انواع Motherboard های X360 و طریقه شناسایی مدل Falcon

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون عزیز ولی میشه قیمت ها رو تو ایران و طریقه شناساییشونه بگید؟ممنون:blushing:

قیمت که توی ایران برای Halo بالای 600 هست فکر کنم.اما خوب پیام خان از دوبی میاره 500 تا 530 هزار تومان.

طریقه شناسایی هم یه سری اعداد و حروف هست که توی پست آقای پیام ببینید متوجه میشید که چطوری میشه تشخیص دادن که فالکون هست.برای تشخیص فالکون بودن از سایت http://360drives.com/list استفاده کنید.

GAMING_IS_MY_LIIFE

کاربر سایت
Feb 10, 2008
2
نام
عليرضا
فقط به نظر من باید دستگاه با مادربورد فالکون خرید زیفر وتاریخ لنچ فایده ای نداره اقا طاهر 30 تومن میگیره کپیخورش میکنه بچه ها فقط فالکون:love:

AR.XBOX360

کاربر سایت
Jan 28, 2008
42
قیمت که توی ایران برای Halo بالای 600 هست فکر کنم.اما خوب پیام خان از دوبی میاره 500 تا 530 هزار تومان.

طریقه شناسایی هم یه سری اعداد و حروف هست که توی پست آقای پیام ببینید متوجه میشید که چطوری میشه تشخیص دادن که فالکون هست.برای تشخیص فالکون بودن از سایت http://360drives.com/list استفاده کنید.
همين فالكون كه شما ميگي آقا پيام مياره 500-530 تومن با هزينه كپي خور كردنش همون 600 تومن درمياد:cool:

AR.XBOX360

کاربر سایت
Jan 28, 2008
42
فقط به نظر من باید دستگاه با مادربورد فالکون خرید زیفر وتاریخ لنچ فایده ای نداره اقا طاهر 30 تومن میگیره کپیخورش میکنه بچه ها فقط فالکون:love:
هزينه كپي خور كردن فالكون چون درايوش benq هست بين 70-90 تومن است:love:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
همين فالكون كه شما ميگي آقا پيام مياره 500-530 تومن با هزينه كپي خور كردنش همون 600 تومن درمياد:cool:

تو حرف من رو بخون...

من خودم همشهری پیام هستم.

هزینه کپی خور هم که توی پست بالا گفتم 30000 تومان هست.

در ضمن هزینه ترانس 110-220 هم هست.

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
دوستان اگه مادربورد دستگاه فالکون باشه و روزی 2 ساعت بیشتر بازی نکنم و همه ی شرایط محیط درست باشه آیا باز هم نیاز هست که 12 ولت کنم فن ها رو؟؟؟ از صدای ب یش از حد بیزارم من

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
اره میتونی بازی کنی این مادربرد جدید ها احتیاج به 12ولت نداره تا حالا گزارش رسمی از خرابی مدل فالکون نداشتیم

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
اره میتونی بازی کنی این مادربرد جدید ها احتیاج به 12ولت نداره تا حالا گزارش رسمی از خرابی مدل فالکون نداشتیم

دوست عزیز بهتره در مورد چیزی که اطمینان صد در صد نداریم اظهار نظر نکنیم البته دلم نمیخواد ناراحت بشی ولی اگه این دوستمون براش مشکلی پیش بیاد شما جوابشو میدید؟ یا این که منظورتون از گزارش رسمیه چیه ؟ شما با داشتن اطلاعات از کدوم منابع معتبر این نظرات رو میدید؟
نیازی نیست جواب همه نوع پستی رو بدیم ،بهتره در حیطه تخصص خودمون فعالیت کنیم و مسائل دیگه رو به کسانی بسپاریم که اطلاعاتشون از ما بیشتره ;)

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا همتون دارین اطلاعات غلط میدید.....
20 تا 10 تومن کپی خوری بنکیو هستش !!!!!

حاجی چرا لطیفه تعریف می کنی ؟

من خودم دارم BenQ فلش می کنم.25 تا 30 تومان هست.اون برای درایو های سامسونگ هست که 10-20 تومان هست.تازه برای سامسونگ 15 تومان میگیرن.

زنگ بزن NextGen ببین برای بنکیو بهت چقدر میگه.

mmmeysammm

کاربر سایت
Dec 5, 2007
38
نام
میثم
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و کاربران فعال سایت بازی سنتر . می خواستم بدونم که بر روی مادربرد های فالکون فقط CPU 65 nm استفاده شده یا CPU 90 nm هم استفاده کردن ؟:confused:

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
دوست عزیز بهتره در مورد چیزی که اطمینان صد در صد نداریم اظهار نظر نکنیم البته دلم نمیخواد ناراحت بشی ولی اگه این دوستمون براش مشکلی پیش بیاد شما جوابشو میدید؟ یا این که منظورتون از گزارش رسمیه چیه ؟ شما با داشتن اطلاعات از کدوم منابع معتبر این نظرات رو میدید؟
نیازی نیست جواب همه نوع پستی رو بدیم ،بهتره در حیطه تخصص خودمون فعالیت کنیم و مسائل دیگه رو به کسانی بسپاریم که اطلاعاتشون از ما بیشتره ;)

اولا كه من خودم مادربرد دستگاهم فالكونه
اقا نميدونيد چيه اين سري از دستگاهها مني كه قبلا با مادربرد لانچ كار ميكردم و حالا اين رسيده دستم ميدونم چيه :love:
خداييش اگه بگم داغ كردنش نسبت به قبل صفره باورتون نميشه
من با دستگاه قبليم روزي 2 ساعت هم نميتونستم بازي كنم چون اينقدر داغ ميكرد كه احتمال ميدادم الانه كه منفجر بشه:biggrin1: ولي الان مخصوصا تو اين 2 رو تعطيلي خودمو با بازيهاي جديد مثل dmc خفه كردم و از اونجايي كه ميگن اين بازي خيلي به دستگاه فشار مياره من كرمم گرفت كه ببينم دستگاه بعد از چند ساعت بازي كردن با اين بازي داغ ميكنه بخاطر همين 5 ساعت پشت سر هم بازي كرد:biggrin1: ولي خداوكيلي وقتي پشت دستگاه رو دست زدم باد خنك ميداد بيرون:laughing::laughing::laughing: كه خداييش حال كردم
در اخر اقا يا 360 نگيريد يا اگه ميگيريد حتما با مادربرد فالكون باشه:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر