انجمن طرفداران Game Boy Advance

بدیه GBA اینه که بازیاش اگه باطری تموم کنند نمی‌شه دیگه سیو کرد =((

اون بازیای fake هـ که باتری ای هستن!

همونطور که آدرین جان گفته بودن:

برای شناخت کارتج اصلی از کلون بهترین راه اینه کارتج با پیچ گوشتی مناسب این کار باز کنید

دوتا ic دیدید و قسمت بالا خط اتصال کارتج نوشته بود نینتندو مثلا 2002 یعنی کارتج اصله

اگه ic قیری دیدید و باطری دیدید کارتج اصلی نیست

بازی اوریج هیچ باتری ای نداره و هیچیش نمیشه! من خودم کارتریج Star Wars ام بیشتر از 6 ساله کار میکنه هیچیش نیست چون اوریجه.

شبیه ساز GBA روی PS2

این هم یه شبیه ساز جالب برای اجرای بازیهای GBA روی PS2. البته شبیه سازهای خوبی برای اجرای بازیهای GBA برای کامپیوتر هست اما این یکی رو به درخواست یکی از دوستان گذاشتم. امیدوارم لذت ببرید:

شبیه ساز رو از این لینک دانلود کنید:
[url]http://www.mediafire.com/download/z7ybe3v43otem7y/Gps2+Kai+3.3+Test1.rar[/URL]
بعد از دانلود فایل فشرده رو باز کنید و پوشه GBA درون فایل فشرده رو در روت (محیط اصلی) فلش بریزید. بازیها رو هم با فرمت zip یا gba بریزید توی فولدر Rom که توی همون پوشه اصلی GBA هستش. بعد از بالا اومدن FreeMCBoot برید توی uLaunchELF و بعد وقتی به پوشه GBA رسیدید داخلش فایل اجرایی gpsp_kai.elf رو انتخاب و اجرا کنید. در محیط شبیه ساز روی هر بازی که دکمه استارت دسته رو بزنید بازی اجرا میشه!

• Like
Reactions: che-jaleb
اون بازیای fake هـ که باتری ای هستن!

همونطور که آدرین جان گفته بودن:

بازی اوریج هیچ باتری ای نداره و هیچیش نمیشه! من خودم کارتریج Star Wars ام بیشتر از 6 ساله کار میکنه هیچیش نیست چون اوریجه.
خیر کارتریج اورجینال pokemon باطری داره!دلیل منطقیش هم اینه که تو بازی ساعت وجود داره که باطری باعث میشه ساعت ریست نشه!ولی از اونطرف یه سری بازی هستن که اصلا باطری نباید داشته باشن که اونا فیک هستن!کارتریج اورج رو بقل فیک بزارید قشنگ تابلو هست!جنسشون فرق داره و کاغذ روش گلاسه نیست و ارم نینتندو رو نداره!تازه اگه زیر کارتریج رو هم ببینید رو بردش نینتندو و id بازی رو نوشته!

خیر کارتریج اورجینال pokemon باطری داره!دلیل منطقیش هم اینه که تو بازی ساعت وجود داره که باطری باعث میشه ساعت ریست نشه!ولی از اونطرف یه سری بازی هستن که اصلا باطری نباید داشته باشن که اونا فیک هستن!کارتریج اورج رو بقل فیک بزارید قشنگ تابلو هست!جنسشون فرق داره و کاغذ روش گلاسه نیست و ارم نینتندو رو نداره!تازه اگه زیر کارتریج رو هم ببینید رو بردش نینتندو و id بازی رو نوشته!

واسه من هم آرم نینتندو رو داره هم برچسب روش گلاسه هست هم روی بردش ID بازی رو + نینتندو نوشته ولی باتری نداره!

فروش pmp iv قدرتمند . شیک و ارزان | انجمنهای پرشین تولز

این دستگاه ارزش خرید داره؟ آخرین دستگاه بازی که داشتم سوپر نینتندو بود بازیاش تکرار نشدنیه این دستگاه هم زده بازیا سور نینتندو میاره هم میکرو میاره هم سگا میاره هم بازیا گیم بوی ادونس که نداشتم اجرا میکنه

با بازی Kirby's Dream Land 3 با Kirby Super Star خیلی خاطره دارم اگه بشه رو این دستگاه بازشون کرد عالیه

کسی با این دستگاه ها کار کرده؟ مشکلی ندارن؟

• Like
Reactions: ehsanservat
فروش pmp iv قدرتمند . شیک و ارزان | انجمنهای پرشین تولز

این دستگاه ارزش خرید داره؟ آخرین دستگاه بازی که داشتم سوپر نینتندو بود بازیاش تکرار نشدنیه این دستگاه هم زده بازیا سور نینتندو میاره هم میکرو میاره هم سگا میاره هم بازیا گیم بوی ادونس که نداشتم اجرا میکنه

با بازی Kirby's Dream Land 3 با Kirby Super Star خیلی خاطره دارم اگه بشه رو این دستگاه بازشون کرد عالیه

کسی با این دستگاه ها کار کرده؟ مشکلی ندارن؟

بابا خودت که end همه اینایی از ما چرا میپرسی :d ما باید ازت بپرسیم :d

بابا خودت که end همه اینایی از ما چرا میپرسی :d ما باید ازت بپرسیم :d

نه کجا end این چیزام من کلا اون زمان آتاری خریدم بعد میکرو اومد میکرو خریدم بعد سگا اومد با سوپر نینتندو اومد هر دو خریدم بعد دیگه رفتم پا pc تا الان

الانم فکر نکنم سوپر نینتندو تمیز با وسایل کامل اصلش زیر 200 هزار تومان باشه اخه کلکسیونی شدن دستگاه ها قدیمی

با این دستگاهم کار نکردم بخاطر همین پرسیدم تو مغازه ها jxd دیدم که زیر 200 هزار تومن نیست اما این قیمتشم خوبه

کسی با این دستگاه ها کار کرده؟ کارایش خوبه؟

نه کجا end این چیزام من کلا اون زمان آتاری خریدم بعد میکرو اومد میکرو خریدم بعد سگا اومد با سوپر نینتندو اومد هر دو خریدم بعد دیگه رفتم پا pc تا الان

الانم فکر نکنم سوپر نینتندو تمیز با وسایل کامل اصلش زیر 200 هزار تومان باشه اخه کلکسیونی شدن دستگاه ها قدیمی

با این دستگاهم کار نکردم بخاطر همین پرسیدم تو مغازه ها jxd دیدم که زیر 200 هزار تومن نیست اما این قیمتشم خوبه

کسی با این دستگاه ها کار کرده؟ کارایش خوبه؟

فروشندش خودتی بعد از ما میپرسی خوبه یا نه؟ :d

منظور منم اینه که چرا چیزایی که خودت میدونی رو از بقیه میپرسی؟ :-/

به این دلیل که تو تاپیک wii کمک خواستم برایwii خریدن اما بعضیا بجا کمک ساکت شدن بعضی ها هم بهم پیام دادن فحش دادن تهدیدم کردن

خودتم میدونی کیا بودن

به این دلیل که تو تاپیک wii کمک خواستم برایwii خریدن اما بعضیا بجا کمک ساکت شدن بعضی ها هم بهم پیام دادن فحش دادن تهدیدم کردن

خودتم میدونی کیا بودن

خوب وقتی میدونیم تو جواب سوالی که میپرسی رو خودت از همه بهتر میدونی چرا باید جوابتو بدیم؟ :-/

فحش یکم زیاده روی بود کافی بود جوابتو ندیم :d

خودتم میدونی کیا بودن

کسی بهت فحش نداد. زشته یه بار با آیدی nintendo_3ds میای ، یه بار با ehsanservat حالا هم این آیدی و فقط و فقط تاپیکها رو به گند میکشی. دوتا سوال میکنی بعد شروع میکنی به پریدن به دیگران. اصلا معلوم نیست با خودت چند چندی !! اون دوتا آیدی که فکر کنم بن دائم شدن حداقل با این آیدی جدیدت درست رفتار کن و خواهشا گند نزن به هر تاپیکی که میری توش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or