اولین تصاویر از CryEngine 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بازی با متور Cry Engine 3 ساخته شده که نوید یک بازی با فیزیک و گرافیک خارق العاده رو میده .

در ضمن سازنده ی بازی گفته که گرافیک نسخه ی PC با نسخه ی کنسولی به لطف استفاده از این موتور قدرتمند و تکنیک های حرفه ای هیچ فرقی نخواهد کرد .

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
در ضمن سازنده ی بازی گفته که گرافیک نسخه ی PC با نسخه ی کنسولی به لطف استفاده از این موتور قدرتمند و تکنیک های حرفه ای هیچ فرقی نخواهد کرد .
خدایی نکرده نمی خوام توهین کنم ولی این حرف بیشتر به یه لطیفه شبیهه!چون کنسولا حتی قدرت اجرا کردن گرافیکی بمانند شماره اول رو ندارن اون موقع قرار است با PC برابری کنن!
این بازی یه نسخه کنسولی داره و یه نسخه PC تا اونجا که من یادم هست.اکثر این عکس ها هم برای نسخه PC هست نه کنسولی

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
البته این عکسها فعلا از موتور بازی هستش صفحه قبل هم یک سری اشتباهی
دوستان از نسخه اولی crysis عکس گزاشتن که مربوط به pc هستش خب معلوم نسخه کنسولی
در کار نیستش ولی با این نمایش های که دادن از نسخه کنسولی تا به اینجای کار بسیار عالی
هستش

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
MAXIMUM ARMOR-MAXIMUM SPEED-MAXIMUM GAME
اخ جون دوباره با NOMAD بازی می کنیم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
الان این تریلری که دیدم یه جورایی داشت گیم پلی بازی را هم نشون میداد همون وجود اسلحه هر سه تا پلتفورم را نشون میداد . اگه راست باشه کاری هست که روی کنسولها شد .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فريدون ميشه يه كم راجع بهش توضيح بدي؟ قند تو دلم آب شد:((
یک ویدئوی تبلیغاتی برای موتور فوق قدرتمند و شاهکار و بینظیر و ... CryEngine 3 ست که نشون میده چه قابلیت های منحصر بفردی داره. اگر بازی توسط این موتور ساخته به، 100% میشه گفت همه چیزش Real_time هست. درضمن میشه همزمان برای 3 پلتفرم بازی ساخت ( اینطوری برداشت کردم ).
یه صحنه داره که یک موشک برخورد میکنه با سطح دریا بعد شاهد تاثیر خارق العاده اون روی اجسام و درختهای ساحل هستیم. بدون تملق باید بگم درحد فیلم مستند کار شد :love:.
لینک رو دوستان ارائه کردن. حتما بگیرش. 11 مگ بشتر حجم نداره.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
بابا اگه همه بازیا روی پی سی اینطوری بود من تا 3 میلیون خرج پی سی میکردم.... ولی حیف :( که پی سی به خاطر یه بازی ارزش اینهمه خرج نداره....

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه , ولی یه چیز واقعآ جالب فهمیدم ! (در حقیقت دوستم فهمید :D)

سمت راستی که آرمی هست که توی تریلر میبینیم , سمت چپی هم اون چشمه (اسمش یادم نیست !) که برای خرافات و چشم زخم و اینا به کار میبرن ! شباهتشون واقعآ زیاده :D
هر دو از خارج با یه دایره آبی پر رنگ شروع میشن , بعد سفید , بعد آبی کمرنگ و بعد سیاه :D فکر نمیکنم اتفاقی بوده باشه :D

yl0y11y061l6fr2zjmxk.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
آریا تو رو ببینم که چی بسرت نیاد :biggrin1: منم گفتم حالا چی میخوای نشون بدی .
ولی جالب بود .
اسم این وسیله (گوزلوک ه):biggrin1:

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
من شنیدم با این موتور یا با نسخه قبلیه اون دارن یه انیمیشن خوف درست میکنن که توی جنگله و هیولاهای ترسناکی داره یه چیزی شبیه فارکرای.کسی خبری ازین انیمیشن داره که ساختش تموم شده یا نه و اسمش چیه؟

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
این ویدئو دیوانه کننده بود !! مخصوصا سکانس دوم که جنگل رو نشون میده !! وقتی دیدم واقعاً سکته ی ناقص رو زدم !!
به این میگن نسل بعد !!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
فکر کنم من قلبم واستاده!
یعنی یه همچین چیزی رو میشه دید؟با این کیفیت و جزئیات خودت بازی کنی!

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
Holy Sh*T
دیوانه شدم مخصوصا با اون عکس پیر مرده در ص 1 ...........:((:laughing::cheesygri:confused::eek:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر