اولین دوره مسابقات آنلاین The Last Of Us: Remastered

کدام یک از مود های زیر را برای انجام مسابقات بیشتر میپس

• مود سوروایور

رای‌ها: 40 71.4%
  • مود اینترگیشن

رای‌ها: 16 28.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    56
  • نظرسنجی بسته شده است .

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
امشب هم١ ساعت معطل شديم
تا ساعت ٨ خوب بود ولي باز خراب شد
من ديگه اعصابش رو ندارم فردا هم براي اخرين بار يك تست ميكنيم اگر نشد بندازيم هفته بعد
حالم بهم خورد انقرد جوين اين و اون شدم اخرشم يك دست بازي نكرديم:|:d
ديشب هم بعد از ساعت ١٢ درست شد واس اون موقع كسي نيست:d

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
دوستانی که امشب منو دعوت کردن باید بهتون بگم متاسفانه سرورای بازی خرابن و نمیشه وارد گروه ها شد.

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
ببین عزیزم هیچی رو گردن من ننداز هیچ کس رو تو معرفی نکردی فقط تو بودی با حمید 1377 و تمام منم 2 نفر از کسایی که اومدن گفتن تیم نداریم رو انداختم تو تیم شما مدارکشم موجوده صفحات 2 که خودتون بهشون پیشنهاد دادید بیان تو تیمتون منم انداختمشون تو تیمتون . وظیفه استارتر این نیست بیاد یک تورنومنت بزاره بشه نوکر دمه خونه بابای شما . هنوز فرهنگ مسابقه و تورنومنت داخل ایران وجود نداره خارج از کشور یک تیم شرکت میکنه داخل مسابقه ای سیل بیاد زلزله بیاد بلای آسمونی نازل شه برمیدارن عین آدم های با فرهنگ میان بازیشون رو انجام میدن نه مثل شما که هنوز در حدی نیستی بیای 2 نفر رو دور هم جمع کنی . هزار بار گفتم خودتون باید تیم خودتون رو جمع کنید من هیچ وظیفه ای ندارم که بیام به تک تک اعضا تیم شما پ.خ بزنم بگم بازی دارید و فلان شما تیمید خودتون باید هماهنگ کنید من بیکارو علاف نیستم بیام وقتمو بزارم سر اینه یک گروهی که نه سرش مشخصه نه تهش رو دور هم جمع کنم التماسشونم کنم که بیان بازی کنن . اون وظیفه خودتونه . شما فرهنگ کار گروهی و تیمی رو نداری به خودت مربوطه نیا اینجا چرت پرت بنویس بنداز تقصیر من ول کن برو . اسم شما و امثال شما رو هم خوب یادم میمونه داخل تورنومنت های دیگه راتون نمیدم این دوره از تورنومنت رو گذاشتیم که یکسریا چهره واقعی خودشون رو نشون بدن که داخل مسابقات پولی و جایزه دار راهشون ندیم خدارو شکر خیلی خوب چهره واقعی و وعده چرت مضخرف بعضیا رو فهمیدم دیگه برای مسابقات جایزه دار عمرا راهشون بدم . درد تو مد بازی نیست دردت اینه که میای اینجا میگی من هستم من فلانم من بهمانم موقع بازی میرسه ول میکنی میری الکی ننداز سر مد بازی . 4 روزه بازی رو خریدی اصلا نمیدونی آنلاینش چیه چندتا مد داره بعد اومدی بحث راه میندازی مضخرف میگی . نمیخوای بازی کنی نکن بیا بگو من نیستم وعده الکی دادم روی حرفم نبودم و تمام دمتو بزار روی کولت برو دیگه مسخره بازی دراوردن و تفرقه انداختن بین بقیه تیما از کجات درومد ؟ خوش گذشت در کل ;)
اول اینکه انقدر فحش به من دادید بعد میگید خوش گذشت.واقعا متاسفم.
بعد بحث من سر اینه که من 3 بار اعلام کردم نمیخوام سرگروه باشم و اینکه هر چی گشتم نتونستم این دو نفر رو پیدا کنم که بهشون پخ بدم.
گفتم لطفا سرگروه رو عوض کنید که خودتون این کار رو نکردید حالا میاید به من چیز میگید.
مورد بعد اینکه من بازی رو دو هفته هست که گرفتم و الان هم لول 10 هستم و همه ی مد ها رو بازی کردم.
بیش تر از اون مدتی که بازی اصلی هست رو من صرف انلاین این بازی کردم حالا شما میاید میگید معلوم نیست چند وقته
این بازی رو گرفته و اینکه اصلا بازی کرده یا نه.
مورد دیگه اینکه من به شما چیز بدی گفتم که شما به من میگید.؟
من کی گفتم من فلانم من چی کارم شما این حرفا رو از کجاتون در اوردید.
مورد دیگه این که شما چه کار مهمی کردید برای این تاپیک جز اینکه فقط این تاپیک رو ایجاد کردید .خوب من هم بلد بودم این
کار ها رو بکنم.فکر کردید کار خیلی مهمی انجام دادید؟
مورد بعد شما گفتید اسم من یادتون میمونه تا تو مسابقات بعدی راه ندید نه این که این سری کار خیلی مهمی کردید که بخواید سری های بعد انجام بدید.
مثلا پول خرج کردید که نکردید .اعضا رو هماهنگ کردید که نکردید.
همونطور که گفتم تنها کارتون ایجاد این تاپیک بود که یه بچه ی 10 ساله هم بلده
البته نمیدونم شما چند سالتونه چون یه بچه 10 ساله بهتر شما این کار ها رو انجام میده.ولی حتما کمتره.
در کل واقعا برای خودم متاسفم که اصلا اومدم تو چنین تاپیکی که شما استارترش باشید.
و برای شما هم متاسفم .

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
من شب میذارم مچ پیدا کنه صبح بیدار میشم میرم بازی میکنم ! عمرا نمیره ! به زور بعد 20 دقه یه دفعه میبینی مچ اومد پارتی میگیری بعد بعده 10 ثانیه دوباره میپره :|

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اول اینکه انقدر فحش به من دادید بعد میگید خوش گذشت.واقعا متاسفم.
بعد بحث من سر اینه که من 3 بار اعلام کردم نمیخوام سرگروه باشم و اینکه هر چی گشتم نتونستم این دو نفر رو پیدا کنم که بهشون پخ بدم.
گفتم لطفا سرگروه رو عوض کنید که خودتون این کار رو نکردید حالا میاید به من چیز میگید.
مورد بعد اینکه من بازی رو دو هفته هست که گرفتم و الان هم لول 10 هستم و همه ی مد ها رو بازی کردم.
بیش تر از اون مدتی که بازی اصلی هست رو من صرف انلاین این بازی کردم حالا شما میاید میگید معلوم نیست چند وقته
این بازی رو گرفته و اینکه اصلا بازی کرده یا نه.
مورد دیگه اینکه من به شما چیز بدی گفتم که شما به من میگید.؟
من کی گفتم من فلانم من چی کارم شما این حرفا رو از کجاتون در اوردید.
مورد دیگه این که شما چه کار مهمی کردید برای این تاپیک جز اینکه فقط این تاپیک رو ایجاد کردید .خوب من هم بلد بودم این
کار ها رو بکنم.فکر کردید کار خیلی مهمی انجام دادید؟
مورد بعد شما گفتید اسم من یادتون میمونه تا تو مسابقات بعدی راه ندید نه این که این سری کار خیلی مهمی کردید که بخواید سری های بعد انجام بدید.
مثلا پول خرج کردید که نکردید .اعضا رو هماهنگ کردید که نکردید.
همونطور که گفتم تنها کارتون ایجاد این تاپیک بود که یه بچه ی 10 ساله هم بلده
البته نمیدونم شما چند سالتونه چون یه بچه 10 ساله بهتر شما این کار ها رو انجام میده.ولی حتما کمتره.
در کل واقعا برای خودم متاسفم که اصلا اومدم تو چنین تاپیکی که شما استارترش باشید.
و برای شما هم متاسفم .
یعنی یکسری انقد نمک نشناسن که آدم میمونه چی بگه ! ببین بچه جون من اینجا حقوق نمیگیرم که بیام گروه تو رو جمع کنم التماسشون کنم بیان بازی کنن . نمیتونستی خودتو برسونی شرکت نمیکردی وسلام . کاره مهم بوده یا نبوده به تو هیچ ربطی نداره . بیا برو تاپیک ایجاد کن ببینم چه میکنی . همرو هم خودت جمعشون کن . تو بیکاری به من ربطی نداره . من حقوق بگیر نیستم بیام اینجا شمارو جمع کنم . 4 تا تیم دیگه برای چی این حرفای تو رو نمیزنن ؟ برای چی نیاز نیست برم اونا رو جمعشون کنم ؟ برای اینکه یکم شخصیت دارن روی حرفی که زدن وایمیسن . نمیخواستی سرگروه شی مگه سرگروه شدن چه چیزی داره میخواستی به 2 نفر پ.خ بزنی بگی بیاید بازیمون رو انجام بدیم . تو برای کارای خودت داری مقصر پیدا میکنی من مقصر نیستم بدجا و روی بدکسی دست گذاشتی سنت بالاس آفرین بهت برو سریع همین الان تورنومنت راه بنداز ببینم روش تو چیه . 4 تا تیم داریم اینجا عین آدم 10 بار بدون هیچ مدل هماهنگی من خودشون جمع شدن بازیشون رو انجام بدن پی اس ان مشکل داشته الان من بیام برای اینکه نمیتونید 4 نفر دور هم جمع شید بهتون جواب پس بدم ؟ برو باو تیمتون حذف شد دیگه برید خوب شناختمتون برای جام های دیگه بمیرم امثال شما هارو راه نمیدم

- - -ویرایش - - -

من شب میذارم مچ پیدا کنه صبح بیدار میشم میرم بازی میکنم ! عمرا نمیره ! به زور بعد 20 دقه یه دفعه میبینی مچ اومد پارتی میگیری بعد بعده 10 ثانیه دوباره میپره :|
من با دوستام از 2 روز پیش نمیتونیم یک دست مولتی بزنیم :| :( :|

آخرین ویرایش:

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
یعنی یکسری انقد نمک نشناسن که آدم میمونه چی بگه ! ببین بچه جون من اینجا حقوق نمیگیرم که بیام گروه تو رو جمع کنم التماسشون کنم بیان بازی کنن . نمیتونستی خودتو برسونی شرکت نمیکردی وسلام . کاره مهم بوده یا نبوده به تو هیچ ربطی نداره . بیا برو تاپیک ایجاد کن ببینم چه میکنی . همرو هم خودت جمعشون کن . تو بیکاری به من ربطی نداره . من حقوق بگیر نیستم بیام اینجا شمارو جمع کنم . 4 تا تیم دیگه برای چی این حرفای تو رو نمیزنن ؟ برای چی نیاز نیست برم اونا رو جمعشون کنم ؟ برای اینکه یکم شخصیت دارن روی حرفی که زدن وایمیسن . نمیخواستی سرگروه شی مگه سرگروه شدن چه چیزی داره میخواستی به 2 نفر پ.خ بزنی بگی بیاید بازیمون رو انجام بدیم . تو برای کارای خودت داری مقصر پیدا میکنی من مقصر نیستم بدجا و روی بدکسی دست گذاشتی سنت بالاس آفرین بهت برو سریع همین الان تورنومنت راه بنداز ببینم روش تو چیه . 4 تا تیم داریم اینجا عین آدم 10 بار بدون هیچ مدل هماهنگی من خودشون جمع شدن بازیشون رو انجام بدن پی اس ان مشکل داشته الان من بیام برای اینکه نمیتونید 4 نفر دور هم جمع شید بهتون جواب پس بدم ؟ برو باو تیمتون حذف شد دیگه برید خوب شناختمتون برای جام های دیگه بمیرم امثال شما هارو راه نمیدم

- - -ویرایش - - -

من با دوستام از 2 روز پیش نمیتونیم یک دست مولتی بزنیم :| :( :|
باشه قبوله پس بچرخ تا بچرخیم.

- - -ویرایش - - -

دارم میبینم مسابقات چقدر با شکوه انجام میشه.:))

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
چرا ؟
من قبلا برگزار کردم خیلی هم خوب انجام شد
شاید کمی بدقولی کردن دوستان اونم فقط 4-5 بار کلا اما دعوا دیگه ...:|
دوستان باید بچه بازی رو کنار بگذارند .
تا اونجايي كه يادم مياد
تو مسابقات شما هم پايان نيافت:d
هم بدقولي دوستان هم داغون بودن سرورا از ساعت ٨ تا ١ شب

البته ما ساعت ٣ هم يك تست پرايوت ٨ نفر گرفتيم ،بازم نشد ولي ديگه سرچ ميكرديم راحت ميرفت تو

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
تا اونجايي كه يادم مياد
تو مسابقات شما هم پايان نيافت:d
هم بدقولي دوستان هم داغون بودن سرورا از ساعت ٨ تا ١ شب

البته ما ساعت ٣ هم يك تست پرايوت ٨ نفر گرفتيم ،بازم نشد ولي ديگه سرچ ميكرديم راحت ميرفت تو

نه برادر عزیز
شما ادامه ندادید
بنده کاملا یادمه
شما رفتید و در فروم بازی رایانه ادامه پیدا کرد .
چون دوستان اونجا برای هم مرام و معرفت گذاشتند .

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
باشه قبوله پس بچرخ تا بچرخیم.

- - -ویرایش - - -

دارم میبینم مسابقات چقدر با شکوه انجام میشه.:))
ببین در حدی نیستی که با من بچرخی ;) شکوهش به خودم مربوطه و اونایی که عضوشن نه تو . کشیدی بیرون تموم شد دیگه برو یک کلامم تو این تاپیک ارسال نکن .

- - -ویرایش - - -

نه برادر عزیز
شما ادامه ندادید
بنده کاملا یادمه
شما رفتید و در فروم بازی رایانه ادامه پیدا کرد .
چون دوستان اونجا برای هم مرام و معرفت گذاشتند .
سلام امیرحسین . به این پی بردم که مسابقه باید جایزه دار باشه تا بعضیا بخوان برای گرفتنش سرگروه شن و 4 تا اعضا تیم مثل چی همو پیدا کنن بازی کنن !!! خداییش خیلیا رو مخ آدمن :d شیطونه میگه بزنم قفل کنم تاپیکو بره به درک :d :| :d

mmmsa77

کاربر سایت
Sep 6, 2014
27
همه چی رو مدیون من هستید.
چون اگه من نبودم مسابقات جایزه دار نبود.
امیر کوچولو انقدر چیز ارسال میکنم تا......@-)در بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر