اولین تریلر گیم پلی + اطلاعات جدید از The Silent Ship

کدوم نسخه بازی مورد انتخاب شما خواهد بود؟

• DirectX10 قابل اجرا فقط برای ویستا

رای‌ها: 52 42.6%
  • DirectX9 و اجرا بر روی XP

رای‌ها: 70 57.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    122

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
mtotuv.jpg

سلام

همينطور که قول داده بودم اولين تريلر رسمي بازي ایرانی The Silent Ship يا با زبان شيرين فارسي کشتي خاموش رو با کد ماموريتي برگشت به جزيره رو تقديم شما ميکنم اين تريلر حاوي یکی از مراحل بازي هستش که فقط براي تست و نمايش هست و تمام ايراد هاي بازي در نسخه نهايي برطرف ميشه همينجا از پوريا مشكاتي عزيز هم به خاطر صدای کارکتر به عنوان صداي اصلي شخصيت بازي تشکر ميکنم براي آشنايي هر چه بيشتر شما با اين بازي اطلاعات تقريبا تکميلي رو در مورد عنوان The Silent Ship Back To Island در اختيار شما ميگذارم:

اطلاعات کلي:

- بازي بر پايه DX9 و به طور متغیر بین 25 تا 30 فرم در ثانيه اجرا ميشه.

- کشتي خاموش در مجموع داراي 6 مرحله ميباشد.

- شخصيت اصلي بازي يک تاريخ شناس آماتور هست که از تهران براي تکميل تحقيقات خودش در مورد فرهنگ ايرانيان در طول تاريخ عازم کيش ميشه اون در بدو ورود به جزيره کيش براي بازديد از کشتي به گل نشسته يوناني ها تصميم ميگيره و شبانه با وسائل اندک خودش براي تحقيق وارد اون کشتي ميشه در اين راه با صحنه ها و حوادث مختلفي روبرو ميشه و پس اي اين واقعه راه زير زميني مشکوک به زير کشتي تا اعماق آب پيدا ميکنه گودي اين راه پله به حدي بود که به مجموعه تاسيساتي زير دريا ميرسه صدا هاي عجيب تاريخ کهن عجيب همه چيز شخصيت بازي رو براي اين عمل وا ميداره که به اين ماجرا و اتفاقات حاصله پايان بده! و...

- در طراحي بازي سعي شده تا حد ممکن از آبجکت هاي واقعي در بازي استفاده بشه البته اين در مورد اجسام با حجم بالا بيشتر صدق داره.

- محيط بازي ار اکثر موارد توسط نرم افزار 3D World Studio طراحي شده و همچنين صدا گذاري بازي توسط نرم افزار FL Studio در مورد افکت هاي گرافيکي انيميشن کوتاه بازي هم از قابليت هاي نرم افزار FXhome VisionLab Studio استفاده شده لازم به ذکر هست محيط بازي آسمان بازي نيز با نرم افزار Skymatter طراحي و Export شده همونطور هم که در جريان قرار گرفتديد بخشي از نور پردازي بازي توسط موتور گرافيکي C4 و کل بازي توسط نرم افزار Fps Creator طراحي و رندر ميشه که به نوعي انجين محاسبه گرافيک و هوش مصنوعي به حساب ميآد.

- براي بازي نسخه دمو عرضه نميشه.

- بازي روي ويندوز ويستا و XP اجرا ميشه در مورد سيستم مورد نياز در مراحل توليد نهايي بازي اطلاعات گفته ميشه.

- سبک اصلي بازي اول شخص با تم ماجراجويي هست.

چند تصوير از گيم پلي بازي:

2e49k0i.jpg

2d942gh.jpg

wswsgl.jpg

k0j91x.jpg

تريلر اصلي بازي:

با کیفیت خیلی پایین برای دانلود بهتر حجم 23 مگابایت

آخرین ویرایش:

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
آقا من واقعا از یه موضوعی حالم گرفته شد . چرا اسلحه ها رو از مدلهای آماده برداشتید ؟
اینطوری که ارزشی نداره بازی به نظر من طراحی ها رو خودتون انجام میدادید بهتر بود

martin kane

کاربر سایت
Mar 3, 2008
224
نام
Arash
Har !
icon8.gif

دوست عزیز شما جوری میگی از بازی های ایرانی همایت :laughing: نمیکنم که انگار از بازی های غربی حمایت میکنی.:evil:
میشه بدونم شما تا حالا چند تا بازی اوریج گرفتی ؟:cool: (بازی های خارجی):sick:
درود
بازی های خارجی که بد نیست;)خیلی هم خوبه:love:
بعد یه سوال شما خودت ویندوزت(Windows) اورجیناله (Original) ؟

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
سلام دوستان

ساخت بازی ایرانی کشتی خاموش به طور کامل به پایان رسید.

من هم به نوبه خودم بهتون تبریک میگم ...
با نتیجه تلاشتون کاری ندارم، مهمترین نکته توی ساخت بازیهای مستقل به اتمام رسیدن اونهاست، که شما این مهم رو به انجام رسوندید. گرمترین تبریکاتم رو تقدیم شما میکنم.
امیدوارم نتیجه کار هم مثبت باشه و برای ادامه راهتون آرزوی موفقیت دارم.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
آقا من واقعا از یه موضوعی حالم گرفته شد . چرا اسلحه ها رو از مدلهای آماده برداشتید ؟
از یک نفر نمیشه همچین انتظاراتی داشت اینطوری وقت گرفته میشد مهم نتیجه نهاییه اقا رضا کار درست رو انجام داد
نتیجه تلاشتون کاری ندارم، مهمترین نکته توی ساخت بازیهای مستقل به اتمام رسیدن اونهاست
درسته تا حالا خیلی از شرکت ها بازی رو تا وسط ساختن ول کردن
ولی داش رضا با این همه زد حالی که زدن ساخت بازی رو به اتمام رسوند
پس مردم چجوري اين بازي رو بشناسند تا برند و بازي رو خريداري كنند بالاخره بايد يكجايي تبليغ بشه
خب برای همین چیزاست که پیشرفت نمیکنیم . ولی میشه تو روزنامه و مجله و سایت تبلیغ داد .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
متن پنهان:
با کمال احترامی که به بازی سازان ایرانی من شخصا هیچ وقت از این بازیسازان ایرانی همایت نمی کنم حتیبه صورت دانلود فری.اصلا هم اینجا ازادی برای صحبت کردن نیست چون به بن شدن منجرم می شه.فقط در همین حد خواستم بگم تو این بازی مسئله ایمان و حجاب که اینشاااااالاااااا حتما رعایت شده.ترجیح می دم تام رایدر و fable2 بازی کنم .
نظر كه دادي! و منم جوابش ميگم :
شما فكر ميكني بازي هايي مثل تام رايدر يا فيبل و... براي رضاي خدا ميان صحنه هاي فلان و بسيار ميزارند؟

نميخوام بيخود چيزي گفته باشم ولي يك تحقيق بكن ببين چرا تو بازي هايي مثل NFS يا فيبل يا هر چيز ديگه اي اين چيز ها رو ميزارند فكر نميكنم براي رضاي خدا و گفتن خسته نباشيد شما اين كار بكنند.

همين Tomb Raider Underworld روز اولي كه مدلش به صورت كامل معرفي شد و تريلر هاش ريخته شد توي اينترنت توي هر وبسايت يا هر وبلاگي ميرفتي جزء 10 تاپيك برتر عكس هاي مدل شخصيت Tomb Raider Underworld بود.

اينها رو فقط ميزارن براي فروش بيشتر و به عبارتي تحريك كردن انسان براي خريد كه ديگه همه ميدونند پست ترين كار ممكنه همينه.

بعدش هم شما توي يك بازي ترسناك كه سراسر ترس و شايد تو كل بازي 4 تا آدم درست حسابي نبيني توقع داري ... ولش كن:biggrin1:

رضا جان خودت كه دستي حداقل ايني كه ما ميدوني مجله داري خب تبليغاتش مطمئنا چاپ ميشه ديگه ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ایمان و حجاب تو این بازی ! اصلا ربطی به تم ترسناک و داستان کشتی خاموش نداره عزیز ! :confused:

رضا جان خسته نباشی امیدوارم تو کارتون موفق باشی.من از محدودیت خوشم نمی یاد به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشید بایت غلط املایی هم دقت نکردم مثل خیلی از یوزر های عادی و ... دیگه .انقدر هم بحث نکنید و واقعا متاسفم اگه کسی بیاد همین پست منو دوباره ریپلای کنه و بخواد بحثو ادامه بده مطمئن باشید جواب همه رو داشتم فقط خواستم بحثو ادامه ندم

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
درود
بازی های خارجی که بد نیست;)خیلی هم خوبه:love:
بعد یه سوال شما خودت ویندوزت(Windows) اورجیناله (Original) ؟
دوست خوبم اصلا بحث سر این نیست.
من میگم وقتی شما بازی کپی غربی میگیری از اون شرکت حمایت نکردی.بعدا جناب pcgamer میگه من از بازی های ایرانی همایت :lol: نمیکنم.در صورتی که ایشون و من و شما و همه از بازی های غربی هم حمایت نمیکنیم.حالا بگذریم.
خریدن بازی های کپی اقتضای موقعیت جامعه ی ماست.
ولی حمایت از بازی های ایرانی و این صنعت نوپا کار سختی نیست.
در پایان از همه ی دوستان که میگن من بازی رو نمیخرم بسی متاسفم.
وقتی اکتیویژن میاد kung fu panda میسازه همه مردم غرب برای حمایت از ناشر و سازنده میرن بازی رو میخرن.بعدا یکی تو ایران میاد کشتی خاموش میسازه که بین سایر بازی های ایرانی یک ستاره هست ولی هموطنان به این صورت (:sick:)حمایت میکنن.
پس مردم چجوري اين بازي رو بشناسند تا برند و بازي رو خريداري كنند بالاخره بايد يكجايي تبليغ بشه
زیاد نیازی به تبلیغ نیست چون اونی که باید بخره میخره.:love:
ولی فکر کنم تو بازی نما تبلیغ بشه.!
شما میتونی بری نتیجه خودکفایی در بازی های ایرانی رو ببینی.:-"

Luis Sera

کاربر سایت
Apr 26, 2007
202
دوست خوبم اصلا بحث سر این نیست.
من میگم وقتی شما بازی کپی غربی میگیری از اون شرکت حمایت نکردی.بعدا جناب pcgamer میگه من از بازی های ایرانی همایت :lol: نمیکنم.در صورتی که ایشون و من و شما و همه از بازی های غربی هم حمایت نمیکنیم.حالا بگذریم.
خریدن بازی های کپی اقتضای موقعیت جامعه ی ماست.
ولی حمایت از بازی های ایرانی و این صنعت نوپا کار سختی نیست.
در پایان از همه ی دوستان که میگن من بازی رو نمیخرم بسی متاسفم.
وقتی اکتیویژن میاد kung fu panda میسازه همه مردم غرب برای حمایت از ناشر و سازنده میرن بازی رو میخرن.بعدا یکی تو ایران میاد کشتی خاموش میسازه که بین سایر بازی های ایرانی یک ستاره هست ولی هموطنان به این صورت (:sick:)حمایت میکنن.

شما میتونی بری نتیجه خودکفایی در بازی های ایرانی رو ببینی.:-"

طراحی های بازی خودش مهم ترین قسمت بازی حساب میشه اگر باشه مدل آماده باشه
چه ارزشی داره ؟ به نظر من یه چندتا طراح باید وارد گروهتون کنید

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
رضا جان خسته نباشی امیدوارم تو کارتون موفق باشی.من از محدودیت خوشم نمی یاد به هر حال امیدوارم همیشه موفق باشید بایت غلط املایی هم دقت نکردم مثل خیلی از یوزر های عادی و ... دیگه .انقدر هم بحث نکنید و واقعا متاسفم اگه کسی بیاد همین پست منو دوباره ریپلای کنه و بخواد بحثو ادامه بده مطمئن باشید جواب همه رو داشتم فقط خواستم بحثو ادامه ندم
سياوش اخه يهو اومدي گفتي (من هيچوقت از بازيسازانه ايراني حمايت نميكنم) يا گفتي (این بازی مسئله ایمان و حجاب که اینشاااااالاااااا حتما رعایت شد )
از همه بدتر اين بود (ترجیح می دم تام رایدر و fable2 بازی کنم)
اگر خودت جاي اقا رضا بودي كه بعد از اين همه زحمت و سختي و با اين همه ذوق كه هر روز عكس هاي جديد و تريلر هاي جديد به بچه هاي BC نشون ميده يكي بياد اين حرفا رو بزنه ناراحت نميشي نه للاهي ناراحت نميشي؟؟؟؟تازه تو ميتونستي اين نوشته هارو براي رضا PM بدي نه تو تاپيكش بنويسي كه همه ببينن
من پست هاتو ديدم و واقعا انتظار همچين نوشته هايي ازت نداشتم
از طرزه افكارت ناراحت نشدم از طرز صحبت كردنت ناراحت شدم تو پست قبليم هم نوشتم كه ازت انتظار اينطور پست هارو نداشتم ولي نظر هركي محترمه و بايد بهش احترام گذاشت
از نظره من اين حرفه درستي نيست بالاخره مردم بايد از جو و موضوعه بازي با خبر باشن مخصوصا كه اين اولين بازي اكشن اول شخص ايرانه(First Person Shooter)فكر كنم اگر مردم از موضوع و جو بازي با خبر باشند خيلي ها مشتاق اين بازي بشوند بروند و اين بازي رو خريداري كنند البته اين يك نظره:-"

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
از نظره من اين حرفه درستي نيست بالاخره مردم بايد از جو و موضوعه بازي با خبر باشن
خب درسته صد در صد هم تبلیغات انجام میشه ولی صدا و سیما رو به خاطر هزینه های نجومیش باید بیخیال شد
زیاد نیازی به تبلیغ نیست چون اونی که باید بخره میخره.
خب اونی که باید بخره اول باید بشناسه دیگه فدات شم :biggrin1:
در مورد تبليغات با اجازه رضا سيل عظيم تبليغات در راه است كه در همه جا خواهيد ديد.
مشکل حل شد ... ;) ( قراره سیل بیاد ! )
طراحی های بازی خودش مهم ترین قسمت بازی حساب میشه
درسته ولی وقتی موتور بازی و تمام ابجکتها امادست یه اسلحه این وسط چه تاثیری داره ؟
اگر باشه مدل آماده باشه چه ارزشی داره ؟
مگه ساخت بازی فقط طراحیه ؟ همین طراحی صحنه ، صدا گذاری ، داستان و ... خودش کلی کار میبره .
به نظر من یه چندتا طراح باید وارد گروهتون کنید
مساله همینه ... گروهی وجود نداره ! رضا خودش تنهایی داره این بازی رو میسازه .

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
در مورد تبليغات با اجازه رضا سيل عظيم تبليغات در راه است كه در همه جا خواهيد ديد.
اوه اوه خدا رحم كنه عجب سيلي قراره بياد
مشکل حل شد ... ;) ( قراره سیل بیاد ! )
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::laughing::laughing::laughing:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بازیسنتر نمی یام اگه هم بیام خیلی خیلی کم می یام خیالتون راحت.
برگردین پست هاتونو بخونین.من نمی یام اینجا وقت بزارم که خودمو ناراحت کنم یا کسی دیگه ای
اگه هم می دونستم سازنده این بازی تو فروم هستن تنها کاری که می کردم این بود که نظری نمی دادم از کنارش رد می شدم که ناراحت نشن
بارها تو تاپیک های مختلف دیدیم توهین کردن تمسخر گرفتن و.. حرفاتون که از مرز بی احترامی هم گذشته توهین این نیست که بگی فلان شده و ... من تا به حال به کسی اصلا اجازه ندادم خارج فروم بام اینجوری صحبت کنه و اصلا معاشرتای اینجوری نداریم که شماها هر جور دلتون می خواد پشت pc نشستینو تایپ می کنید.
مسئله قهر ... هم نیست که گفتم نمی یام یا خیلی کم می یام احساس می کنم جو اینجا به من نمی خوره از هر جایی و سنی عضو هستن اصلا محیط دوستانه نیست.
ببینید 10 خط نوشتم و می تونستم تک تک حرفاتونو زیر سوال ببرم ولی جواب ....
خرد یارتون باشه

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
بازیسنتر نمی یام اگه هم بیام خیلی خیلی کم می یام خیالتون راحت.
برگردین پست هاتونو بخونین.من نمی یام اینجا وقت بزارم که خودمو ناراحت کنم یا کسی دیگه ای
اگه هم می دونستم سازنده این بازی تو فروم هستن تنها کاری که می کردم این بود که نظری نمی دادم از کنارش رد می شدم که ناراحت نشن
بارها تو تاپیک های مختلف دیدیم توهین کردن تمسخر گرفتن و.. حرفاتون که از مرز بی احترامی هم گذشته توهین این نیست که بگی فلان شده و ... من تا به حال به کسی اصلا اجازه ندادم خارج فروم بام اینجوری صحبت کنه و اصلا معاشرتای اینجوری نداریم که شماها هر جور دلتون می خواد پشت pc نشستینو تایپ می کنید.
مسئله قهر ... هم نیست که گفتم نمی یام یا خیلی کم می یام احساس می کنم جو اینجا به من نمی خوره از هر جایی و سنی عضو هستن اصلا محیط دوستانه نیست.
ببینید 10 خط نوشتم و می تونستم تک تک حرفاتونو زیر سوال ببرم ولی جواب ....
خرد یارتون باشه
سياوش خودتو ناراحت نكن بسه ديگه اصلا فراموشش كن خودتو عشق است
بازي سنتر بيا چرا كم مياي زياد بيا
خيلي نامردي با منم هستي حال گومت:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر