اهل تکرار دوباره بازی هستید یا نه؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فکر کنم رکورددار بازی تکراری هستم :D
از همون بچگی تو میکرو یادمه بازی علایدین رو سه بار تموم کردم
رزیدنت ۲ رو ۵ بار تموم کردم
رزیدنت ۳ رو ۶ بار
رزیدنت ۴ رو هم ۸ بار
کرش رو ۴ بار تموم کردم
ریمن لجند رو ۸ بار تموم کردم
مافیا ۲( بار اولی که تمومش کردم واقعا حس کردم زباله تمام معناست ولی بعد ها دوباره رفتم سراغش و دو بار دیگه تمومش کردم و انصافا بدم نبود )
متال گیر ۳ رو ۳ بار تموم کردم
گاد اف وار ۱و۲و۳ رو هر کدوم رو بالای ۵ بار تموم کردم
دویل می کرای ۳و۴ رو هم بیشتر از شش هفت بار تموم کردم
دیمنز سولز هم متاسفانه فقط دو بار تموم کردم
رد دد رو سه بار
زلدا آخری و ویند ویکر رو هم هر کدوم ۴ بار
ولی می رسیم به بازیایی که تعداد باری که تموم کردم از دستم در رفته
سایلنت هیل ۱ بالای ۱۰ بار
سایلنت هیل ۲ یه ۲۰ باری شده تا الان
سایلنت هیل ۳ هفت هشت بار
سایلنت هیل ۴ هم بیشتر از چهارده پونزده بار
پرنس ۱ رو بالای ۱۰ بار
پرنس ۲ بیشترین تایمم رو پرنس ها بوده فکر کنم یه‌ ۲۰ باری رو پی اس ۲ و پی سی تمومش کردم
پرنس ۳ هم بالای ۱۰ بار
مافیا ۱ رو دقیقا نمی دونم چند بار ولی به مرور زمان توی این چهار ده پونزده سال هر دفعه دلم تنگ میشه میرم بازیش می کنم
بلادبورن رو بالای ۱۵ بار
دارک سولز ۲ رو بالای ۲۰ بار
سکیرو رو دقیقا نمی دونم ولی الان داشتم نگاه می کردم ۱۰ تا سیو داشتم که سه تاش Ng+7 بود
دارک سولز ۳ رو هم اصلا نمی دونم فکر کنم یه پنجاه باری حداقل تمومش کردم چه رو ps4 چه رو پی سی
ولی بیشترین تایمم رو دارک سولز ۱ بوده اصلا نمی دونم چقدر تمومش کردم ولی الان نزدیک هشت ساله یه سره دارم بازیش می کنم خسته هم نمیشم
خیلی هاشم یادم رفته
دیوانه هم خودتونید:D

آخرین ویرایش:

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
من هم خیلی خیلی اهل تکرار بازیهایی هستم که دوستشون دارم یکجورایی اصلا سیر نمیشم از بازی خوب.
رکورد دار این قضیه هم در صد قسمت اول هیتمن، قسمت اول دد اسپیس و مدرن وارفر 2007 هست که شاید 30-40 باری تموم کردم شایدم بیشتر. یادمه فقط یکبار دد اسپیس رو 4 بار پشت به پشت هم تموم کردم از ایزی به نرمال بعد به هارد بعد Insane:Dجالبیش اینجاست دد اسپیس یک رو انقدر بازی کردم برعکس قسمت دو رو فقط 2 بار تموم کردم و قسمت 3 رو فقط 1 بار ولی اگر فرصتی بشه دوست دارم 3 گانه رو یک دور کامل دوباره برم. خاک تو سر EA من دد اسپیس 4 میخوام.:D
بعد از اون میتونم به بازیهایی مثل: بتمن آرخام سیتی، کمپانی اف هروز، مدرن وارفر 2 و 3، مترو 2033 و دارک سولز 1 اشاره بکنم که چیزی بیش از 10 بار تموم کردم، جالب اینجاست اینطوری دارک سولز یک رو جویدم ولی 2 و 3 رو نصفه ول کردم نمیدونم چرا:|باید وقت بزارم بشینم تموم کنم، حتی به شکل عجیبی سکیرو هم وسطش ول کردم:|بازم نمیدونم چرا.
بازیهایی که تعداد دفعات تموم کردنشون 2-3 بار خیلی زیاده و نمیشه همشون رو اسم برد، ولی برای مثال: مافیا 2 3 بار - ویچر 3 5 بار - کمپانی اف هروز 2 2 بار - رزیدنت اویل 7 3 بار و الی آخر.
کلی بازی رو هم بارها تموم کردم که اسم نیاوردم دیگه نمونش GTA V یا مثلا فارکرای 3.
پلی تایم های تخیلی و فضایی من تو بعضی بازیهای استراتژیک هم باید ازش اسم ببرم. بازیهای مثل Hearts of Iron که 800 ساعت پلی تایم تو استیم ازش دارم و 200 ساعتی هم پایرت و هنوزم کارم با این بازی تموم نشده.:D
الانم آمادم تا رزیدنت اویل 3 و سایبرپانک 2077 رو چند باری بزنم تو گوشش.:D
همکنون هم دارم Ori and the Blind Forest رو میرم برای بار اول:Dبعدش Ori 2 و خوب احتمال داره باز برگردم سراغشون.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
توی دوران NES و سگا که تکرار بازی‌ها یه سبک زندگی بود برای ما و بعضی وقت‌ها روزی یه بار فلان بازی رو تموم می‌کردیم! :D ولی بعدش به تدریج کمتر شد و این نسل دیگه تقریباً هیچی. یعنی بخوام میانگین بگیرم، شاید توی کل این نسل ۵ تا هم نبوده.
بازی‌های بزرگ و طولانی که هیچی، اصلاً فکر تکرارشون هم به سرم نمی‌زنه (از بازی‌های بیشتر از ۲۰ ساعت فکر کنم فقط Bloodborne بود که دو بار رفتم و اون هم در کنار عشق و علاقه‌م به بازی، به خاطر DLCـش هم بود که مجبور بودم دوباره نسخه‌ی اصلی رو بازی کنم).
ولی بعضی از بازی‌های خطی و چند ساعته رو ممکنه تکرار کنم. مثل Uncharted 2,3 و The Last of Us یا God of War 3,Ascension. یا یه کم بیام عقب‌تر Gears of War و Modern Warfare. بیشتر این جور بازی‌ها هستن که شاید یه دور دیگه برم. البته همین مدل بازی‌ها رو هم توی نسل فعلی زیاد یادم نمیاد تکرار کرده باشم و حسش نیست دیگه. آخرین موردی که توی ذهنمه Batman: Arkham Knight بود که تکرارش کردم و همون هم با اینکه عاشقش هستم، خیلی طول کشید تا تموم بشه چون دیگه انرژی قبل رو برای دوباره بازی کردن اینا ندارم.
یه موضوعی هم اینه که بازی‌ها زیادی بزرگ شدن دیگه. مثلاً الآن از یه طرف خیلی دوست دارم God of War 2018 رو دوباره برم، ولی از اون طرف حسش نمیاد که اون همه توی محیط‌های بزرگ بگردم. یعنی با اینکه یکی از بهترین بازی‌های این نسل بوده، ولی مدل تکرار کردنش فرق می‌کنه با God of Warهای قبلی که آدم سریع وارد ماجرا می‌شد و مقدمه‌چینی زیادی نداشتن. یا مثلاً The Witcher 3 که بازی به شدت خفنی بود و بعضی وقت‌ها هوس می‌کنم دوباره برم سراغش، ولی وقتی یادم می‌افته چقدر طولانیه و باید کلی گشت و گذار و دیالوگ و... داشته باشیم، پشیمون میشم. :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اگر بگین کدومو فقط 1 بار رفتی لیست خیلی کوتاه تری میشه نوشت:D
توی نسل های قبل که با بودن Evil ها و Gowها و Crash ها و کی و کی و کی ، کار به +20 بار هم میکشید:D
یه حتی قبل تر از اون یعنی سگا ، که امثال بازی های کمیکس و شورش در شهر و خرگوش و سونیک و.. رو بالای بیست بار تکرار کردیم
یا قبل تر میکرو که قارچ خور و رمبو و ...
____
اما این نسل اکثرا بازیارو به دلایل مختلف (حالا یا دستم خالی بوده از بازی و یا خواستم پلات کنم ویا..) ولی اسامی که پایین نام میبرمو قشنگ دلی تکرار میکردم و از ثانیه ثانیه هاش لذت بردم:D

این نسلو که بخوام شروع کنم بدون شک BB در صدره:D
فقط 2/3 مرتبه بازی رو تو این 5 سال مجدد خریدم و یک بارم که PSN فری کرد و در هر باری که استارتشو از صفر میزدم چند دور میرفتم و در مجموع دست کم +10 مرتبه تکمیلش کردم

بعد از اون نوبت سری سولز هست
DS1 رو +6
DS2 رو +2
DS3 رو +8
Tlou رو هم در مجموع فکر میکنم +7 مرتبه ، الخصوص که مجدد فری کردن واسه psn و به یاد اول نسل بازم چند سری رفتم:D

Nioh1 هم از اوناس که چند صد ساعت و چند سری از صفر کرکتر ساختم و بازی رو تمام کرد ، شاید بشه گفت +5 مرتبه تکمیلش کردم

Gow3 رو هم +5 مرتبه
U4 رو هم گمانم +3 مرتبه
sekiro رو هم +3
Re2 ریمیک هم به یاد قدیم +3 مرتبه دست کم!
Rew2 رو هم حداقل +3 مرتبه
Ratchet & Clank رو هم گمانم +3 مرتبه یادش بخیر:D
Witcher3 رو هم +2 سری فول(یه سری با تمام dlc ها که شد حدود 250ساعت)

پ.ن:با تکرار این بازیا خدایی عشق کردم:D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
خیلی از بازی ها که ارزشش رو داشته چندین بار رفتم. تعدادشون یادم نیست ولی میتونم بگم با اختلاف re4 رو از همه بیشتر تموم کردم به راحتی میشه گفت +30 بار این بازی رو روی ps2 رفتم. دقت کنید فقط ps2. روی pc هم زیاد بازیش کردم.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
من کلا چندبار بازیارو دوبار رفتم.کلا فیلم و کتاب و بازی رو عادت ندارم دوباره دوره کنم. یدونه پرنس دو بود دردوران کودکی دو بار رفتم.بازیای deus ex human revolution و witcher 2 و bioshock infinite رو هم بخاطر این که اولین بار بدون دانش زبان کافی رفتم و عملا هیچی از داستانشون متوجه نشدم دوباره بعد از سال ها رفتم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
یک سری از دوستان که عین خودمم و یک بار و به ندرت دو بار (که من جزء‌اون معدود دفعات هم نیستم) ولی شبیه خودمند ولی 30-40 بار ،آخه.چرا؟
من هم خیلی خیلی اهل تکرار بازیهایی هستم که دوستشون دارم یکجورایی اصلا سیر نمیشم از بازی خوب.
رکورد دار این قضیه هم در صد قسمت اول هیتمن، قسمت اول دد اسپیس و مدرن وارفر 2007 هست که شاید 30-40 باری تموم کردم شایدم بیشتر. یادمه فقط یکبار دد اسپیس رو 4 بار پشت به پشت هم تموم کردم از ایزی به نرمال بعد به هارد بعد Insane:Dجالبیش اینجاست دد اسپیس یک رو انقدر بازی کردم برعکس قسمت دو رو فقط 2 بار تموم کردم و قسمت 3 رو فقط 1 بار ولی اگر فرصتی بشه دوست دارم 3 گانه رو یک دور کامل دوباره برم. خاک تو سر EA من دد اسپیس 4 میخوام.:D
بعد از اون میتونم به بازیهایی مثل: بتمن آرخام سیتی، کمپانی اف هروز، مدرن وارفر 2 و 3، مترو 2033 و دارک سولز 1 اشاره بکنم که چیزی بیش از 10 بار تموم کردم، جالب اینجاست اینطوری دارک سولز یک رو جویدم ولی 2 و 3 رو نصفه ول کردم نمیدونم چرا:|باید وقت بزارم بشینم تموم کنم، حتی به شکل عجیبی سکیرو هم وسطش ول کردم:|بازم نمیدونم چرا.
بازیهایی که تعداد دفعات تموم کردنشون 2-3 بار خیلی زیاده و نمیشه همشون رو اسم برد، ولی برای مثال: مافیا 2 3 بار - ویچر 3 5 بار - کمپانی اف هروز 2 2 بار - رزیدنت اویل 7 3 بار و الی آخر.
کلی بازی رو هم بارها تموم کردم که اسم نیاوردم دیگه نمونش GTA V یا مثلا فارکرای 3.
پلی تایم های تخیلی و فضایی من تو بعضی بازیهای استراتژیک هم باید ازش اسم ببرم. بازیهای مثل Hearts of Iron که 800 ساعت پلی تایم تو استیم ازش دارم و 200 ساعتی هم پایرت و هنوزم کارم با این بازی تموم نشده.:D
الانم آمادم تا رزیدنت اویل 3 و سایبرپانک 2077 رو چند باری بزنم تو گوشش.:D
همکنون هم دارم Ori and the Blind Forest رو میرم برای بار اول:Dبعدش Ori 2 و خوب احتمال داره باز برگردم سراغشون.
من بعدسومین بار ،باید برم آسایشگاه روانی،بی شوخی :D
واقعا همون حس اول رو ببهتون میده. یا فقط از روی بی بازی ای میرین سمتش.تنها چیزیه که تو زندگیم تکرارشو دوست دارم. کاکائو تلخ 99 درصد برای صبحانه هست و لا غیر.
اگر بگین کدومو فقط 1 بار رفتی لیست خیلی کوتاه تری میشه نوشت:D
توی نسل های قبل که با بودن Evil ها و Gowها و Crash ها و کی و کی و کی ، کار به +20 بار هم میکشید:D
یه حتی قبل تر از اون یعنی سگا ، که امثال بازی های کمیکس و شورش در شهر و خرگوش و سونیک و.. رو بالای بیست بار تکرار کردیم
یا قبل تر میکرو که قارچ خور و رمبو و ...
____
اما این نسل اکثرا بازیارو به دلایل مختلف (حالا یا دستم خالی بوده از بازی و یا خواستم پلات کنم ویا..) ولی اسامی که پایین نام میبرمو قشنگ دلی تکرار میکردم و از ثانیه ثانیه هاش لذت بردم:D

این نسلو که بخوام شروع کنم بدون شک BB در صدره:D
فقط 2/3 مرتبه بازی رو تو این 5 سال مجدد خریدم و یک بارم که PSN فری کرد و در هر باری که استارتشو از صفر میزدم چند دور میرفتم و در مجموع دست کم +10 مرتبه تکمیلش کردم

بعد از اون نوبت سری سولز هست
DS1 رو +6
DS2 رو +2
DS3 رو +8
Tlou رو هم در مجموع فکر میکنم +7 مرتبه ، الخصوص که مجدد فری کردن واسه psn و به یاد اول نسل بازم چند سری رفتم:D

Nioh1 هم از اوناس که چند صد ساعت و چند سری از صفر کرکتر ساختم و بازی رو تمام کرد ، شاید بشه گفت +5 مرتبه تکمیلش کردم

Gow3 رو هم +5 مرتبه
U4 رو هم گمانم +3 مرتبه
sekiro رو هم +3
Re2 ریمیک هم به یاد قدیم +3 مرتبه دست کم!
Rew2 رو هم حداقل +3 مرتبه
Ratchet & Clank رو هم گمانم +3 مرتبه یادش بخیر:D
Witcher3 رو هم +2 سری فول(یه سری با تمام dlc ها که شد حدود 250ساعت)

پ.ن:با تکرار این بازیا خدایی عشق کردم:D
واقعا خدا قوت. میلان نبود لیگ قهرمانا،رئال قهرمان میشد ،خوشحال بودی و میرفتی رو هوا
و هی تکرار میکردی بازی رو. بزار میلان برگرده لیگ قهرمانان. اگه رنگ قهرمانی رو دیدی ،دپرس میشی و دیگه یه بارم بازی نمیکنی :D
ولی عناوینی مثل هاف لایف و استراتژی و ... تو لیستت به چشم نمیخوره.

توی دوران NES و سگا که تکرار بازی‌ها یه سبک زندگی بود برای ما و بعضی وقت‌ها روزی یه بار فلان بازی رو تموم می‌کردیم! :D ولی بعدش به تدریج کمتر شد و این نسل دیگه تقریباً هیچی. یعنی بخوام میانگین بگیرم، شاید توی کل این نسل ۵ تا هم نبوده.
بازی‌های بزرگ و طولانی که هیچی، اصلاً فکر تکرارشون هم به سرم نمی‌زنه (از بازی‌های بیشتر از ۲۰ ساعت فکر کنم فقط Bloodborne بود که دو بار رفتم و اون هم در کنار عشق و علاقه‌م به بازی، به خاطر DLCـش هم بود که مجبور بودم دوباره نسخه‌ی اصلی رو بازی کنم).
ولی بعضی از بازی‌های خطی و چند ساعته رو ممکنه تکرار کنم. مثل Uncharted 2,3 و The Last of Us یا God of War 3,Ascension. یا یه کم بیام عقب‌تر Gears of War و Modern Warfare. بیشتر این جور بازی‌ها هستن که شاید یه دور دیگه برم. البته همین مدل بازی‌ها رو هم توی نسل فعلی زیاد یادم نمیاد تکرار کرده باشم و حسش نیست دیگه. آخرین موردی که توی ذهنمه Batman: Arkham Knight بود که تکرارش کردم و همون هم با اینکه عاشقش هستم، خیلی طول کشید تا تموم بشه چون دیگه انرژی قبل رو برای دوباره بازی کردن اینا ندارم.
یه موضوعی هم اینه که بازی‌ها زیادی بزرگ شدن دیگه. مثلاً الآن از یه طرف خیلی دوست دارم God of War 2018 رو دوباره برم، ولی از اون طرف حسش نمیاد که اون همه توی محیط‌های بزرگ بگردم. یعنی با اینکه یکی از بهترین بازی‌های این نسل بوده، ولی مدل تکرار کردنش فرق می‌کنه با God of Warهای قبلی که آدم سریع وارد ماجرا می‌شد و مقدمه‌چینی زیادی نداشتن. یا مثلاً The Witcher 3 که بازی به شدت خفنی بود و بعضی وقت‌ها هوس می‌کنم دوباره برم سراغش، ولی وقتی یادم می‌افته چقدر طولانیه و باید کلی گشت و گذار و دیالوگ و... داشته باشیم، پشیمون میشم. :D
سبک زندگی تکرار بازی.
نداشتیما .:D از بی امکاناتی و کمبود بازی بود و هم داستان خاصی نمیدیدم و نمیفهمیدم . برا همین کلا 7-8 تا بازی رو آتاری داشتیم و میکرو هم یه 15-16 تا. هی تکرار میکردیم. عنوانی نداشتیم
اون اوایل هم کامپیوتر خریده بودم و هیچکی نداشت . برا بقیه بچه های فامیل بازی میکردم و اونا حال میکردن.مکس پین یک رو اینجوری شاید چند بار همینجوری تموم کردم . یه علاالدین هم بو با آهنگ شکیرا میرفتم.اونم چند باری تموم کردم.

فکر کنم رکورددار بازی تکراری هستم :D
از همون بچگی تو میکرو یادمه بازی علایدین رو سه بار تموم کردم
رزیدنت ۲ رو ۵ بار تموم کردم
رزیدنت ۳ رو ۶ بار
رزیدنت ۴ رو هم ۸ بار
کرش رو ۴ بار تموم کردم
ریمن لجند رو ۸ بار تموم کردم
مافیا ۲( بار اولی که تمومش کردم واقعا حس کردم زباله تمام معناست ولی بعد ها دوباره رفتم سراغش و دو بار دیگه تمومش کردم و انصافا بدم نبود )
متال گیر ۳ رو ۳ بار تموم کردم
گاد اف وار ۱و۲و۳ رو هر کدوم رو بالای ۵ بار تموم کردم
دویل می کرای ۳و۴ رو هم بیشتر از شش هفت بار تموم کردم
دیمنز سولز هم متاسفانه فقط دو بار تموم کردم
رد دد رو سه بار
زلدا آخری و ویند ویکر رو هم هر کدوم ۴ بار
ولی می رسیم به بازیایی که تعداد باری که تموم کردم از دستم در رفته
سایلنت هیل ۱ بالای ۱۰ بار
سایلنت هیل ۲ یه ۲۰ باری شده تا الان
سایلنت هیل ۳ هفت هشت بار
سایلنت هیل ۴ هم بیشتر از چهارده پونزده بار
پرنس ۱ رو بالای ۱۰ بار
پرنس ۲ بیشترین تایمم رو پرنس ها بوده فکر کنم یه‌ ۲۰ باری رو پی اس ۲ و پی سی تمومش کردم
پرنس ۳ هم بالای ۱۰ بار
مافیا ۱ رو دقیقا نمی دونم چند بار ولی به مرور زمان توی این چهار ده پونزده سال هر دفعه دلم تنگ میشه میرم بازیش می کنم
بلادبورن رو بالای ۱۵ بار
دارک سولز ۲ رو بالای ۲۰ بار
سکیرو رو دقیقا نمی دونم ولی الان داشتم نگاه می کردم ۱۰ تا سیو داشتم که سه تاش Ng+7 بود
دارک سولز ۳ رو هم اصلا نمی دونم فکر کنم یه پنجاه باری حداقل تمومش کردم چه رو ps4 چه رو پی سی
ولی بیشترین تایمم رو دارک سولز ۱ بوده اصلا نمی دونم چقدر تمومش کردم ولی الان نزدیک هشت ساله یه سره دارم بازیش می کنم خسته هم نمیشم
خیلی هاشم یادم رفته
دیوانه هم خودتونید:D
میگم بد نیست یه سر به خانواده هم بزنی.ممکنه الان عمو و دایی شدهه باشی وو هنوز نمیدونی.:D
احیانا میدونی دلار دیگه 1000 تومن نیست و الان به 16 تومن رسیده.:D:D:D
فکر کنم الان بیای بیرون. حکم اصحاب کهف بهت دست بده. چرا آخه:D

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
تمام نسخه های RE و GOW رو بارها تموم کردم و RE4 رو بالا 100 بار راحت :D
TLOU رو نزدیک ده بار U 2,3 رو چهار پنج بار و خیلی بازی های قدیمی رو هم چند بار ولی بازیای جدید همرو یک بار رفتم از شروع نسل 8 به اینور دیگه کمتر پیش اومده بازی رو بعد تموم کردن دوباره بازی کنم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,395
نام
مهدی یوسفی اصیل
زندگی من به دو بخش تقسیم شده
قبل از dota 2 و بعد از dota 2
قبل از دوتا دو من توی نسل گذشته یک سری بازی ها را بالای 10 هزار بار راحت بازی کردم
مثل کنترا سگا و شورش در شهر سگا و ماریو nes
از کنسولشون بگیر تا pc و گوشی 3ds و ds و vita و... با امولاتورشون بازی کردم

اما چشمتون روز بد نبینه
بعد از بازی دوتا 2 زندگیم کلا عوض شد و تموم کردن یک بازی آرزو شده برام
کلا زندگی بعد از dota 2 برام حروم شد
10 بار هم به کمپ ترک رفتم بازم شروع کردم
میترسم بعد از مرگم روی قبرم بنویسن
GG x_x

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یک سری از دوستان که عین خودمم و یک بار و به ندرت دو بار (که من جزء‌اون معدود دفعات هم نیستم) ولی شبیه خودمند ولی 30-40 بار ،آخه.چرا؟

من بعدسومین بار ،باید برم آسایشگاه روانی،بی شوخی :D
واقعا همون حس اول رو ببهتون میده. یا فقط از روی بی بازی ای میرین سمتش.تنها چیزیه که تو زندگیم تکرارشو دوست دارم. کاکائو تلخ 99 درصد برای صبحانه هست و لا غیر.

واقعا خدا قوت. میلان نبود لیگ قهرمانا،رئال قهرمان میشد ،خوشحال بودی و میرفتی رو هوا
و هی تکرار میکردی بازی رو. بزار میلان برگرده لیگ قهرمانان. اگه رنگ قهرمانی رو دیدی ،دپرس میشی و دیگه یه بارم بازی نمیکنی :D
ولی عناوینی مثل هاف لایف و استراتژی و ... تو لیستت به چشم نمیخوره.

سبک زندگی تکرار بازی.
نداشتیما .:D از بی امکاناتی و کمبود بازی بود و هم داستان خاصی نمیدیدم و نمیفهمیدم . برا همین کلا 7-8 تا بازی رو آتاری داشتیم و میکرو هم یه 15-16 تا. هی تکرار میکردیم. عنوانی نداشتیم
اون اوایل هم کامپیوتر خریده بودم و هیچکی نداشت . برا بقیه بچه های فامیل بازی میکردم و اونا حال میکردن.مکس پین یک رو اینجوری شاید چند بار همینجوری تموم کردم . یه علاالدین هم بو با آهنگ شکیرا میرفتم.اونم چند باری تموم کردم.

میگم بد نیست یه سر به خانواده هم بزنی.ممکنه الان عمو و دایی شدهه باشی وو هنوز نمیدونی.:D
احیانا میدونی دلار دیگه 1000 تومن نیست و الان به 16 تومن رسیده.:D:D:D
فکر کنم الان بیای بیرون. حکم اصحاب کهف بهت دست بده. چرا آخه:D
نکته اینجاست من شاید یک دهم بچه های اینجا هم بازی تموم نکرده باشم با‌ورت نمیشه الان نزدیک ۲۰ تا کال اف دیوتی اومده من فقط شماره یک و دوش رو تموم کردم و بقیش رو ده دقیقه هم نتونستم تحمل کنم
یا n تا اساسین اومده ولی هیچ کدوم رو بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم
بعضی بازیا برای من ارزش تکرارشون هزاران برابر بالاتر از اینه که بازی های دیگه رو انجام بدم مثلا دارک سولز یا مافیا باورت میشه تو یه دهه اخیر سر جمع ۱۵ تا بازی بیشتر تموم نکردم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
نکته اینجاست من شاید یک دهم بچه های اینجا هم بازی تموم نکرده باشم با‌ورت نمیشه الان نزدیک ۲۰ تا کال اف دیوتی اومده من فقط شماره یک و دوش رو تموم کردم و بقیش رو ده دقیقه هم نتونستم تحمل کنم
یا n تا اساسین اومده ولی هیچ کدوم رو بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم
بعضی بازیا برای من ارزش تکرارشون هزاران برابر بالاتر از اینه که بازی های دیگه رو انجام بدم مثلا دارک سولز یا مافیا باورت میشه تو یه دهه اخیر سر جمع ۱۵ تا بازی بیشتر تموم نکردم
شوخی کردم،نارحت نشید.
البته من دوست دارم همه رو تجربه کنم و با استارت بازی ازش متنفر نشم ،مگه اینکه افتضاح باشه. مثلا رززیدنت راکون رو باورود به بازی ،پاک کردم. همینطور ارتش فرازمینی.
ولی بجز کالاف گگوست و یکی دو تا کالاف دیگه.بقیه بازیهایی رو که گفتی انجام دادم و دوسشون داشتم.
برخلاف بقیه نه به عنوان اساسین ،از اودیسه و محیطش خیلی خوشم اومد.

زندگی من به دو بخش تقسیم شده
قبل از dota 2 و بعد از dota 2
قبل از دوتا دو من توی نسل گذشته یک سری بازی ها را بالای 10 هزار بار راحت بازی کردم
مثل کنترا سگا و شورش در شهر سگا و ماریو nes
از کنسولشون بگیر تا pc و گوشی 3ds و ds و vita و... با امولاتورشون بازی کردم

اما چشمتون روز بد نبینه
بعد از بازی دوتا 2 زندگیم کلا عوض شد و تموم کردن یک بازی آرزو شده برام
کلا زندگی بعد از dota 2 برام حروم شد
10 بار هم به کمپ ترک رفتم بازم شروع کردم
میترسم بعد از مرگم روی قبرم بنویسن
GG x_x
کاری برا شما نمیشه کرد.شما از دست رفتی. :D
تجویز میکنم. یه سر بیای سمت استراتژی های شهر سازی مثل تروپکو و anno و بازیهایی مثل settler و stronghold
خماریشون کمتره و دوز اعتیادشون کمتره. بدن درد و خماری میکشی ولی کم کم عادت میکنی. بعد از اون با بازیهای با اعتیاد کمتر ترکت میدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر