اولین تصاویر نسخه کنسولی Diablo 3

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شماها یا واقعا سن کمی دارین یا توهم میزنید!
کدوم شرکتی تو این وضعیت که خرج ساخت بازی بالا رفته میاد بگه من با فلان شرکت حال میکنم فقط برای اون بازی میسازم!!؟؟؟
اگه انجصاری بود که با سونی با جرات میگفت انحصاریه! تابلوئه تو e3 میگن حتی برای WIIU هم میاد:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شماها یا واقعا سن کمی دارین یا توهم میزنید!
کدوم شرکتی تو این وضعیت که خرج ساخت بازی بالا رفته میاد بگه من با فلان شرکت حال میکنم فقط برای اون بازی میسازم!!؟؟؟
اگه انجصاری بود که با سونی با جرات میگفت انحصاریه! تابلوئه تو e3 میگن حتی برای WIIU هم میاد:D

توجه نکردین باز که,سونی چطور بیاد بگه انحصاریه وقتی قبلا واسه PC عرضه شده!!!:-/

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
توجه نکردین باز که,سونی چطور بیاد بگه انحصاریه وقتی قبلا واسه PC عرضه شده!!!:-/

میتونست بگه رو کنسولها انحصاریه!
بلیزارد هم وقتی این خفت رو قبول کرده که بازیش با این سبک رو کنترلر اجرا بشه مطمئن باش رو همه کنسولا میده!
چون سونی گفت ps4 میاد یه عده جو میگیردشون فکر میکنن همه شرکتا عاشق چشم ابرو میشنو پول براشون اهمیتی نداره

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
این لج و لجبازی چیه آخه؟ بدون شک Diablo برای 360 و 720 هم میاد و من حتی بعید نمیبینم که برای wii u هم تایید بشه. الان نکته اینجاست که خدا کنه بشه کراس پلتفرم بازی کردش!

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
بازم میگم قضیه خیلی خیلی تابلو بود از نظر من میتونست تا blizzcon صبر کنه و جفتشون تایید کنه که نکرد یعنی کنفرانس خودش به درک بعد میپره تو کنفراس سونی بگه میخوایم برای ps3 و ps4 بازی رو بدیم ؟ انقدر مهم بود که باید این کار رو توی کنفرانس سونی میکرد ؟

اولا شا با کلمه انحصاری مثل این که بد متوجه شدی بازی که مدتی روی PC امده و چنین فروش بالایی داشته رو بهش نمیگن انحصاری دیگه.

اونا بچه نیستن ولی وقتی پای چندین میلیادر دلار وسط باشه قضیه فرق میکنه.

اخه تابلو تر از این نبود بگه SONY I LOVE YOU :d یعنی نمیتونست صبر کنه تا blizzcon بعد برای جفت کنسول ها تایید کنه ؟

من باز هم میگم اینا نظر شخصی منه فکت نیست ولی هم blizz و هم valve سر قضیه win8 ها کاری برای لج بازی میکنن به نظرم. ممکن هست بازی 2 روز دیگه برای کنسول های دیگه هم تایید بشه
اقا داستان این چندین میلیارد دلار چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما خوت رو کنترل میکردی میگفتی چندین میلیون دلار بیشتر قابل هضم بود

---------- نوشته در 12:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 PM ارسال شده بود ----------

میتونست بگه رو کنسولها انحصاریه!
بلیزارد هم وقتی این خفت رو قبول کرده که بازیش با این سبک رو کنترلر اجرا بشه مطمئن باش رو همه کنسولا میده!
چون سونی گفت ps4 میاد یه عده جو میگیردشون فکر میکنن همه شرکتا عاشق چشم ابرو میشنو پول براشون اهمیتی نداره
غیر از دو سه تا بازی اول که انحصاری بودن بقیه بازیها هیچ کدومشون انحصاری نبودن
یعنی واقعا بچه ها متوجه این داستان نشدن؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر