انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
از benq و بقیه:biggrin1: بهتر ه ؟
نه من فکر نمی کنم که که بهتر باشه از نزدیک ندیدم
ولی Hitachi از همه بهتره
سلام.من تا شهریور میتونم صبر کنم.
به نظرتون تا شهریور چیز بهتر و مطمئن تر با قیمت بهتر گیرم میاد؟

یه سوال هم هست که اخرش نفهمیدم چه کنم:
360 رو اینجا بخرم یا مکه؟
ممنون میشم جواب هاتون رو بشنوم
شما از هر جا غیر ایران بخری سود کردی
میگن از blu-ray پشتیبانی می کنه

همش شایعه هست اگه هم باشه
نمیان یه درایو Internal بزارن براش مثل HD DVD ها یه درایو External میزارن
اونم فقط برای دیدن فیلم نه برای بازی
پ.ن : این بحث ها هیچ ربطی به این تاپیک نداره لطف کنید یه جا دیگه مطرح کنید هر کودوم تاپیک مستقل داره !

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام.من تا شهریور میتونم صبر کنم.
به نظرتون تا شهریور چیز بهتر و مطمئن تر با قیمت بهتر گیرم میاد؟

یه سوال هم هست که اخرش نفهمیدم چه کنم:
360 رو اینجا بخرم یا مکه؟
ممنون میشم جواب هاتون رو بشنوم

• شما که صبر کردی، یکم دیگه صبر کن تکلیف 60 گیگی ها هم مشخص بشه ببینیم GPU 65 nm دارت یا نه؟ شاید تا زمستون طول بکشه ها! :D.
  • مکه، مزار شریف، عشق اباد، دمشق و ... خلاصه هرجا بغیر از داخل کشور :).

masa_1379

کاربر سایت
Jun 4, 2007
29
بابا تو ایران خیلی گرون می فروشن...من از دوبی الایت آوردم...هارد 120 با یه دسته اضافه با هزینه کپی خور کردنش تو ایران پام افتاد 450 تومن...!!!تو اهواز حدود 700 می دن...نامردیه...!

dante360360

کاربر سایت
Sep 20, 2007
350
نام
داریوش
دوستان این بزردهای فالکون با معمولی چه فرقی دارن از کجا میتونیم بفهمیم که برد 360 فالکونه؟
این مادر بردهای جاسپر کی میاد؟ اونها بهترن اصلا برای 360 هستن؟
بهترین مکان برای خرید 360 کجاست؟که مطمئن باشد؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید
ممنون

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان این بزردهای فالکون با معمولی چه فرقی دارن از کجا میتونیم بفهمیم که برد 360 فالکونه؟
ممنون
مادربورد فالکون اساسی ترین فرقش اینه که CPU 65NM هست ولی در مادربورد های Lunch 90 NM هستن روش تشخیص هم می تونید صفحه اول این تاپیک رو ببینی
Jasper هم احتمالا رو 60 گیگی ها هست از ماه آگوست به بعد یا از اواخر 2008 مادربودر Jasper رو یمبینید ولی 60 گیگی ها قرار از آگوست عرضه بشه
بهترین مکان از همه نظر پیام هست که تاپیکش تو فروشگاه مجازی هست :
فروش 360 با خروجی hdmi

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,079
نام
بهنام
ممنون

جواب سوالات شما
1.در مادربرد های فالکون CPU از تکنولوژی 65NM استفاده میکنه که این خودش گرمای کمتری میده در برد فالکون برق کمتری مصرف میشه و کنسول خنک تر هست
2.صفحه اول پست اقا اشکان کامل توضیح داده
3. تاریخش توی زمستون به احتمال زیاد
4.
فروشگاه اقا پیام .فروشگاه نکست جن فروشگاه پرتو و فروشگاه وست گیم

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
485
می خواستم اگر می شود یک عکس از روی جعبه مدل الیت که مادربوردش فالکون هست بزارید
یک سوال دیگه
هچنین تاریخ ساخت کنسول نیز که با فشار دادن روی جعبه در مکان قرار داده شده قابل مشاهده است باید بعد از 24/8/2007 باشد اگر تاریخ روی کنسول خود 24/8/2007 باشه صدرصد فالکونه

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
می خواستم اگر می شود یک عکس از روی جعبه مدل الیت که مادربوردش فالکون هست بزارید
شما برو صفحه اول این تاپیک روببین عکس هست اما نه الیت
ولی Premuim با Elite از نظر رنگ جعبه با هم فرق دارن و یه سری تصاویر وگرنه اون قسمتی که برای تشخیص فالکون دون مادربورد هست تو هردوش یکیه

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
این توضیح خوندن تاریخ<<<تاریخ ساخت کنسول نیز که با فشار دادن روی جعبه در مکان قرار داده شده قابل مشاهده است <<<کجای جعبه رو باید فشار داد؟منظور همون برچسب سفیدس که مشخصات team ,lot نوشته!؟؟ لطفا یه راهنمای کنید یا با عکس نشون بدین چون من تاریخی پیدا نمی کنم!
توضیحات مربوط به مادر برد jasper تو کدوم صفحه هست؟؟؟تو صفحات اول که من چیزی ندیدم.لطفا لینک بدین یا یه توضیح بدین چه فرقی با فالکون داره

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این توضیح خوندن تاریخ<<<تاریخ ساخت کنسول نیز که با فشار دادن روی جعبه در مکان قرار داده شده قابل مشاهده است <<<کجای جعبه رو باید فشار داد؟منظور همون برچسب سفیدس که مشخصات team ,lot نوشته!؟؟ لطفا یه راهنمای کنید یا با عکس نشون بدین چون من تاریخی پیدا نمی کنم!
توضیحات مربوط به مادر برد jasper تو کدوم صفحه هست؟؟؟تو صفحات اول که من چیزی ندیدم.لطفا لینک بدین یا یه توضیح بدین چه فرقی با فالکون داره
Jasper هنوز نیومده که کسی بدونه چه فرقی داره و مایکروسافت هنوز معلوم نکرده که دقیقا از چه تاریخی jasper وارد بازار می شه، فقط گفته اواخر 2008. تنها فرقی که فعلا عنوان شده اینکه GPU کنسول هم 65nm خواهد بود.

برای تاریخ ساخت روی جعبه کنسول وقتی از بالا نگاه کنی یه مستطیل کوچک می بینی که دورش بریدس و می تونی فشارش بدی تا بره داخل. زیر اون تاریخ ساخت معلومه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر