اولین تریلر از TOMB RAIDER در هفته اینده!!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
سلام به همگی...
Square Enix هفته ی اینده اولین تریلر از TOMB RAIDER جدید رو منتشر میکنه!!
تریلر به صورت CG خواهد بود و ناشر بازی 2 تا عکس از تریلر رو منتشر کرده:
screen-1.jpg

screen-2.jpg

تریلر بازی در روز جمعه منتشر میشه و بازی برای X360,PS3 و PC خواهد امد.
هنوز تاریخی برای بازی اعلام نشده.

منبع:VG24/7

آخرین ویرایش:
تغییرات تا حدود زیادی امیدوار کنندست البته خوبی اطلاعاتی که ازش اومده اینه که همچنان اصالت خودشو حفظ کرده هرچند یه مقدار به بازی انحصای معروف سونی شبیه شده ولی میتونه طرفداراشو راضی کنه در کل امیدوارم بازی خوبی برای طرفداراش با اینکه خودم از این سری بازی نفرت دارم

هرچند یه مقدار به بازی انحصای معروف سونی شبیه شده
Oh Shit :دی

الان شما کجا دیدی تبدیل به اون شده؟! اگر هم قرار بر تبدیل شدن باشه اون بازی انحصاری سونیه که شبیه به این ساخته شده.

• Like
Reactions: Loghman
تغییرات تا حدود زیادی امیدوار کنندست البته خوبی اطلاعاتی که ازش اومده اینه که همچنان اصالت خودشو حفظ کرده هرچند یه مقدار به بازی انحصای معروف سونی شبیه شده ولی میتونه طرفداراشو راضی کنه در کل امیدوارم بازی خوبی برای طرفداراش با اینکه خودم از این سری بازی نفرت دارم

باو !! جون من این حرفو نزن !! اگر هم چیزی به چیزه دیگه :d شبیه شده باشه اون همون بازی انحصاریه سونیه :d
که برای هیچ کدومشون این اتفاق نیوفتاده ( برای جلوگیری از اختلاف میانم فن ها :d)
Oh Shit :دی

الان شما کجا دیدی تبدیل به اون شده؟! اگر هم قرار بر تبدیل شدن باشه اون بازی انحصاری سونیه که شبیه به این ساخته شده.

کاملا موافقم :d

درسته که در ابتدا به نظر میومد انچارتد از این الهام گرفته که البته کسی منکر این قضیه نیست ولی وقتی خود سازنده ها میان میگن از انچارتد الهام گرفتیم پس دیگه حرفی نیست البته با توجه به موفقیت انچارتد اتفاق بدی واسه این سری بازی نیست

Square Enix هفته ی اینده اولین تریلر از TOMB RAIDER جدید رو منتشر میکنه!!
تریلر به صورت CG خواهد بو
دیگه نمیشه منتظر موند;)
عکس اولیه چقد قشنگه
فشن خانوم به کجا ها کشیده شده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or