اولين مجله الكترونيكي بازي سنتر

مجله به چه صورت عرضه شود ؟

• DVD

رای‌ها: 24 75.0%
  • CD

رای‌ها: 8 25.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    32
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
نسخه 1 مجله رو من دیگه ندارم.....یعنی فعلا ندارم...باید از یکی از دوستان درخواست کنم که یکی برای خودم رایت کنه و بفرسته..
علی آقا رو هم باید بکشم (یعنی بیارم نه کشتن )تو تاپیک.....

Ehsan_1201

کاربر سایت
Jul 17, 2006
20
نام
ehsan
سلام
ایده بسیار خوبیه
رو منم حساب کنید
با آرزوی موفقیت

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
دوست عزیز بهتر بود به تاریخ این تاپیک هم یه نگاهی می کردی
این تاپیک خیلی وقت پیش زیر خاک رفته بود و دیگه تمایلی برای ادامه این پروژه پیدا نشد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
امید وارم موفق باشید
از توجهت ممنون دوست عزیز
ولی به تاریخ ارسال آخرین پست هم دقت می کردی می دیدی که این موضوع خیلی وقته که به فراموشی سپرده شده

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
پس بهزاد جان دیگه خبری ازین کار نیست ؟
یعنی به طور کلی این قضیه منتفی شده ؟
ولی حیفه ها ... نمیشه کارو از سر گرفت ؟؟؟

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
پس بهزاد جان دیگه خبری ازین کار نیست ؟
یعنی به طور کلی این قضیه منتفی شده ؟
ولی حیفه ها ... نمیشه کارو از سر گرفت ؟؟؟
راستش من مخالفتی با این کار و ادامه اون ندارم....ولی خب وقتی از طرف مدیریت عکس العملی صورت نمی گیره پس نتیجه اینه که کلا این موضوع منتفی بشه

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
سلام
شايد باور نکنيد من يادم رفته بود که ما چند نفر يه مجله بيرون داده بوديم اما بگم هيچ تضميني براي موفقيت اين مجله نيست چون پرنس ديگه تموم شده و به نظر هيچ جذابيتي نداشته باشه ولي اگه بشه در کنارش اخبار بازيها -مقالاتي در رابطه با دنياي بازيم مثل نوشتن در رابطه با موتورگرافيکي بازيها معرفي کمپاني ها-و سازندگان-و نقدو برسي بازيها شايد موفقيتي براش در نظر گرفت واگه هم ميشد به بازي بزرگ ديگه اي به مانند god of war هم بها داد يکم خوب ميشد.
اما وقتي حتي يه حرکتي از سويي يکي از اعضا انجام نمپزيرد بس نبايد توقع داشت اميدوارم دوستان بيشتر به فکر باشند .
البته عرضه چنين محصول اصلا سخت نيست و ميشه به سادگي براش بازار يابي کرد .و اينم بگم در وحله اول نبايد به سود فکر کرد فقط به شناخته شدن محصولتون و اين که بتونه نظر خيلي ها رو به خودش جلب کنه .
بعد بايد به مانند بسياري از مجلات سردبير .مدير و.... مشخص باشد

البته يه توضيح بدم در رابطه با مجله پرنس اصلا در حد مجله نبود يعني حتي عکسايي که گذاشته بوديم بسيار کم بودن اما باز حرکتي خوبي بود که توسط من بهزاد و خيلي از دوستان انجام گرفت .
موفق باشيد.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
البته يه توضيح بدم در رابطه با مجله پرنس اصلا در حد مجله نبود يعني حتي عکسايي که گذاشته بوديم بسيار کم بودن اما باز حرکتي خوبي بود که توسط من بهزاد و خيلي از دوستان انجام گرفت .
سلام
من برای ادامه این کار همچنان به مانند گذشته اشتیاق دارم و مشکلی هم نداره
چه بسا الان بستر مناسب تری هم برای گرفتن اطلاعات مخصوص یه مجله فراهم تر از قبل برام شده
با این حال بزرگترین مانع برای ادامه این کار نبود پشتیبان و همچنین مشوق بود و هست همچنان!!

vahid_persia

کاربر سایت
Sep 30, 2005
333
بله درست شايد شما و من و ديگر دوستان تمايل داشته باشند اما وقتي حمايتي نشود همان بهتر که هيچ کاري صورت نگيرد .
اما اميدوارم با عرضه نسخه جديدي از پرنس که مثل اينکه بوشم مياد اين حرکت صورت پذيرد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
اما اميدوارم با عرضه نسخه جديدي از پرنس که مثل اينکه بوشم مياد اين حرکت صورت پذيرد
وحید جان هیچ بویی نمی آد:) خاطرت جمع !
راستی هدف از زدن مجله تنها اشعه فرهنگ پرنس بازی نبود
برای همین هم دلیلی نداره در صورت تمایل(غیرممکن) ادامه این کار مطالب بسیار زیادی هست که می شه روی اونها مانور داد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر