اولین تریلر رسمی از گیمپلی Rage !!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بالاخره بعد سال ها انتظار اولین تریلر از گیم پلی بازی نمایش داده شد .
نمیدونم چی بگم حقیقا بهترین یعنی بهترین چیزی که تا حالا دیدم واقعا بینظیره توجه به جزئیات و در کنار تکسچرهای باورنکردنی بازی یعنی ادم را انگشت به دهان میذاره . اولین نمایش بازی را یادتون بندازید حالا این را نگاه کنید .
فقط میتونم بگم جانکارمک بار دیگر خودش را ثابت کرد .
تریلر در دوبخش رانندگی و حالت FPS میتونید نگاه کنید توصیه میکنم اولی را نگاه کنید که محیط بیرونی را نشون میده بازی به صورت خارق العاده گرافیک داره و بعد سوار ماشین میشه با فضای کاملا open world پیاده سازیه چنین تکسچری واقعا جای سوال داره . به استایل گرافیکی هم توجه کنید .
توصیه میکنم به مصاحبه g4tv گوش کنید . با این حال در 60 فریم هست !

کسانی هم که نگران درجه سنی بودند باید بگم بازی به اندازه کافی خشونت داره !
http://e3.g4tv.com/thefeed/blog/post/705613/Hands-On-id-Softwares-Rage-from-E3-2010-Live.html

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SaDrA-HhH

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,766
نام
امین
تو ایران تا یه موضوعی پیش میاد میگه نظر شخصیه اگه اینه منم میگم مالدیو بهترین تیم جهانه نظر شخصیه دیگه
هر چیزی حدی داره . نظری که توش تعصب . غرور .کله شغی باشه نظر شخصی نیست . توهمه اون شخصه

جان کارمک با اون پیشینه قویش صد در صد هر چیز این بازی رو بخوایم بد بگیم صد در صد گرافیک این بازی یه شاهکار خواهد بود مثل بازی دوم 3 که در زمان خودش گرافیکش عا لی بود بقیه جنبه های بازی رو کاری ندارم چون بحث سر گرافیکه بازی در این تاپیک هستش

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
اصلا محیط خطی! فرض رو بر این میگیریم که بزرگ هم نیست و مثل Doom 3 هست!

باز هم همچین گرافیکی در 60 فریم (در کنسول ها) بی رقیبه. گرافیکش بهترین نیست. همون صفحه دوم هم گفتم بازیهای بهتری هستند، ولی اونها 30 فریم اند، نه 60 فریم! وقتی یه بازی میخواد 60 فریم بشه باید بیش از دو برابر از جزئیات گرافیکیش کم کنند، که با این حال میبینیم Rage گرافیک بسیار خوبی داره.

Dreadlord جان اگه بحث راجع به ارتباط frame rate و سطح گرافیکی باشه .. یک مسئله مهم به ذهنم رسید
مطرح کردذن این مسئله خالی از لطف نیست ( در حد یک تئوری هست )
1- بازی های 3D نیاز به 60 فریم ثابت دارن
2- بازی های بزرگ از نظر گرافیک مثل Crysis2 و killzone3 در حالت 3D اجرا می شن
3- این بازی ها بدون داشتن 60 فریم قفل شده نمی تونن 3D بشن

این مسئله چه طور ممکن هست ؟ به غیر از این که Crytek و GG هم به فریم 60 دست پیدا کردن :-/

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
یک موضوعی را دوستان مد نظر داشته باشن این 60 فریم بودن بازی با جزییات
بالای میتونه به موتور بازی ربط داشته باشه چون قبلا یادم میگفتن موتور بازی جوری
طراحی شده که به سیستم فشار چندانی وارد نمیکن و این یکی از مهمترین خصوصیات
id tech 5 هستش:d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Dreadlord جان اگه بحث راجع به ارتباط frame rate و سطح گرافیکی باشه .. یک مسئله مهم به ذهنم رسید

این مسئله چه طور ممکن هست ؟ به غیر از این که Crytek و GG هم به فریم 60 دست پیدا کردن :-/

خيلي ساده بگم هر عنواني كه هست حتي Crysis2 در حالت 2D روي 30 فريم اجرا ميشه. بيشتر كه نيست ؟ ولي RAGE در همينحالت روي 60 فريم است .خب وقتي يه بازي در حالت 3D ميخواد روي 60 فيريم اجرا بشه حتما از افكتهايي كه توحالت 2D استفاده ميشده را كم ميكنه تا بتونه به 60 فيريم برسه با حساب اينكه تو 2D در 30 فريم بوده . اگر كم نميشد حتما بايد ميتونستند تو حالت 2D هم بازي را به 60 فريم برسونن ؟

حالا كاري با اين ندارم كه توحالت 3D بعضي افكتها ها خودبخود بوجود مياد يا نه چون هرچي هست بالاخره اون افكتها نيست و اين كار را راحت تر ميكنه .

ولي RAGE تونسته يك دنياي منحصربفرد با اون ميزان polygons و تكسچر كاملا يكدست و بدون هيچگونه بارگذاري و تماما اجكتيو را در انثانيه در يك محيط بزرگ و OPENWORLD با اون جزئيات را توحالت 2D در 60 فريم اجرا و لود كنه كه يه شاهكار بحساب مياد اگر اينطور نبود هيچ سايتي اينقدر ازش تغريف نميكرد .

اين حرف NOWGAMER :
Megatextures and id Software's id Tech 5 engine combining, crafting some of the most amazingly detailed worlds yet, all at 60 FPS, even on consoles

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
لي RAGE در همينحالت روي 60 فريم است .خب وقتي يه بازي در حالت 3D ميخواد روي 60 فيريم اجرا بشه حتما از افكتهايي كه توحالت 2D استفاده ميشده را كم ميكنه تا بتونه به 60 فيريم برسه با حساب اينكه تو 2D در 30 فريم بوده . اگر كم نميشد حتما بايد ميتونستند تو حالت 2D هم بازي را به 60 فريم برسونن ؟
شما افکت های RAGE رو دیدی ؟! شاید KZ3 , C2 تو حالت 3D با شصت فریم افکت های تصویری خیلی خیلی بهتری نسبت به RAGE تو حالت 2D داشته باشن!

مزخرف ترین افکت آب رو میتونین تو RAGE مشاهده کنید, واقعاً جالبه!

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
خيلي ساده بگم هر عنواني كه هست حتي Crysis2 در حالت 2D روي 30 فريم اجرا ميشه. بيشتر كه نيست ؟ ولي RAGE در همينحالت روي 60 فريم است .خب وقتي يه بازي در حالت 3D ميخواد روي 60 فيريم اجرا بشه حتما از افكتهايي كه توحالت 2D استفاده ميشده را كم ميكنه تا بتونه به 60 فيريم برسه با حساب اينكه تو 2D در 30 فريم بوده . اگر كم نميشد حتما بايد ميتونستند تو حالت 2D هم بازي را به 60 فريم برسونن ؟

حالا كاري با اين ندارم كه توحالت 3D بعضي افكتها ها خودبخود بوجود مياد يا نه چون هرچي هست بالاخره اون افكتها نيست و اين كار را راحت تر ميكنه .

ولي RAGE تونسته يك دنياي منحصربفرد با اون ميزان polygons و تكسچر كاملا يكدست و بدون هيچگونه بارگذاري و تمامابجكتيو را در انثانيهدر يك محيط بزرگ و OPENWORLD با اون جزئيات را توحالت 2D در 60 فريم اجرا و لود كنه كه يه شاهكار بحساب مياد اگر اينطور نبود هيچ سايتي اينقدر ازش تغريف نميكرد .

اين حرف NOWGAMER :
Megatextures and id Software's id Tech 5 engine combining, crafting some of the most amazingly detailed worlds yet, all at 60 FPS, even on consoles

به به محط خلوت ! جوابتون را پییین با تحلیل های سایتها بگیرید

متاسفانه هیچ کدوم از دیدهات درست نیست و این عینه قانونه که دارم حرفهای سایتها را میذارم اینجا و هیچ گونه بزرگنمایی و هایپ از طرف بنده نشده فقط به خاطر جواب بعضی ها :

صفحات قبل سعي کردم حرفهاي که واسه بيظير بودن گرافيک گذاشتم را همه ببينن ولي راحت از روش گذاشتند اينا را هم که هرچي سايت بوده و بازي را ديده و چي گفته اينجا ميذارم .البته بماند ماله صفحه قبلی .
بعضي تا کجا ميخواند ادامه بدند چي را ميخوان ثابت کنن ؟!

gamesradar بهترين نمايشگاه دونسته و ميگه دنياي گرافيکي بازي را نميشه شرح داد ! سايتهايي که پايين گذاشتم ميگن بازي به راجتي بين بهترين گرافيکهاي تاريخ قرار ميگيره تا ign که مثل بقيه که تراز جديد از سطح گرافيکي ميدونه و کلمه يونيک براش بکار ميبره . کلمات از قبيل phenomenal , crazy,gorgeous,unique
اينا همش چکيده اي از حرفهاي هر سايتي که به بازي گفتن حالا خودتون را بزنيد............

cheatcc.com
With all this in mind, I'd say that Rage already looks like the most interesting title to come out of id software in over a decade. I applaud them for going in a different direction than what was probably expected; just making another dark corridor shooter that likely has something to do with hell breaking loose. While the game already looks incredibly polished, visually and otherwise, it is still quite a ways from hitting store shelves. Hopefully we'll have at least a few more chances to check it out, preferably in playable form, before then to let you know what else you can expect from this delightfully different id shooter.
Graphics that have to be seen to be believed. Powered by id's cutting-edge new id Tech 5 engine, new Megatexture technology brings the vast wasteland to life in never-before-possible detail with action running at an astounding 60 frames per second.
gamesradar
Rage can’t be described with words like “polygons” and “textures;” it demands descriptors like “striking,” “radiant,” and “zestful.” CryEngine3, meet id Tech 5… and be afraid
Yes, Rage might be my game of the show
. It’s a tight, focused, incredibly refined yet utterly playable shooter from the folks who invented the FPS. And Homefront stirred my blood with its appeal to my patriotic side (and it looks like an intense shooter to boot). But that’s what we expect from these big fellas, so I wasn’t surprised by either of these games. They’re both tops, sure, but my games of this particular day were the ones that showed me something I had no idea I wanted.”
What’s so special about RAGE then, besides it being id’s first original game in a decade? Well, it looks really nice – id’s Tech 5 engine is a technological marvel, and RAGE’s world beams with pin-sharp detail and objects, with solitary wooden shacks to towering wind-carved columns of rock, all looking meticulously hand-crafted
The lighting is incredible too, with the evening sun beating the contours of the cliff face, roasting the scarce flora and reflecting off rusted metal, while the shade glows with an ambient, cool blue hue. Id has managed to not only fill the world with light and shadow, but there’s a real sense of temperature in the cleverly employed palette of browns and blues
.
dasreviews.com
Das Reviews just sat down to a screening of id Software’s upcoming Rage. We call it a screening because we sat in a small, dark theater with a giant screen and a kicking sound system. We got treated to a walkthrough of some different aspects of the game and some different levels. Bethesda also gave us some new screenshots for the game and they are freaking huge! Click on them to check the graphics in beautiful high res glory!

First off, the game is gorgeous. The draw distances are great and the level of detail in character models and levels are outstanding. The levels are very immersive in their atmosphere. Characters go about their business and everything has that “asteroid hit here and now we’re dealing with it” feel to it. The water graphics are phenomenal. Like Bioshock phenomenal
Superlative Adjectives used in this article: gorgeous, outstanding, phenomenal, crazy
el33tonline.com
E3 2010 Jaw-dropping RAGE in-game videos and screenshots will convince you
Rage graphic Hammers + Live Demos - 13-minute video-game graphics with bombastic
examiner.com
RAGE Lead Designer Matt Hooper took us on a personal tour of his game at E3. Graphically, it's one of the best-looking FPS games we've seen to date for the PC—and he was demonstrating on the Xbox 360
There were no repeated textures or drab-looking hallways. Virtually every environment—from underground sewers to vast, open desert wastelands—looked like every inch of it had been meticulously drawn by hand.

And anything the Xbox 360/PS3 can do, the PC can do better, graphically speaking. So we know the game looks great now, and may even improve with continued development.

So at this point, the real question is this: will RAGE be more than just a great-looking 'meat-and-potatoes' shooter? Graphically it may be well ahead of the curve, but the other elements and overall game mechanics we witnessed have already been (and will continue to be) well-trodden by other FPS games

ign تو قسمت معرفيه جديد بازي :
A brand new IP for id Software (of Doom and Quake fame), this all-new title utilizes the company's unique id Tech 5 technology, aiming to incomparable new levels of graphic presentation in artistic expression and graphic fidelity. Rage offers high-intensity battling and racing gameplay, offering the complexity of race track dynamics and tactics (including a monetary system where you can invest winnings from races to improve your vehicles and character) and the action of a FPS when you take to foot in combat scenarios.
nowgamer
John Carmack has been very busy indeed. We've known about Rage for a while now, and heard about its supposed prowess: Megatextures and id Software's id Tech 5 engine combining, crafting some of the most amazingly detailed worlds yet, all at 60 FPS, even on consoles. Some doubted, others just laughed.
Carmack's technology appears to be simply sublime
gamerlimit
Let’s get this right out of the way: Rage looks pretty damn sweet. id Software has been working on their latest game engine, id Tech 5, for several years now, and they are now enjoying the fruits of their labor. Environments and characters look fabulous due to a feature of the engine called megatexture; the feature allows developers to easily texture large environments rapidly, which means that they can get great looking textures in a large game world without the copy/paste techniques that make many parts of a game feel exactly the same.

Rageruns at a silky-smooth 60 hz, and the tech is impressive. The art style looked like a middle ground between the over-the-top cartoon vibe of Borderlands and the bleak, muted color palette of Fallout 3.

The visual inspirations for the game seem to translate directly into the type of game that Rage appears to be. Yes, there’s a heaping helping of twitch-shooting to be had here, but Rage brings in much more from other genres as well

اینا همش بزرگنمایی و کذب هستند !

فرخ عزيز يه پيشنهادي برات دارم.
شما برو مدير قسمت بازاريابي ID بشو ، شما از خود سازنده ها بيشتر داري جوش ميزني.
حقيقته ديگه بايد قبول كرد ، هر چي تو محيط بازي تعداد كاراكترها و كلا اشيا كمتر باشه روانتر اجرا و پردازش ميشه . شما برو با سندباكس كريسيس كار كن و بردار يكي از مراحل بازي رو ويرايش كن و مثلا تعداد درختها رو كم كن ، اصلا مثل همين Rage كن و هيچ درختي تو محيط نمونه بعد تو همون سند باكس بازي رو ران كن ببين چند فريم ميگيري.
ما با سايتهاي خارجي كاري نداريم داريم بين خودمون صحبت ميكنيم و نظرات خودمون رو ميگيم . من به شخصه نظر خودم رو با كپي كردن نظرات ديگران از سايتهاي ديگه به هيچ كسي تحميل نميكنم.شما به زور ميخواي بگي آقا اين بازي فلانه و غيره...

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

این مسئله چه طور ممکن هست ؟ به غیر از این که Crytek و GG هم به فریم 60 دست پیدا کردن

راستش تا جايي كه مي دونم اين بازي 30 فريم اجرا مي شن و در حقيقت 2 تا تصوير 30 فريم با هم در حال اجرا هستن اينكه چقدر اين كار فشار بيشتري روي سخت افزار وارد مي كنه نمي دونم اما توي بازي اواتار حدود 30 درصد افت پيدا مي كنه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108

خُب من هم یه سوال از شما میکنم.
چرا همین بازی ها در حالت 2D در 60 فریم اجرا نمیشن؟ مگه شما نمیگی مثل هلو رو 60 فریم اجرا میشن؟! خُب چرا فقط 3D ؟ اگه اینطور که شما میگی باشه خُّ سازنده از این امتیاز باید در حالت 2D هم استفاده کنه دیگه!

واقعا هنوز متوجه نشدید قضیه 60 فریم در 3D با 2D زمین تا آسمون فرق داره؟ 3D خیلی فرق داره! اون دو تا بازی به صورت 60 فریم پردازش نمیشن، در 30 فریم پردازش میشن. اما وقتی به حالت 3D میرن همون پردازش رو دو تا میکنن، چه جوری بگم، یعنی وقتی برای یک چشم 30 فریم پردازش شد، همین پردازش برای اون یکی چشم یه جورایی کُپی میشه (کلمه بهتر از این نتونستم پیدا کنم). یعنی در حالت Native اون بازی ها 30 فریم هستند، اما Rage در حالت Native 60 فریم است و سخت افزار داره اون رو 60 فریم پردازش میکنه.
یک موضوعی را دوستان مد نظر داشته باشن این 60 فریم بودن بازی با جزییات
بالای میتونه به موتور بازی ربط داشته باشه چون قبلا یادم میگفتن موتور بازی جوری
طراحی شده که به سیستم فشار چندانی وارد نمیکن و این یکی از مهمترین خصوصیات
id tech 5 هستش:d
دقیقا من هم همین رو دارم میگم!
id tech 5 رو کارمک طوری طراحی کرده که خیلی کم به سخت افزار فشار میاره. به همین خاطره که میگم اگه مثلا Doom 4 رو در 30 فریم بخواد بسازه، به احتمال زیاد بهترین گرافیک کنسولی میشه.

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
:eek::eek:
شما مطمئنی ؟! من واقعا دیگه زبونم بند اومد !
شاید یه کمی تو انتخاب واژه مناسب زیاده روی کرده باشم اما وقتی تعریفهایی که ازش شده رو در مقابل اونچیزی که خودم دیدم قرار میدم، میبینم که کلمه مناسبی رو هم انتخاب کردم!(البته افتضاح نسبت به عنواینی که رقیبش محسوب میشن!)
در هر صورت فکر کنم دیگه اینجا هر کسی پستای منو دیده باشه خوب میدونه که من یه pc fanboy متعصبم و نسبت به چنین عنواوینی خیلی حساسم به خصوص که اون کار ، کار جناب کارمک هم باشه اما فقط کافیه خودت بری این بازی رو با metro2033 مقایسه کنی تا ببینی ایا واقعا این همون وعده های id هست یا نه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ولي RAGE تونسته يك دنياي منحصربفرد با اون ميزان polygons و تكسچر كاملا يكدست و بدون هيچگونه بارگذاري و تماما اجكتيو را در انثانيه در يك محيط بزرگ و OPENWORLD با اون جزئيات را توحالت 2D در 60 فريم اجرا و لود كنه كه يه شاهكار بحساب مياد اگر اينطور نبود هيچ سايتي اينقدر ازش تغريف نميكرد .
واقعا؟ فرخ چند بار خودت بازی کردیش که اینطوری شرح دادی وقایع رو؟ :D

در ضمن تورخدا این همه از این سایت و اون سایت نقل قول جمع نکن دیگه حساسیت پیدا کردیم هممون. انگار سایت های اونور آب شدن خدای بازی و ما باید حرف اونا رو ملاک قرار بدیم. خودمون ادمیم چشم داریم عقل داریم و مطئمن هم باش عقلمون بیشتر از اونا کار میکنه :D

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
خودمون ادمیم چشم داریم عقل داریم و مطئمن هم باش عقلمون بیشتر از اونا کار میکنه :biggrin1:
وقتی بحث منبع میاد وسط همین اعضای عزیز تحریریه Gamespot و IGN و همین سایت ها رو مرجع معرفی می کنن

قبلا یک شبه تمام این سایت ها می شدن منتقد مطلق و حرف شون می شد وحی Gaming

حالا چون این سایتها حرفی زدن که نظر شما نیست به عنوان اونور آبی و بی عقل مطرح می شن ؟!!!!

چه قدر جالب :)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
شما افکت های RAGE رو دیدی ؟! شاید KZ3 , C2 تو حالت 3D با شصت فریم افکت های تصویری خیلی خیلی بهتری نسبت به RAGE تو حالت 2D داشته باشن!
خیلی داری پا فشاری میکنی روی حرفت این همه سایت برات کافی نبود ببخشید شما از این همه سایت بیشتر میدونی ؟ من منتظرم ببینم تو حالت 60 فیریم اینا چیکار میکنن :)
مزخرف ترین افکت آب رو میتونین تو RAGE مشاهده کنید, واقعاً جالبه!
چقدر جالب ! دیدی زحمت نمیکشی بخونی ؟
The water graphics are phenomenal. Like Bioshock phenomenal
بازم ادامه بدید ! کلمه phenomenal با مذخرف را تا صبح سعی کنی تو یه قابلمه جا نمیشن !

شاید یه کمی تو انتخاب واژه مناسب زیاده روی کرده باشم اما وقتی تعریفهایی که ازش شده رو در مقابل اونچیزی که خودم دیدم قرار میدم، میبینم که کلمه مناسبی رو هم انتخاب کردم!(البته افتضاح نسبت به عنواینی که رقیبش محسوب میشن!)
در هر صورت فکر کنم دیگه اینجا هر کسی پستای منو دیده باشه خوب میدونه که من یه pc fanboy متعصبم و نسبت به چنین عنواوینی خیلی حساسم به خصوص که اون کار ، کار جناب کارمک هم باشه اما فقط کافیه خودت بری این بازی رو با metro2033 مقایسه کنی تا ببینی ایا واقعا این همون وعده های id هست یا نه!

من برات پیشنهاد دادم بری کیفت درست تریلر را ببینی مثلا ماله gamespot که یک گیگابایت حجمشه فکر نکنم کسی دیده باشه ؟وقتی اینهمه سایت دارن بازی را خارق العاده میدونن یعنی چی . در مورد تکسچر من بازم بالا برات حرف یکی از سایتها ها را نقل قول میکنم :
Rage can’t be described with words like “polygons” and “textures
اینجا میگه دنیای بازی شرح دادنی نیست مثل تکسچر ها و polygons .
این یه عکس را که میذارم عینه تکسچری هست که میتونی تو تریلری که برات گفتم ببینی حالا ببین کدوم بازی از لحاظ تکسچر قابل قیاس هست باهاش ؟ یه چیزی هم بگم بیخود نیست میگن بازی بدون فشرده کاری 80 گیگابایت تکسچر داره . اون metro2033 که ازش حرف میزنی از لحاظ وسعت محیط قابل قیاس با این بازی نیست ا این عکسه پایینی هم مقایسه کن .

ss_preview_4.jpg.jpg

در ضمن تور خدا این همه از این سایت و اون سایت نقل قول جمع نکن دیگه حساسیت پیدا کردیم هممون. انگار سایت های اونور آب شدن خدای بازی و ما باید حرف اونا رو ملاک قرار بدیم. خودمون ادمیم چشم داریم عقل داریم و مطئمن هم باش عقلمون بیشتر از اونا کار میکنه :D
فریدین وقتی نظر خودم را میدم قبول نیست زود میرند برام حرفهای سایتها را جمع میکنن فلانی این حرف را گفته .
حالا که شما نظر شخصی بنده را قبول ندارید کاری نمیشه کرد باید حرف سایتها را جمع کرد که اینم قبول ندارید ! بنده اینجا چیکار کنم بشینم به حرفهای بقیه گوش بدم بگم راست میگید شما ؟
شما تو تاپیک قبلی با نگاه به امتیاز ها و حرفهای سایتها راحت میگید بازی x در سطح انتظار نبوده چطور شد همون سایتها وقتی میان این همه از rage تعریف میکنن اینجا فقط نظر شخصی مهم میشه ؟!
واقعا؟ فرخ چند بار خودت بازی کردیش که اینطوری شرح دادی وقایع رو؟
عینه کلماتی که سایتها گفتن براتون گذاشتم از خودم در نیاوردم .

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وقتی بحث منبع میاد وسط همین اعضای عزیز تحریریه Gamespot و IGN و همین سایت ها رو مرجع معرفی می کنن
دوست من بهتره از روی باد معده حرف نزنیم. جایی رو به من نشون بده که رفته باشم و این کار رو کرده باشم.
فریدین وقتی نظر خودم را میدم قبول نیست زود میرند برام حرفهای سایتها را جمع میکنن فلانی این حرف را گفته .
حالا که شما نظر شخصی بنده را قبول ندارید کاری نمیشه کرد باید حرف سایتها را جمع کرد که اینم قبول ندارید ! بنده اینجا چیکار کنم بشینم به حرفهای بقیه گوش بدم بگم راست میگید شما ؟
نه هیچ وقت به حرف دیگران گوش نده. من خودم گوش نمیدم. تا چیزی برای خودم اثبات نشده حرف کسی رو قبول نمیکنم. اما الکی هم سر یه موضوع پافشاری نمی کنم. بحث من از اول هم این بود که با این کیفیت پایین ویدئو هیچی معلوم نبود و از اون طرف هم نمی تونیم روی حرف سایت ها که نظر شخصی یه نفر بوده تکیه کنیم. بهتره خودمون اول از همه جوانب امر خبردار بشیم بعد بگیم که آره اینطوری بوده. منم نمیگم که بده یا خوبه. میگم حداقل با توجه به این تصاویر چیز خارق العاده ای ندیدم. شاید اگر HD ببینم نظرم کاملا عوض بشه. مرض که ندارم الکی گیر بدم.
شما تو تاپیک قبلی با نگاه به امتیاز ها و حرفهای سایتها راحت میگید بازی x در سطح انتظار نبوده چطور شد همون سایتها وقتی میان این همه از rage تعریف میکنن اینجا فقط نظر شخصی مهم میشه ؟!
دوستمون هم بالا یه چیزی مشابه همین حرفت زد. و چیزی که به اون گفتم رو هم میگم. میگه بگی من توی کودوم تاپیک و برای کودوم بازی امتیاز سایت ها و مجلات رو ملاک قرار دادم؟ امتیاز سایت ها و مجلات برای من خیلی وقته مردن. حداقل از زمانی که به عنوان Resistance فرط فرط امتیاز بالای 9 میدادن. (بحث عوض نشه فقط مثال بود)

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
در ضمن تورخدا این همه از این سایت و اون سایت نقل قول جمع نکن دیگه حساسیت پیدا کردیم هممون. انگار سایت های اونور آب شدن خدای بازی و ما باید حرف اونا رو ملاک قرار بدیم. خودمون ادمیم چشم داریم عقل داریم و مطئمن هم باش عقلمون بیشتر از اونا کار میکنه :D
من اصلا به بحثتون کاری ندارم چون حوصلش رو ندارم ! دیگه بازی نبوده که جان کارمک روش کار کنه و تو زمان خودش از نظر گرافیکی حتی بهش بگیم خوب ! همشون یه سر و گردن از بازیهای زمان خودشون بالاتر بودن !

اما در مورد این 2 خطی که فردین نوشته : فردین جان این سایتهایی که گفتی شاید از نظر عقلی چیزی بیشتر از ما نداشته باشن ! اما همین ها هستن که Devloper ها ازشون دعوت میکنن بازی رو تست کنن ! مثلا IW منتقد 1UP رو دعوت میکنه تا مرحله ی برزیل MW2 رو چند ماه قبل از عرضه ی بازی شخصا امتحان کنه ! یا Bioware سر ME2 یا هر سازنده ای سر هر بازیه دیگه ای !
این ها همونی هایی هستن که حداقل بازی رو از نزدیک دیدن و در موردش 4 خط با استدلال و بنا بر چیزی که دیدن مینویسن و حرفشون مثل ما نیست ! که Hands on هم نمیتونیم بنویسیم ! و همشون ترجمه هست .
کلا کاری ندارم نظرت با نظر فرخ یکی هست یا نه ولی در مورد نوشته های سایت ها یکم حساسیتت رو کمتر کن :d

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
من که تریلر رو دیدم موهام ریخت ! :d
تعجب میکنم که شماها چرا اینقدر ایراد میگیرید.به نظر من که بی نظیره بازی !
فقط خدا کنه بازی رو درست و حسابی رو PS3 پورت کنند که یه وقت مثل بعضی از بازی ها نشه ! )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر