اولین تریلر از TOMB RAIDER در هفته اینده!!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام به همگی...
Square Enix هفته ی اینده اولین تریلر از TOMB RAIDER جدید رو منتشر میکنه!!
تریلر به صورت CG خواهد بود و ناشر بازی 2 تا عکس از تریلر رو منتشر کرده:
screen-1.jpg

screen-2.jpg

تریلر بازی در روز جمعه منتشر میشه و بازی برای X360,PS3 و PC خواهد امد.
هنوز تاریخی برای بازی اعلام نشده.

منبع:VG24/7

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
ولی وقتی خود سازنده ها میان میگن از انچارتد الهام گرفتیم
حالا بذار چرای این حرف رو توضیح بدم بهتون. الان خیلی وقته که TR نداشتیم و سبک بازی قدیمی شد تقریبا. اما آنچارتد این سبک رو به روش نوین تکامل بخشید و پیشرفت داد. حالا که اینا این حرف رو میزنن از این پیشرفت راضی هستند و میخوان راه تکمیل شده رو پیش بگیرن.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اگه توی دنیا فقط و فقط یه بازی وجود داشته باشه که بتونه جلوی UNCHARTED وایسه اون بازی همین TOMB RAIDER Reboot ـه !
ولی وقتی خود سازنده ها میان میگن از انچارتد الهام گرفتیم
به نظر من همه این مقایسه ها بین این دو بازی اونم از طرف سازنده های TR یه هایپ هست و بس چون خود اینا هم می دونن که این دو تا بازی کاملا در دو جریان جداگانه حرکت می کنن و اصلا قابل مقایسه با هم نیستن
شاید بشه فقط تم داستانی و فضاهای هر دو بازی رو شبیه به هم دونست و الا در بخش گیم پلی آنچارتد یه عنوان اکشن شوتر محسوب می شه که مایه های ماجرایی هم داره ولی TR یه بازی ادونچر محسوب میشه که مایه های اکشن هم داره. اصلا پازل هایی که توی TR هست قابل مقایسه با پازل های آنچارتد نیست و به مراتب سخت تر و پیچیده تر هست.
به نظرم مقایسه بازیی مثل GeoW با آنچارتد خیلی منظقی تر از مقایسش با TR باشه

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
همونقدری که بنظر شما U با TR قابل مقایسه نیست به نسبتش شباهتی هم با شوتر محض گیر آو وار نداره.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به نظر من همه این مقایسه ها بین این دو بازی اونم از طرف سازنده های TR یه هایپ هست و بس چون خود اینا هم می دونن که این دو تا بازی کاملا در دو جریان جداگانه حرکت می کنن و اصلا قابل مقایسه با هم نیستن
شاید بشه فقط تم داستانی و فضاهای هر دو بازی رو شبیه به هم دونست و الا در بخش گیم پلی آنچارتد یه عنوان اکشن شوتر محسوب می شه که مایه های ماجرایی هم داره ولی TR یه بازی ادونچر محسوب میشه که مایه های اکشن هم داره. اصلا پازل هایی که توی TR هست قابل مقایسه با پازل های آنچارتد نیست و به مراتب سخت تر و پیچیده تر هست.
الان آنچارتد که یه بازی داستان محور و اکشن ادونچر با وجود مراحل معمایی و پلتفرمره چه شباهت بیشتری با گیرز که یه شوتر محضه داره ؟! ولی سری TR که الان ریبوت شده و از لحاظ پازل و معمایی که قطعاً خوب خواهد بود از لحاظ اکشن هم سازنده ها با چیزایی که گفتن میشه گفت تنش اش از قبلیا خیلی بیشتر شده الان آنچارتد به کدوم شبیه تره ؟ :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
الان آنچارتد که یه بازی داستان محور و اکشن ادونچر با وجود مراحل معمایی و پلتفرمره چه شباهت بیشتری با گیرز که یه شوتر محضه داره ؟!
احسان؟:|داستان محور رو کجای دلم بذارم دیگه؟
= - = - = - = - = - = - = - = - =
اگر اکشن "مهاجم مقبره" کاورگیری داشته باشه و به مقدار کافی هم باشه قشنگ قابل رقابت با "سرزمین ناشناخته" ـست ...
همه چی خوب بنظر میرسه ، W8ing 4 that .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان؟:|داستان محور رو کجای دلم بذارم دیگه؟
یعنی با این جملت عصمت بازی رو قهوه ای کردی :d چند تا مدال و جایزه از گیم اسپات و بقیه سایتا و نمایشگاه ها در مورد داستانش برات بیارم :d البته داستان محور رو RPG برداشت نکنی ! (از تو بعید نیست :d) منظور اهمیت دادن به بخش داستانیش بود و اینکه بازی با داستان جلو میره نه با یکی کردن بالا تا پایین هر کی جلوت اومد :D
Square Enix همون شرکتی نیست که parasite eve رو ساخته ؟
عزیز شما FF به اون کلفتی رو ول کردی parasite eve رو چسبیدی :d بلی :d
-----------
تعریف داستان محور بودن ، کاملا متفاوت با اینه که بازی داستان خوبی داره . من الآن گفتم بازی داستانش بده ؟ فوق العادست ، اما بازی بهیچ وجه داستان محور نیست ، حالا اگه تمام سایتها اُسکار بهترین داستان رو بدن بهش .
من یه کم عجله ای نوشتم تو هم زیادی گیر دادی :D کلاً منظورم همون بود نه اینکه بیای از آنچارتد توقع یه rpg یا jrpg داشته باشی :D همه چی حل شد بوس بوس :D

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یعنی با این جملت عصمت بازی رو قهوه ای کردی :d چند تا مدال و جایزه از گیم اسپات و بقیه سایتا و نمایشگاه ها در مورد داستانش برات بیارم :d البته داستان محور رو RPG برداشت نکنی ! (از تو بعید نیست :d) منظور اهمیت دادن به بخش داستانیش بود و اینکه بازی با داستان جلو میره نه با یکی کردن بالا تا پایین هر کی جلوت اومد :biggrin1:
تعریف داستان محور بودن ، کاملا متفاوت با اینه که بازی داستان خوبی داره . من الآن گفتم بازی داستانش بده ؟ فوق العادست ، اما بازی بهیچ وجه داستان محور نیست ، حالا اگه تمام سایتها اُسکار بهترین داستان رو بدن بهش .

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اما بازی بهیچ وجه داستان محور نیست ، حالا اگه تمام سایتها اُسکار بهترین داستان رو بدن بهش .
خب این فقط و فقط نظر شماست سعی کن به بقیه تحمیلش نکنی.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
خب این فقط و فقط نظر شماست سعی کن به بقیه تحمیلش نکنی.
بله ، تا یادم نرفته بگم که گفته بنده کاملا Personal idea ـست و نه Fact ؛ ضمنا ، من به کسی تحمیلش نکردم .
اما یه چیزی این وسط هست اینه که وقتی 2 + 2 = 4 ، دیگه اینو که نمیشه اسمشو گذاشت نظر شخصی که !

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ی
عزیز شما FF به اون کلفتی رو ول کردی parasite eve رو چسبیدی :d بلی :d
-----------

FF بازی ترسناک نیست که.هر چند طرفداران زیادی داره ولی Parasite Eve و این شماره ی توم رایدر ترسناک هستد.

من از FF خوشم نمیاد اصلا.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
فوق العادست.اين بازي به معناي واقعي كلمه واقعا حس و حال داره.ادم از بازي كردنش واقعا لذت ميبرهمن فقط ميخوام دوباره مثل anniversary روي معماها بيشتر كار كنن
پ.ن:بازي رو به Square Enix واگذار كردن؟؟؟!!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
آنچارتد به هر دو بازی شبیه هست چون از اولشم این بازی مخلوطی بود از سبک های مختلف ولی صحبت من اینه که از لحاظ گیم پلی این بازی بیشتر شبیه Geow هست تا TR . چون بیشتر اوقات توی این بازی در حال انجام کاری هستیم که داریم توی Geow انجام میدیدم
الانم که روی آنلاینش خیلی دارن کار می کنن و بازی داره هر شماره بیشتر شبیه این بازی می شه

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
FF بازی ترسناک نیست که.هر چند طرفداران زیادی داره ولی Parasite Eve و این شماره ی توم رایدر ترسناک هستد.

من از FF خوشم نمیاد اصلا.
آها خب می گفتی ترسناک ! البته Parasite Eve هم آنچنان ترسناک نیست :D
--------------
ولی صحبت من اینه که از لحاظ گیم پلی این بازی بیشتر شبیه Geow هست تا TR .
خب برادر من از اول همینو می گفتی دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر