انجمن پیرهای دنیای گیم (افراد 30 سال به بالا)

بیشترین دورانی که از گیم لذت بردید

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,279

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
سلام بروبکس
تک ویژه از کسی این تایپیک رو زده
.
.
با دیدن این تایپیک ناخداگاه یاد اولین کنسول و اولین کارت گرافیکیم افتادم
کلی خاطره دارم هم خوب هم بد!!
با کلی التماس پدرم برام میکرو خرید، پول تو جیبی جم کردم بازی بخرم زد دستش خراب شد
خواستم دسته بخرم، دستگاه پوکید اما دم پدرم گرم که بعدش برام سگا خرید
چ روزگاری داشتم واقعا حس میکردم دنیا مال من بود
واقعا فکر نمیکردم ی روزی سنم بشه سی و بازم گیمر باشم، الکی الکی پیر شدیم

آخرین ویرایش:

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
:x Sunset Riders :x

sprk_sunset_riders.jpg

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
Kill Switch

View attachment 146005

بازی ای که حداقل من توش برای اولین بار قابلیت Blind Fire دیدم اون موقع و خیلی برام جذاب بود :D

آره اون زمان خیلی گیمپلی بازیش باحال بود.
عکس هلیکوپترش هم بزارم که مثل دفه قبل نشه :D

ixb4_kill-switch-windows.jpg

7b9t_kill-switch-windows-screenshot-surprise.jpg

yh7r_kill-switch-windows-screenshot-koskhol-enemy-soldier.jpg

0m2k_kill-switch-windows-screenshot-coward.jpg

o2tm_kill-switch-windows-screenshot-crossing.jpg

cw3m_kill-switch-windows-screenshot-heroic-dive.jpg

yqui_kill-switch-windows-screenshot-rooftop.jpg

9ntv_kill-switch-windows-screenshot-a-lot-of-cover.jpg

ltnb_kill-switch-windows-screenshot-bad-chopper.jpg

w4yl_kill-switch-windows-screenshot-.jpg

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,994
نام
آریا
به یاد اون گوزن که مدتها سگ میدیدمش.
View attachment 145982
یادش بخیر گوزنه!‌ بازی رو که بعدش می‌ذاشتیم توی کنسول، رنگ‌آمیزی گوزنه هم تغییر می‌کرد و یه حالت ری‌تریسینگی پیدا می‌کرد نسبت به امکانات اون زمان! :D
روی سی دی بوت من یه نمودار دایره‌ای چاپ شده بود که سبک‌های مختلف رو با درصد مشخص کرده بود و مثلاً نوشته بود ریسینگ ۲۷٪ و پلتفرمر ۱۵٪ و...
هیچ‌وقت هم نفهمیدم این درصدها از کجا اومده و اصلاً علتش چیه که باید همچین چیزی روی سی دی بذارن!

:xSunset Riders :x

sprk_sunset_riders.jpg
تعداد دفعاتی که Sunset Riders رو با برادرم تموم کردیم از دستم در رفته! فوق‌العاده بود این بازی و هم گرافیکش خیلی خوشگل بود و هم گیم‌پلی و موسیقی‌های محشری داشت.
نسخه سگا جنسیس دو تا کاراکتر داشت که من همیشه اون ریشو بنفشه رو برمی‌داشتم و داداشم هم خوش‌تیپ‌تره که آبی بود. :D ولی یه نسخه چهار کاراکتری مثل این عکس هم بود که برای آرکید و SNES بود. اون آرکیدش رو توی دنیای بازی (که فکر کنم قبلش اسمش کلبه بازی بود) گذاشته بودن و می‌شد چهارتایی بازی کرد.
یادش بخیر کلبه بازی و بخش از دم و دستگاه بولینگ عبده (عبدو هم می‌نویسن) که برای بچه‌ها بود. یه زمانی خفن‌ترین مرکز آرکید تهران بود و نمی‌دونم الآن اوضاعش چطوره. دوران کودکی پاتوق ما بود و چقدر صفا می‌کردیم اونجا، از دستگاه‌های آرکید متنوعش تا وسایل بازی به سبک شهربازی (ولی جمع‌وجورتر) یا اون چیزهای هلی‌کوپتر مانند که از سقف آویزون بودن و سوار می‌شدیم و کل محوطه رو می‌شد باهاشون دور زد و سقف عجیب غریبش رو از نزدیک دید که اگه درست یادم باشه با چتر یا همچین چیزی پوشونده شده بود. :D اولین بار هات‌داگ‌هایی که توی دستگاه می‌چرخن رو هم اونجا دیدم و فکر کنم یه سری از بازی‌های پلی‌استیشن مثل Winning Eleven و Tekken رو هم اولین بار اونجا تجربه کردم.

Delux1

کاربر سایت
Nov 18, 2014
864
نام
رضا
hey old mans! آقا ما یک برادر ده ساله پیش فعال داریم که صبح که بیدار میشه به دنبال گوشی و انلاین بازی کردن اون پابچی حقیره حتی تو مدرسه سابقه حمله به خانمش رو داشته دلیلشن این بوده که عصبیم ولم کنید برم خونه!!! کلا درس یوختی... خلاصه بزرگوران شورا شما یک راهی پیش پامون بزارین چیکار کنیم حتی ریتالین هم حریف این قزمیت نشده ممنون از راه حل ه اتون راستی گزینه خرید x ps هم منتفیه

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
hey old mans! آقا ما یک برادر ده ساله پیش فعال داریم که صبح که بیدار میشه به دنبال گوشی و انلاین بازی کردن اون پابچی حقیره حتی تو مدرسه سابقه حمله به خانمش رو داشته دلیلشن این بوده که عصبیم ولم کنید برم خونه!!! کلا درس یوختی... خلاصه بزرگوران شورا شما یک راهی پیش پامون بزارین چیکار کنیم حتی ریتالین هم حریف این قزمیت نشده ممنون از راه حل ه اتون راستی گزینه خرید x ps هم منتفیه

سلام راه حلش زدن میل گرد به دنده هاش هست.
تضمینی اروم میشه و سر براه.
تو راهنمایی ما رو با این وسیله سر براه کردن.

Tidus & Shayne

کاربر سایت
Jun 27, 2017
468
نام
بهنام
تعداد دفعاتی که Sunset Riders رو با برادرم تموم کردیم از دستم در رفته! فوق‌العاده بود این بازی و هم گرافیکش خیلی خوشگل بود و هم گیم‌پلی و موسیقی‌های محشری داشت.
نسخه سگا جنسیس دو تا کاراکتر داشت که من همیشه اون ریشو بنفشه رو برمی‌داشتم و داداشم هم خوش‌تیپ‌تره که آبی بود. :D ولی یه نسخه چهار کاراکتری مثل این عکس هم بود که برای آرکید و SNES بود. اون آرکیدش رو توی دنیای بازی (که فکر کنم قبلش اسمش کلبه بازی بود) گذاشته بودن و می‌شد چهارتایی بازی کرد.

0hc_v0uhvvx.png

فامیل هام که با من نسخه سگاشو بازی میکردند همون ریشو یعنی Cormano رو سریع برمیداشتن (بخاطر اسلحه شاتگانش) و اصلا مهلت نمیدادن من بردارمش :D
و خوشتیپه یعنی Billy که اول بازی فقط یه تفنگ داره نصیب من میشد :D

حجم نسخه SNES که چهار کاراکتر به نام های Cormano، Billy، Bob و Steve داره یک مگ است ولی حجم نسخه سگا جنسیس که فقط دو کاراکتر داره تنها نیم مگ!
در کل در مواردی که SNES و Genesis عنوان مشترک دارند، نسخه SNES ترجیح داده میشه چون گرافیک بهتری داره و کامل تره.
ولی در این مورد خاص تجربه هر دو نسخه توصیه میشه.
چون تفاوت به کاراکترها محدود نمیشه و محیط و مکان های این دو نسخه و حتی بانوهایی که این کلانترها میبینند هم متفاوته :D

SNES
cmu1_snes.jpg

Genesis
gnfu_sunset-riders-genesis.png

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
ببرینش پیش روانشناس.
بیش فعالها شر و شورند.یکی از دوستای بابام داشت. میرفتیم خونشون.از سرو کول ما بالا میرفت. به مدرسه رسید.خوب شد. اما پیش دکتر و اینا میبردن که راهنمایی کنه. اونا هم توصیه هایی میکردن. چیا بهش بدین چیا ندین که کمتر تحریک بشه.
زمان استفاده از وسایلی که باعث تهییجش میشه رو کنترل کنید و ....

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
چقدر این کارتون cuttlas دوست داشتنی بود ..البته تو ایران خیلی از قسمتهاش رو حذف کردن ..چند قسمت بیشتر دوبله نشد ..:Twisted:
یادش بخیر واقعأ موزیک شروع کارتون خیلی زیبا بود..:)>-
حتمأ گوش بدید ..

IMG_۲۰۲۰۰۶۲۰_۲۱۲۱۱۸.jpg

آخرین ویرایش:

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,715
آخه اصلا برای بچه ها ساخته نشده بود ولی اون زمان هر انیمیشنی رو برای بچه ها پخش میکردن

هرچی بود واقعأ عالی بود .زمان خودش ..هنوز تمام قسمتهاش تو یوتیوب موجوده ..کوتلاس جوانمرد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر