؟
تصاویر بازی:
ACIII_610_ad.jpg

آخرین ویرایش:

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
بدون شک سری assassin's creed بعد از سری متال گر برای من بهترین سری بازیها بوده کسانی هم که این سری رو دوستش ندارند من به عقیدشون احترام میزارم ولی دلیل نمیشه بیان تو تاپیک این بازی و لجن پراکنی کنند خوب بازیش نکنید و از اخبارش رد شید همونطور که من این کار رو با splinter cell,skrym میکنم دلیل نمیشه چون دوست ندارم برم تو تاپیک طرفدارای این سری ضد حال بزنم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا اسم بازی قبلی revelation بود نه رولوشن:D! خیلی معنیاشون فرق دارن باهم
به پست اون بنده خدا هم کاری نداشته باشید:D مث این میمونه که من برم تو جمع طرفداران ناروتو بگم از انیمه هاتونبدم میاد:))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی نظری در مورد خبر نداره ؟ همه نظرات پیرامون اون پست دوست عزیزمون بود . کلا جالب بود صحنه :d

minatonamikaze

کاربر سایت
Jun 24, 2011
196
نام
هورخش
جان من راجب گیم حرف بزنید این بابا یه چی گفت حالا یه ذره دو انتخابی دارن ایشون نمیدونن بده یا خوبه
حالا مشکلی نیست
خوبه بالاخره اسم شخصیت هم فهمیدیم اسمش عجیب نیست ولی فامیلش...کسی میتونه درست بگه اینو به من
عکسی از هیدن بلیدش نیست؟
راستی راست گفتم سیستم تپانچش مثل هیتمنه؟دوتایی نه؟

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
kkkz چته تو حالت خوبه؟:))
تویک پستت می گی بهترین بازی زندگیمه تویه پست این چرت و پرت رو میگی؟
ASSASSINS CREED III یک بازی متفاوت از یوبی هست و می تون متای بالای 87 رو بگیره ویا حتی بالاتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر