اولين اطلاعات از Max Payne 3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

1244635466.jpg

به نظر مي رسد كه شماره July مجله Game Informer اولين اطلاعات از بازي Max Payne 3 را فاش خواهد كرد. مقداري از اين اطلاعات در حال حاضر فاش شده است كه البته چندان براي طرفدارن Max Payne خوش ايند نيست.

مكس حالا بدون مو و تاس , داراي ريش بلند و معتاد به مسكن است و اين اعتياد تاثير مستقيم بر روي گيم پلي بازي دارد. در حال حاضر مكس به جاي نيويورك در سائو پائلو برزيل به سر مي برد و به نظر مي ايد تعدادي از مبارزات در محله ها زاغه نشين اين مكان صورت گيرد. گرافيك بازي بسيار شبيه Uncharted 2 است و داراي رنگ بندي زنده ( WTF !! ) و محيطي با تخريب پذيري كامل است. تمام اين كار ها به لطف موتور RAGE شركت Rockstar و سيستم انيميشن جديد انجام شده است.

اسلحه هاي جديدي در بازي موجود است. Bullet Time به بازي برگشته است منتها اين دفعه بسيار سريع تر از قبل خواهد بود. علاوه بر اين بازي داراي سيستم كاور گيري خواهد بود. بازي داراي مد multiplayer هم خواهد بود. قابليت روز و شب هم به بازي اضافه شده است. اين بازي در زمستان امسال براي PC , X360 , PS3 عرضه خواهد شد. اين اطلاعات هنوز به صورت رسمي تاييد نشده است اما به احتمال زياد حقيقت دارد.

• Like
Reactions: M3ti J70

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
فقط یاد گرفتین غر بزنید:biggrin1:
شما مشکلتون اینه که کاورگیری داشته دیگه! قیافشو چیکار دارید؟ یکی میگفت چرا چاقه؟ انتظار داشتید تو 50-60 سالگی زیبای اندام شرکت کنه؟ کچلیشم من باباشو دیدم اونم اینجوری بود! ارثیه:biggrin1:
خب کچلیش تو سرش بخوره ! مشکلی که همه دارن میگیرن برمیگرده به حال و هوای این عکسها و توضیحات. چند صفحه قبل گفتم بازم میگم چیزی که مکس پین داشت و هیچ بازی دیگه ای نداشت جو نوآر این بازی بود. یه جو سیاه و تاریک با خصوصیات درام و معمایی و ...
حال و هوای نوآر هم به هیچ وجه در روز امکان پذیر نیست. حالا باز روز تو سرشون بخوره ! دیگه با گرافیک رنگارنگ اصلآ و ابدآ امکان پذیر نیست.
به جز اینا , بازی قراره توی برزیل باشه !!! این موضوع هم باعث میشه آدم فکر کنه کلهم همه چیز بازی عوض شده (نیویورک کجا و برزیل با اون محله های زاغه نشینش کجا)
خوشبختانه هنوز چیزی در مورد موسیقی بازی نگفتن ولی من که بعید نمیدونم از چند تا موسیقی رپ و هیپ هاپ به جای اون شاهکارهای دو شماره قبلی استفاده بشه ...

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
انتظار داشتید تو 50-60 سالگی زیبای اندام شرکت کنه؟
50 60 سال؟!! بابا چه خبره دیگه فوقش 40 و خردی رو میشه :)

خوشبختانه هنوز چیزی در مورد موسیقی بازی نگفتن ولی من که بعید نمیدونم از چند تا موسیقی رپ و هیپ هاپ به جای اون شاهکارهای دو شماره قبلی استفاده بشه ...
در اون صورت که کمپلت فاتحش خوندست!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قا تو رو خدا شما دیگه نکن به شناختن اینکه کی طرفدار هست کی نیست والا تا اونجایی که یادمه مکس پین را هر چی شماره و add on از این حرف ها ملت ساخته بودن را بازی کردم خودش را هم 2 بار تمام کردم و اما مساله مهم که من این این پست را دادم شما و کلا همه کسایی که تا الان فقط پست دادی و حرف نفر قبلی را بدون هیچ سودی تکرار کردی این سوال را اگر تونستید جواب بدید فقط جواب نه جواب من نه هیچی چیز دیگر
خدايش ادم چه چيز هايي مي شنوه. مشكل اصلا سره كاور گيري يا كچلي نيست مشكل اينه كه بازي روح خودشو از دست داده. دقيقا مثل اينكه بياي از ماريو بازي خشن بسازي يا Lego Ninja Gaiden درست كني. مكس پين يك اثر thriller هست. يعني يك اثر هيجاني همراه با استرس اما اين بازي نه. بازي كه تو روز هست با يك مشت خلافكار خوشحال كه كپه رپر ها هستند.
يك نمونه كوچيك :توي مرحله هتل شماره اول شما هر كسي مي كشتي چنان جيغي مي زد كه سر درد مي گرفتي بعد از اون هم مكس توي يك ديالوگ ميگه ادم هاي اينجا انقدر بد بخت هستند كه براي 10 دلار ادم مي كشند و توي هر دري هم مي رفتي ميديد چند تاشون High هستند. جو يعني اين.حالا مكس پين 3 توي محله زاغه نشين برزيل با اون دشمناش كه كپه گنگ هاي GTA : SA هست چه چيزي مي خواد به مخاطب القا كنه ؟
...............
متاسفانه خيلي هاي فكر مي كنند MP فقط Bullet -Time كه اينطور نيست. بازي هايي مثل Dead to Rights , True Crime و .... بازي هاي ديگه بودند كه اين عنصر را هم داشتند اما نصف مكس پين هم ارزش نداشتند. علتش همون نكات بالاست.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
تنها راهش اینه که این بازی رو کنسل کنن بعد از اتمام ساخت Alan Wake بدن دست Remedy بسازتش !
که امکانش 0% ـه متاسفانه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
فقط یاد گرفتین غر بزنید:biggrin1:
شما مشکلتون اینه که کاورگیری داشته دیگه! قیافشو چیکار دارید؟ یکی میگفت چرا چاقه؟ انتظار داشتید تو 50-60 سالگی زیبای اندام شرکت کنه؟ کچلیشم من باباشو دیدم اونم اینجوری بود! ارثیه:biggrin1:
rockstar تا بحال بازیی خراب نکرده خیالتون راحت اینم بازیه خوبی میشه! بلاخره مجبورن تو هر نسخه یه سری ایده اضافه کنن! نمیشه همون قبلیرو با داستان جدید بزنن که
کسی غر نمیزنه، دارن شکایت میکنن :biggrin1:.
بازی خراب یا سالم رو با چی میسنجی؟ امتیاز، درسته؟ حالا این بازی 10 از 10 بگیره دلیل نمیشه. شاید بازی خوبی باشه ولی مکس پین نیست.
عمق فاجعه رو نمیشه توضیح داد.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کسی غر نمیزنه، دارن شکایت میکنن :biggrin1:.
بازی خراب یا سالم رو با چی میسنجی؟ امتیاز، درسته؟ حالا این بازی 10 از 10 بگیره دلیل نمیشه. شاید بازی خوبی باشه ولی مکس پین نیست.
عمق فاجعه رو نمیشه توضیح داد.
حرفت درسته فریدون من فکر کنم این بازی مثل بازی Resident Evil 5 بشه که یک بازی فوق العاده بودش ولی RE نبود.

.::XIII::.

کاربر سایت
Oct 30, 2008
549
نام
مهدی
اصلا همیشه باید بازی بدست همون شرکتی ساخته بشه که سریهای قبلی بازیرو هم ساخته تا هم جو بازی حفظ بشه و هم طرفدارای بازی راضی باشن.مثلا بازی Fallout 3که بسیار بازی خفن خوش ساختی بود وتوسط Bethesda Softworks ساخته شد که سازنده اصلی سریهای قبلی نبود(سازنده Fallout
1و2 Black Isle Studios بود) و صدای بسیاری از طرفدارای بازیرو در اورد.
فکر کنم این بازی یه چیزی تو مایه های Manhunt در بیاد.

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
همونطور که از روی این اثر یه فیلم بی ربط ساختن :sick: این بازی که احتمالا از جو اصلی مکس پین به دوره.:(
امیدوارم حداقل یه کوچولو از سری مکس پین بو برده باشه بلکه یه خرده تجدید خاطره بشه:((

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
Max Payne 3: Fall of Max's Hair
ولی جدا از شوخی معلوم بود این کاور گیری تو بازی ها دیگه داره تهوع آور می شه.

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
همونطور که از روی این اثر یه فیلم بی ربط ساختن :sick: این بازی که احتمالا از جو اصلی مکس پین به دوره.:(
امیدوارم حداقل یه کوچولو از سری مکس پین بو برده باشه بلکه یه خرده تجدید خاطره بشه:((
آره حد اقل موسیقی های بازی رو عوض نکنن و همون هارو بذارن ... بعد این همه سال اصلا هم تکراری نمیشه ...
_____
یه آقایی به شوخی گفت آهنگ رپ و هیپ هاپ میذارن ....اما من واقعا تنم لرزید که نکنه واقعا بیانو یه همچین کاری بکنن .....

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
آخه چرا شما اینقدر به کارکتر بازی گیر میدید؟!! واقعاً نمیدونم دوستان چه فکری میکنند و از روی چندتا شات بی اَرزش اینقدر شخصیت MAX رو زیر سوال میبرند، به نظر من این موضوع یک عمل بسیار شایست و درست از طرف RocKStar Production بود که MAX رو فردی فرسوده و بریده معرفی کنه این خیلی میتونه برای براقری حس همدردی با کارکتر اَصلی بازی و گیمر مفید واقع بشه! (قرار نیست که همیشه نوع چینش و مکانیسم بدنی فرد تا آخر زندگی ثبات داشته باشه)، من در مورد این فروم زیاد شنیدم، اَمّا میبینم که یک تاپیک خبری که صحت اَخبراش هنوز در پاره ای اَز اِبهام قرار داره اینقدر مورد عنایت اِسپم قرار گرفته!!!
در کُل دوستان شاید نسخه جدید (3) MAX PAYNE بازی نتونه اَز نظر داستانی به پای دو شماره نخست این بازی برسه اون هم به نظر من به دلیل تغییر شرکت سازنده (Remedy To RocKStar) اَمّا مطمعن باشید که از نظر گرافیک و گیم پلی حرفهای زیادی برای گفتن خواهد داشت.
موفق باشید و کمی واقع بین!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,977
نام
محمد امین
دیگه اینقدر ایراد گرفتن از ریختو قیافه کارکتر خنده داره..

تنها مشکل بازی که میشه برداشت کرد فقط جو بازی هست که به نظر یک تغییر بدی کرده..که اون هم فقط یک روز بهش اضافه شده و هیچیش معلوم نیست..

اون عکسی که مکس سوار ویلچر بود تایید میشد چی میکردین..؟

اون BULY هم بازی خیلی جالبی بود که این استودیو ساخت..

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
به احتمال زیاد از چندتا متال خوشگل هم تو بازی استفاده خواهد شد.;)
پ.ن: نمیدونم چرا بعضی ها همش از بازی ایراد میگیرن, این بازی جدا رقیب جدی برای بازی ای مثل GeOW شده.:laughing:

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
وقتی تحولات در این حده. بهتر نبود اسم بازی رو هم Max نمیزاشتند!! این فقط نام بازی رو خراب میکنه. نه چون بازی بدی میشه. اتفاقا ممکنه بازی عالی هم بشه ولی باز هم mp نیست و به نام این بازی نمیخوره. میتونست یکی دیگه از فامیلاش باشه. مثلا man pain
grin.gif

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
به نظر من این موضوع یک عمل بسیار شایست و درست از طرف RocKStar Production بود که MAX رو فردی فرسوده و بریده معرفی کنه
فرد فرسوده و بریده کاور نمیگیره ! جالبه توی نسخه های قبلی مکس چیزی برای از دست دادن نداشت و به دل دشمن میزد , ولی حالا که از زندگی بریده کاور میگیره ! احتمالآ از تکنولوژی سال 2010 هم استفاده میکنه برای کشتن دشمن !
اون BULY هم بازی خیلی جالبی بود که این استودیو ساخت..
Bully جالب بود ولی چه ربطی به Max Payne داره ؟ اون بازی راجع به یه پسر کچل لات و بزن بهادر بود و حالا توی این عکسها هم داریم میبینیم مکس پین تبدیل شده به یه کچل لات ! برای همینه که میترسم خاصیت Open World بودن نصفه نیمه Bully به این بازی هم سرایت بکنه.
پ.ن: نمیدونم چرا بعضی ها همش از بازی ایراد میگیرن, این بازی جدا رقیب جدی برای بازی ای مثل GeOW شده.:laughing:
خب وقتی یه نفر که با Max Payne خاطره ها داشته و جزو زیباترین بازیهای عمرش بوده این جمله رو میخونه , اگه در جا خودکشی نکنه خوبه ! آخه این دو تا چه ربطی به هم دارن ؟!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر