انویدیا و Crystal Dynamics در صدد بهینه کردن Tomb Raider روی گرافیکهای GeForce

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

Tomb Raider یکی از بازیهاییست که که به تازگی عرضه شده و در شروع آن ما شاهد لوگوی AMD هستیم که این به معنی بهینه سازی کامل بازی برای کارتهای گرافیکی این شرکت است.اما در مقابل کارتهای شرکت رقیب در اجرای بازی در تنظیمات ماکزیمم کمی دچار مشکل هستند به طوری که به تازگی اعتراضهایی از سمت کاربران Nvidia مبنی بر مشکلات بازی روی سیستمهایش مانند کرشهای پی در پی بر روی کارتهای سری 600 دیده شده است.

اما انویدیا اعلام کرده که استفاده کنندگان گرافیکهای GeForce نگران نباشند چون آنها در حال رفع این مشکلات هستند.
Andrew Burnes از انویدیا امروز اعلام کرد: "متاسفانه کمپانی ما تا آخر هفته گذشته دسترسی به کدهای بازی نداشتیم که همین موضوع باعث اجرا نشدن بازی رو گرافیکهای ما با کیفیت و پرفورمنس مناسب نسبت به بازیهای دیگر شد.اما در حال حاضر با همکاری بسیار نزدیکی که با Crystal Dynamics داریم درصدد رفع تمامی این مشکلات در اسرع وقت داریم.همچنین از تمامی دارندگان کارتهای گرافیکی GeForce به خاطر این مشکل عذرخواهی میکنیم."
منبع

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
همچنین از تمامی دارندگان کارتهای گرافیکی GeForce به خاطر این مشکل عذرخواهی میکنیم.
اگه تا وقتی که من بازی را نگرفتم، مشکل را حل بکنی، می بخشمت:d
ما بازی رو تموم کردم اینا دارن تو فروما به سازندش فحش می دن چرا بازی مشکل داره...اینست تفاوت کنسول و پی سی​
می خواهید تاپیک را PC VS Console کنید؟:-/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
ما بازی رو تموم کردم اینا دارن تو فروما به سازندش فحش می دن چرا بازی مشکل داره...اینست تفاوت کنسول و پی سی

سریع تموم کردن یه بازی مهم نیست,مهم لذت بردن از اون و تجربه ایه که بازی بهت میده!!
که اکثر مواقع PC در این زمینه برتره!!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
ما بازی رو تموم کردم اینا دارن تو فروما به سازندش فحش می دن چرا بازی مشکل داره...اینست تفاوت کنسول و پی سی

اون PC Gamerـی که داره از اجرای بازی گلایه میکنه، مشکلش اینه که چرا بازی فریمش از 60 به 50 میرسه !!!
اگه بخوان با تنظیمات Medium و رزلوشون 720p و 30 فریم بازی کنن که با یه کارت GTS450 هم میتونن این کارو بکنن !
آره داداش، فرقش اینه.

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218

اون PC Gamerـی که داره از اجرای بازی گلایه میکنه، مشکلش اینه که چرا بازی فریمش از 60 به 50 میرسه !!!
اگه بخوان با تنظیمات Medium و رزلوشون 720p و 30 فریم بازی کنن که با یه کارت GTS450 هم میتونن این کارو بکنن !
آره داداش، فرقش اینه. !

BAttelfieeeld با 30 فریم بازی کن
Batman با 30 فریم
Skyrim با 30 فریم
Witcher با 30 فریم
و هزاران بازی دیگه...
تا چشات در بیاد =))

نکته : Call of Duty و میتونی 60 فریم بازی کنی فقط =))

انحصاری های با ارزش رو هم که کنسولمون رو از Wc میاریم بیرون بازی مکنیم باز میندازیم همونجا تا سال دیگه و انحصاری دیگه :>

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
ایول AMD .
خداییش با این سیستم داغونمون هر بازی ای که برای کارتای AMD بهینه شه باشه رو خیلی خوب فریم میده !
البته بحث کرایسیس3 جداست:d

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
خدمت آقایونی که حتی ادب حرف زدن رو هم ندارن:
1-فریم ریت با توجه به اینکه چشم 24 فریمه چندان قابل درک نیست و فقط توی گیم پلی های سریعی مثل کال آو تفاوت اونم به سختی مشخصه
2-دقت کنید که توی لیست کنسولام پی سی هم هست ولی هیچ وقت با پی سی بازی نمی کنم،اینم بگیریم یه AA بیشتر داشته باشه...هیچ وقت بازی رو که روی ال سی دی و با فاصله زیاد روی مبل می شینی بازی می کنی (با توجه به قدرت تفکیک پذیری چشم هیچ لبه دندونه داری از فاصله دو متر قابل درک نیست) رو نباید مقایسه کرد با بازیی که سه ساعت باید بشینی نصبش کنی و کرک کار کنه و نکنه و با کارت گرافیکت بهینه نشده باشه و از این دست مسایل نباید هم مقایسه کرد...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
فک کنم مشکلش با Tressfx باشه. همونی که مربوط به موی سر میشه.

نه اتفاقا Tressfx فقط نفس کارت رو میکشه بر عکس دلیل کرش کردن بازی tessellation هستش تو یک سری از فرم های خارجی و NVIDIA و... بهش اشاره شده .

من که Tressfx م on و tessellation م off دیگه تا الان برام مشکلی پیش نیومده .

the best success turning off the Tessellation option in the graphics menu

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من دیشب بازی رو نصب و اجرا کردم ... تقریبا هر 20 دقیقه یکی یه بار برام کرش کرد ... فریم ها پایدار نیست و وقتی دوربین به صورت کاراکترها زوم میشه افت فریم وحشتناکی به وجود میاد.امیدوارم یه درایور یا پچ اصلاحی برای بازی به زودی منتشر بشه ... بازی واقعا خوبه.

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
خدمت آقایونی که حتی ادب حرف زدن رو هم ندارن:
1-فریم ریت با توجه به اینکه چشم 24 فریمه چندان قابل درک نیست و فقط توی گیم پلی های سریعی مثل کال آو تفاوت اونم به سختی مشخصه
2-دقت کنید که توی لیست کنسولام پی سی هم هست ولی هیچ وقت با پی سی بازی نمی کنم،اینم بگیریم یه AA بیشتر داشته باشه...هیچ وقت بازی رو که روی ال سی دی و با فاصله زیاد روی مبل می شینی بازی می کنی (با توجه به قدرت تفکیک پذیری چشم هیچ لبه دندونه داری از فاصله دو متر قابل درک نیست) رو نباید مقایسه کرد با بازیی که سه ساعت باید بشینی نصبش کنی و کرک کار کنه و نکنه و با کارت گرافیکت بهینه نشده باشه و از این دست مسایل نباید هم مقایسه کرد...

چشم انسان 24 فریم رو تشخیص میده ؟ :-o مرز چشم انسان 60 فریم هست یعنی تا 60 فریم رو میتونه تشخیص بده ! ویکیپدیا و 100 جای دیگه رو برو بخون تا بفهمی این قضیه رو

+ یه LED 52 اینچ میزاری تو خونه با وایرلس وصل میکنی به PC و یه موس و کیبورد یا کنترلر بی سیم هم میگیری راحت میشینی رو مبل بازی میکنی :> وقتی سیستمت قوی باشه بازی توی 10 دقیقه نصب میشه ! چیزی که کنسول باید فقط هر 10 دقیقه یه بار لود کنه =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر