اولین تصویر از Source 2.0

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009

[زوم شده]

اولین اسلایدها از موتور جدید Source 2.0 ،Valve لیک شده است. این اسلایدها که توسط CBOAT، یوزر معروف NeoGAF به بیرون درز پیدا کرده، مکان های بازسازی شده‌ی Left 4 Dead 2 را نشان می‌دهد. اطلاعات بیشتری در دسترس نیست، اما احتمالا به زودی شاهد رونمایی رسمی از موتور خواهیم بود.

تصویر اصلی: (کیفیت بهتر)

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
لیک شماره 2 :d

43048223475822560221.png

HL3 + L4D3 + TF2 Source 2

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
متور جدید و ... بخوره تو سرشون بازی HL3 یا PORTAL 3 معرفی کنید .:|

به خدا اگه Valve فقط 2 % برای طرفدار های این بازی ارزش قائل بود تا الان بازی معرفی شده بود به خدا خجالت هم نمیکشن .:-&

شیطونه میگه کلا بی خیال بازی بشه آدم حتی اگه امد تو روحشون بازی نخریم .8-| باز بازی های که تو کما هستن آدم میدونه اول آخرش میان این که از اول نسل پیش یعنی 7 سال پیش تا الان خبری ازش نیست آدم کجای دلش بزاره .:|

من زنده ام؟! بالاخره داره یه خبرایی میشه انگار!

نه بابا زنده کجاییم ما خیلی وقته مردیم این خبر هم از آینده هستش تازه شایعه کو تا واقعیت الان هم نوادگان ما به امید این خبر نشستن تو سر خودشون میزنن کی این شماره 3 معرفی میشه . :|

نتیجه های ما دارن برای نوادگانشون این داستان تعریف میکنن که پدرانشون چقدر در کف شماره 3 بودن نیومد الان یه عکس ازش امده .:|

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
Valveاز اون شرکتایی که تا مطمئن نباشه بازیش به بهترین درجه کیفی رسیده یا نه دست به معرفی و انتشار بازی نمیزنه که اگه اینجور نبود اینقدر سرییه HL ماندگار نمی شد.
ولی به دلم افتاده امسال یه خبرایی هست.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امیدوارم یک خبری از team fortress جدید بشه:d
تنها بازی که روی xbox 360 فعلا بازی میکنم همین team fortress 2.تایید شماره جدیدش واقعا خبر خوبیه

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
چه عجب پس از یک نسل بالاخره نسخه جدید و آپدیت شده از موتور گرافیکیشون رو روی کردند!!!

من یکی که اگر Valve نسخه سوم Half Life اولین بازیش برای نسل جدید نباشه رسمن با یه حرکت انتحاری میرم دفتر مدیریت استودیوش:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر