اولین تصاویر نسخه کنسولی Diablo 3

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
اعلام نشده ps3 یا ps4؟؟؟مطمعنا اینا با هم فرق میکنن
براx360 هم تایید شد؟برادران xbox هم یه فیضی ببرن

برای 360 احتمالش خیلی کم هست از نظر من از اونجایی که blizz هم مثل valve سر win8 مشکل داشت فکر کنم بخوان لج کنن برای 360 ندن.

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
یک استدلال خالص بازیسنتری.

فعلا ps3 و در اینده ps4 دارها به این بازی رسیدن شمام فعلا تو کفش باش تا بعد. این یکی دلایل خیلی ساده میتونه باشه اگرنه خیلی راحت برای کنسول های Microsoft هم تایید میکردن.اینا فکت نیستن که جوش میاری ولی یک سری دلایلی هستن که میتونه علتش باشه.

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
فعلا ps3 و در اینده ps4 دارها به این بازی رسیدن شمام فعلا تو کفش باش تا بعد. این یکی دلایل خیلی ساده میتونه باشه اگرنه خیلی راحت برای کنسول های Microsoft هم تایید میکردن.اینا فکت نیستن که جوش میاری ولی یک سری دلایلی هستن که میتونه علتش باشه.
یعنی واقعا خود شما بودی تو کنفرانس مختص به PS و Sony بازیت رو که می‌خوای روی کنسول های سونی هایپ کنی برای ماکرو هم تایید می‌کردی؟!

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371

یعنی واقعا این بازی انحصاریه، بعد سونی نیومده تو کنفراسش با اعلام انحصاری بودن این بازی گوش فلک رو کر کنه!:-/ از سونی بعید بود!>:d

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
برای 360 احتمالش خیلی کم هست از نظر من از اونجایی که blizz هم مثل valve سر win8 مشکل داشت فکر کنم بخوان لج کنن برای 360 ندن.

شما فکر کردی اونا هم مثل بچه ها رفتار میکنن؟ لج کنن! LOL

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
Blizzard طوری در مورد همکاری مشترکش با Sony صحبت کرده که انگار قراره انحصاری باشه. چیزی معل.م نیست اما چندان هم بعید نیست چون از اول هم که شایعه که Diablo برای کنسول راه افتاد بخاطر این بود که Blizzard شروع به استخدام برنامه نویس و ... که آشنا به سخت افزار PS3 باشه کرد. شاید هم بین کنسول های نسل بعد انحصاری PS4 باشه... اما در کل مهم این هست که من رو PS4 بازی میکنمش!:D چه لانچ تایتلی از این بهتر؟:D

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
بعید می دونم دیابلو انحصاری PS4 باشه و کسی هم انتظار نداره وسط همایش Playstation از مزایا و امکانات این
بازی به روی Xbox صحبت بشه ! مثل Destiny که تنها از نسخه Playstation بازی رونمایی شد در صورتی که این بازی
انحصاری نیست.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
یعنی واقعا خود شما بودی تو کنفرانس مختص به PS و Sony بازیت رو که می‌خوای روی کنسول های سونی هایپ کنی برای ماکرو هم تایید می‌کردی؟!

بازم میگم قضیه خیلی خیلی تابلو بود از نظر من میتونست تا blizzcon صبر کنه و جفتشون تایید کنه که نکرد یعنی کنفرانس خودش به درک بعد میپره تو کنفراس سونی بگه میخوایم برای ps3 و ps4 بازی رو بدیم ؟ انقدر مهم بود که باید این کار رو توی کنفرانس سونی میکرد ؟

یعنی واقعا این بازی انحصاریه، بعد سونی نیومده تو کنفراسش با اعلام انحصاری بودن این بازی گوش فلک رو کر کنه!:-/ از سونی بعید بود!>:d
اولا شا با کلمه انحصاری مثل این که بد متوجه شدی بازی که مدتی روی PC امده و چنین فروش بالایی داشته رو بهش نمیگن انحصاری دیگه.

شما فکر کردی اونا هم مثل بچه ها رفتار میکنن؟ لج کنن! LOL
اونا بچه نیستن ولی وقتی پای چندین میلیادر دلار وسط باشه قضیه فرق میکنه.
Blizzard طوری در مورد همکاری مشترکش با Sony صحبت کرده که انگار قراره انحصاری باشه. چیزی معل.م نیست اما چندان هم بعید نیست چون از اول هم که شایعه که Diablo برای کنسول راه افتاد بخاطر این بود که Blizzard شروع به استخدام برنامه نویس و ... که آشنا به سخت افزار PS3 باشه کرد. شاید هم بین کنسول های نسل بعد انحصاری PS4 باشه... اما در کل مهم این هست که من رو PS4 بازی میکنمش!:D چه لانچ تایتلی از این بهتر؟:D

اخه تابلو تر از این نبود بگه SONY I LOVE YOU :d یعنی نمیتونست صبر کنه تا blizzcon بعد برای جفت کنسول ها تایید کنه ؟

من باز هم میگم اینا نظر شخصی منه فکت نیست ولی هم blizz و هم valve سر قضیه win8 ها کاری برای لج بازی میکنن به نظرم. ممکن هست بازی 2 روز دیگه برای کنسول های دیگه هم تایید بشه

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
من باز هم میگم اینا نظر شخصی منه فکت نیست ولی هم blizz و هم valve سر قضیه win8 ها کاری برای لج بازی میکنن به نظرم. ممکن هست بازی 2 روز دیگه برای کنسول های دیگه هم تایید بشه
در مورد شرکت ایران خودرو و سایپا حرف نمیزنی که !!
اپل و سامسونگ با اون درگیری معروفشون و شکایت شکایت کشی هنوز هم با هم معاملات تجاری دارن ....
این یک چرخه هست کسی نمیتونه توش کوچکترین خلالی به وجود بیاره ... والو و بیلیزارد از صدقه سری ـه ویندوز مایکرو به اینجا رسیدن اگر هم رو 360 یا 720 پورت نشه به خاطر لج بازی و از این دست مضخرفات نیست ... احتمالا بودجه ساخت ـشون همین مقداره ـه و یک کنسول رو در نظر گرفتن
هرچند من مطمئنم تو کنفرانس معرفی مایکرو هم دیابلو معرفی میشه ... کسی نمیتونه از بزرگترین شبکه آنلاین کنسولی بگذره !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر