اولين مجله الكترونيكي بازي سنتر

مجله به چه صورت عرضه شود ؟

• DVD

رای‌ها: 24 75.0%
  • CD

رای‌ها: 8 25.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    32
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

rolis63

کاربر سایت
Sep 25, 2005
51
سلام به تمامه دوستانه عزيز باور کنيد من از ته دلم برا همه دوستان و زحمت کشانه اين برنامه آرزويه موفقيت ميکنم و اميدوارم كه به مروره زمان پيشرفته بيشتري بکنيد دوستداره هميشگيي شما سالار از سوئد فعلن يا علي :)

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
بهزاد جان فونت پرنسي فکر کنم متاسفانه وجود نداره چون همشون ايميج هستند و حتي يک کمم با هم فرق دارند!!!!
اما فونت پرنس 1 تو سيدي ش هست
اينم طرح من:
f5d5vq.jpg

ببخشيد سر سري شد منتظر طرح هاي شما هستم!!!

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
اينم طرح من:
f5d5vq.jpg

ببخشيد سر سري شد منتظر طرح هاي شما هستم!!!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
راستی یه رح جالب. میشه تموم این کارا رو روی یه دی وی دی انجام داد .خیلی جالب میشه . میشه با ویدئو دی وی دی هم دیدش.

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بهزاد جان ،

ما چند وقت پيش كه حامد متن پي ام ارسالي توسط شما رو نشون داد موافقت خودمون رو اعلام كرديم.و خيلي هم از اين كار حمايت ميكنيم و از شما هم خيلي متشكريم.

اگه كمكي هم از دستمون بر بياد در خدمتيم.

موفق باشي

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

سامان جان.شرمنده كه من متوجه نشدم.

خيلي خوشحال ميشم كه در كنار شما يه كار حرفه اي ارايه بديم.من فقط پيشنهاد دادم و تمام اختيارت در دست همه اعضا هست.

سامان جان منتظر نظرات شما و بقيه مديران و همچنين اعضا بازي سنتر هستيم......

راستی یه رح جالب. میشه تموم این کارا رو روی یه دی وی دی انجام داد .خیلی جالب میشه . میشه با ویدئو دی وی دی هم دیدش.

دوست من

ما خودمون بهش فكر كرديم ولي شايد بعضي از دوستان امكان داشتن درايور رو نداشته باشن....برا همين فعلا رو سيدي كار رو ادامه ميديم.....

اينم طرح من

رهام جان..گفتي كه مي خواهي از فرم بازي سنتر هم استفاده كني...پس كو

طرحت هم خوبه هست.ولي امكانات صفحه اول هم مشخص نيست و هم نامي از بازي سنتر هم برده نشده....شرمنده گفتي نظر....من هم نظر خودمو دادم...

به قول باز هم حامد

موفق باشيم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

خوب من مي خوام بدونم چه مطالبي بهتر هست در اين سيدي باشه...همچنين از دوستان مي خوام يه لوگو براي سايت كه بشه روي سيدي زد طراحي كنند....

حالا ببينم كسي دست به كار ميشه يا نه؟

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام به همه دوستان عزیز:
خبر خوبی بود خدایش خیلی خوشحال شدم امید وارم موفق باشید و همیشه این کارها ادامه داشته باشه اقا بهزاد عزیز اگه کاری از دست ما بر میاد بگو و ارزوی موفقعیت دارم براتون در کارتون :surprised :surprised

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام اقا بهزاد می خواستم یک نظر بدم در مورد مجله گفتید چی کار باید بکنیم من می تونم لگو مجله رو براتون طراحی کنم وبعد برای اینکه مجله تون بهتر بشه انواع ترینر ها بازی و save های بازی و اخبار روز دنیا در مورد سخت افزار ا و کنسولها و یا دموهای بازیها عکسهای بازیها یا یک قسمت اموزشی در مورد نصب بازیها که اونهایی که در مورد نصب ازیها مشکل دارن یک راهنمایی باشه همین

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

فكر كنم اسم شما هم بهزاد باشه....

از نظراتت خيلي ممنون.راستش ما مي خوايم اولين مجله رو انحصارا در مورد بازي پرنس به دست اعضا برسونيم.و در بعد اون هم اگه استقبال بشه و دوستان هم حمايت كنند يه تيم كامل رو درست مي كنيم تا كيفيت رو روز به روز بيشتر كنيم.فقط بايد همين شماره 1 رو به عنوان محك اعضا دونست و بعد اون ميشه گفت چه حسابي رو اين موضوع بايد باز كنيم....

تو اين شماره تمام دموها و همچنين عكس ها و پوستر ها و همچنين داستان و نيز مكان هاي بازي و در ادامه هم موزيك هاي متن بازي شاهزاده ايراني اون هم فقط شماره 3 گنجانده خواهد شد.

شما در صورت تمايل طرح هاي خودتونو فعلا در همين موضوع ارايه بديد

البته من به دنبال يه لوگوي زيبا براي سايت كه بشه از اون در صفحات سيدي استفاده كرد هستم.

پس خوشحال مي شم طرح هاي شما رو هم ببينم.....

موفق باشيد

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بهزاد لوگو یه سایت که مشخصه . فقط باید تو طرحتون پیادش کنین .
راستی چجوری این محصولتون رو به دست اعا میرسونین ؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
منظورم از لوگو طراحي يه آرم خوشگل و جديد هست..نه اون آرم اصلي سايت....يه طرحي كه جديد باشه و بشه به صورت يه نوار يا يه طرح در كنار صفحه اول گذاشتش.....منظورمو متوجه شدي...

بعد هم كه سيدي آماده شد اول سفارش مي گيريم و برابر سفارش هم تكثير مي كنيم.

فكر مي كنم فقط يه هزينه رايت و يه هزينه سيدي بيشتر نباشه.....البته سعي مي كنيم روي يه سيدي پدر و مادر دار بزنيم.....ترجيحا با لوگو يا آرم....

اگه يكي از دوستان پرينتر داشته باشه اونم مشكل ما حل ميشه....من خودم متاسفانه پرينتر ندارم

ليبل هم تهيه كردنش كاري نداره...مي مونه طرح رو سيدي

منتها من يه ساعت دارم داد مي زنم برا همين بود ديگه...

بچه ها بيان بگن من مي تونم تو اين قسمت كمك كنم.كسي كاري رو نمي خواد مجاني انجام بده...اوني كه قراره ليبل رو چاپ كنه بر آورد قيمت كنه و خودش مسوليت اين كار رو به عهده بگيره

مثلا علي رضا گفته كه رايت سيدي ها با اون.....

خوب ببينم چند مرد حلاجيد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
بازم سلام

گزينه نظر سنجي به منظور حمايت اعضا از اين كار رو اضافه كردم.

حالا ميشه فهميد دوستان چطوري به اين مسله توجه مي كنن و يا اينكه اصلا چند نفر دوست دارن در اين كار سهمي داشته باشن

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام
بهزاد جان اگه من گفتم رایت سیدی با من چون میدونستم در پیدا کردن مطلب و عکس راجع به این بازی به پای شما نمیرسم برای همین گفتم یه کار مفید دیگه انجام بدم.
راستی راجع به صفحه اول سیدی فونت پرنس رو هنوز که پیدا نکردم البته فکر نکنم اصلا بشه پیدا کرد حالا من سعی خودمو میکنم.ولی اون فونت رو شما عوض کن حتی اگه فونت خود پرنس رو هم پیدا نکردیم.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
از كمكت بي نهايت ممنون علي جان...

در مورد فونت باشه....عوضش مي كنم...ديشب يه 20 تايي فونت جديد دان كردم...برم رو اونها هم امتحان كنم...بعد نظر بديد...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر